Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav gol Svajnija petom
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Zdravo Jel neko zna koji je e-mail ovih nasih komentatora na eurosportu cini mi se nesto komentatorisrbije@gmail.com ali nisam siguran?

      Comment


      • gotze je bog,cim uso ide preokret,bravo subota!!

        Comment


        • Gotzinho rastura od kada je usao, asistencija za Subotica i 3-2.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by Dzonil View Post
            Zdravo Jel neko zna koji je e-mail ovih nasih komentatora na eurosportu cini mi se nesto komentatorisrbije@gmail.com ali nisam siguran?
            Danas to ne spominju , ali cini mi se da govore komentatori@essrbija.com ..

            Bayern jos 25 minuta da izdrzi , hajmo momci
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Bayern sada i zvanicno novi sampion Nemacke. Cestitke Dale..ne znam da li ima jos navijaca Bayern-a na forumu.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Jos Jupp da uzme kup i LS, i najjaca sezona u istoriji ove ekipe od kako znam za njih. Na kakav nacin ce Jupp otici sa klupe...

                Tesko Pepu sledece sezone, sta god da uradi, bice lose...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Kup je njihov, a usonja se vraca u Spaniju.

                  Sledece subote spektakl na Veltins Areni, a sastace se Salke-Leverkuzen.

                  Pobedi li Salke moci ce da se ukljuci u borbu za trece mesto, a iskreno se nadam da nece doci do toga.Neka ostanu tu gde jesu, nema sanse da Leverkuzen pored silnih azdaja u kvalifikacijama izbori mesto u LS sledece sezone.


                  Edit:Cestitke Daletu i ostalim neaktivnim navijacima Bajerna na ovom forumu na 23 tituli.
                  Last edited by Ricma; 06-04-13, 16:39.

                  Comment


                  • Ako Klempo ne ode u Nemacku nema nade za svetski fudbal. Davno je bilo kad su neke dve ekipe igrale toliko lep i efikasan fudbal.

                    Comment


                    • Comment


                      • Zar Dale nije navijac Barse ?
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Da Miko , ali Bayern mi je najdrazi u Njemackoj , ni blizu Barce

                          S tim da nemam bas nista protiv Dortmunda , ne mozes onakav fudbal da ne volis
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Dale navija samo za najjace...



                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Za Barcu navijam otkad znam za sebe , a Bayern mi je oduvijek najdrazi u Njemackoj ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by Dale View Post
                                Za Barcu navijam otkad znam za sebe , a Bayern mi je oduvijek najdrazi u Njemackoj ..
                                Ma znas i sam da te sprdam bre, nemoj se odmah paliti... Ti si moj brat bre...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X