Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 4 gola, a igrali utakmicu pre dva dana. Ludi Hannover
    sigpic

    Comment


    • Одбрана Вердера је ранг са одбраном Пескаре, дува ту као на Космају.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Одбрана Вердера је ранг са одбраном Пескаре, дува ту као на Космају.
        Pa logicno, ostali su sa igracem manje, sta da se ocekuje.

        Comment


        • Originally posted by DeMoN17 View Post
          Pa logicno, ostali su sa igracem manje, sta da se ocekuje.
          Без обзира. Примили су већ два гола до тог црвеног, а и да истог није било опет би пала петица са пола гаса.
          Гледао сам их и прошло коло код куће са Фрајбургом, примили 3 комада, а и прво коло Дортмунд им забо 5, о каквој одбрани ми причамо?

          Comment


          • Ma pratim i ja Verdera pa Sokratis im je povredjen Prödl koliko je tu druga godina Pavlovica mislim da su uzeli ovog leta/zima ni su uigrani to je moje mislenje.

            Comment


            • Originally posted by DeMoN17 View Post
              Ma pratim i ja Verdera pa Sokratis im je povredjen Prödl koliko je tu druga godina Pavlovica mislim da su uzeli ovog leta/zima ni su uigrani to je moje mislenje.
              Шта год да је, њима дува опасно доле, опасно, свако у лиги може да им да гол у гостима.

              Comment


              • Danas je Bayern bez sestorice standardni igraca i uz male napore dosao do ubjedljive pobjede. Poslije svake njihove tekme odem da vidim koliko su im igraci pretrcali na utakmici i uvijek je to vise od protivnika. Danas to nije bilo tako

                Comment


                • Kako je samo mocan Gustavo. Bruka kako dobar igrac.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Mocni Gotzinho za 1-0, idemo!
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Kako je Dortmund krenuo da bije sunce ti. Gotze poludeo zadnjih 10-15 minuta, ne mogu mu nista. Gundogan i Reus isto fantasticni, sa druge strane ni Gladbach nije los, mogli su i oni dati koji gol..Srece je imao ter Stegen sto nije crveni dobio.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Opa , mladi Younes , veliki talent , dobio sansu danas i evo zabi gol
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Jel ovo moguce da je promasio?

                          Comment


                          • Kakav mentol mrtvi, ja ne mogu da verujem.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Neka ih bude stid zbog samog rezultata, kada ne mogu da pobede Gladbah bez Aranga i Hermana.Boli njih dupe koliko ce bodova da zaostaju za Bajernom na kraju sezone.Od pocetka utakmice se videlo da igraju rezervisano i da se cuvaju za sredu.Ne shvatam zasto je Klop zamenio Humelsa na poluvremenu, na neki nacin sam ovo i ocekivao da ce se desiti kada sam video Santanu pored aut-linije na pocetku drugog poluvremena.

                              Comment


                              • Ma daaaj, cekao sam jos jedan go na Borusiji i onda vidim sta je ovaj Kehl promasio, pu!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X