Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Transfermarkt je izmenio par igraca, oni su ubacili i Gotze-a umesto Huszty-a, Schwegler je usao umesto Bastian-a, a odbrana im je bila cela iz Bayern-a.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Cudi me da nisu stavili Nojera pre Adlera kad su vec stavili celu odbranu.
      Realno Lam igra mozda najbolju sezoni ikada i za njega se svakako mora naci mesto, a i Dante nastavlja sa partijama koje je pruzio u Gladbahu prosle sezone i to ga je dovelo da bude proglasen najboljim stoperom u ligi.Strudla i Alaba nisu se nesto Bog zna sta pokazali, Alaba jedva da je odigrao vise od pola meceva.U mojoj listi na levoj strani bih stavio beka iz Frankfurta, dok bi drustvo Danteu pravio Vesterman posto ipak kada bolje pogledas do pretposlednjeg kola HSV je manje primio golova u odnosu na Dortmund, a u pocetku su bili ocajni dok nije dosao VDV.I sigurno ne bi bili toliko ubedljivo izgubili od Kuzena da nisu dosli oslabljeni tamo.U odnosu na ono sto su napravili navijaci, izbacio bih Levandovskog(jedini istureni spic bi bio Kisling), a ubacio Gecea.Za Rojsa ne bi bilo mesta, zato sto je Miler odigrao fantasticno u ovom delu sezone i polako pocinje da lici na onog sa SP 2010.I srce veznog reda bi cinili Svegler i Lars Bender.

      Comment


      • Meni je recimo Reus najbolji igrac iz Dortmund-a u ovoj polusezoni. Gotze na pocetku i nije puno igrao, a drugi deo je igrao dobro. Reus bi mi bio pre njega u timu prvog dela. Bilal i Muller moraju tu biti, bili su maestralni.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • @Maricu, Reus nije u postavi jer u ovoj ligi igra Bilal koji je jedan od bolji na svijetu, Muller je gotovo cijelu sezonu proveo na desnom krilu. Po mom ukusu mogao je tu poziciju dosta bolje iznijeti Shaqiri, nisam nesto odusevljen Mullerom ove sezone, ali je odigrao dosta bolje nego prosle sezone. Kakav god da je se birao sastav prvog dijela sezone u njoj je trebao biti Kroos.

          Comment


          • Cuj jedan od, imaju mozda dvojica da su bolji od njega. I to mozda...

            Posto vidim da svrstavaju Messi-a i CR-a u napadace..Onda zaista, malo ih ima, ako ima neko uopste bolji od njega.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Jednom sam napisao da za Bilala pomislim da mu nijedna odbrana ne moze nista, onda ga vidim u dresu Francuske kako nista ne moze Arbeloi protiv Spanije. Ali je opet medju najboljim.

              Comment


              • Realno gledano, ja ne znam igraca koji igra dobro za reprezentaciju Francuske, jednostavno, ko god da im dodje, oni se raspadaju na reprezentativnom nivou, a svaki selektor kada dodje promeni 20 igraca, sto dovoljno govori o njihovoj nesposobnosti, da ne mogu da uklope toliko dobrih fudbalera u tim koji ce da razvaljuje.

                Ako racunas Messi-a i Ronalda, onda su oni bolji i onda, pa ne znam, ja ne mogu da se setim boljeg od njega. Ribery vec nekoliko godina ubija sve redom, a eto prosle sezone u LS, svakoga je maltretirao i sprdao se. Eto ti ako imas predlog od krilnih igraca, samo izvoli, ja barem ne znam osim ove dvojice da je bolji od njega na poziciji krila.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Vala je i Kros zasluzio da se nadje u najboljih 11.

                  Kisling

                  Comment


                  • Danijele, ja napisao ispod tvog posta zasto nema mesta za Rojsa.
                    Wade, Rojs je vise ove sezone igrao po krilima nego iza napadaca pa ga zbog toga stavljam u konkurenciju sa Milerom i Riberijem.A za Krosa nema mesta zato sto na njegovoj poziciji prednost ima Gece.Jes vala, da nema mesta za jednog Dortmundovca.Naslo se mesto za Krosa i jos par iznenadjenja na brajkulinom who scored.Ja gledam da svakog igraca stavim na poziciji gde je najvise igrao, a ne kao poneki sajtovi koji ih stavljaju na pozicijama koje su igrali ili mogu da igraju.
                    Ja Sacirija ne mogu staviti u prvih 11 zato sto je uglavnom ulazio sa klupe a i koliko vidim odigrao je samo 12 utakmica od cega je samo pet poceo.Ali definitivno bih ga mogao svrstati u dzokera polusezone.
                    Sta tek reci za ovo.Najgora lista do sada koju sam video.xD

                    http://www.goal.com/en/news/1717/edi...-season-so-far

                    http://www.goal.com/en/news/1717/edi...-season-so-far
                    Last edited by Ricma; 22-12-12, 07:48.

                    Comment


                    • Pa ovaj sastav koji je goal.com objavio je za zatvora. Staviti Shaqiria na mjesto Kroosa, a Kroosa prebaciti na zadnje veznog . Vrhunac gluposti je postavaljanje ovog iz Mainza. Dokaz koliko su relevantni, pa gledaju li oni ikako utakmice pitam se.

                      @Wada, Pa gdje sam napisao da osim ove dvojce koje si ti spomenuo da ima bolji od Bilala, nema ga.

                      Comment


                      • Neven Subotic produzio ugovor sa Borusijom do 2016 godine.

                        Diter Heking je novi trner Volfzburga, izgleda da se Susteru nije svideo ugovor koji su mu nudili.Trajao bi do 2014 godine, a cim bi izborili Evropu automatski bi se produzio do 2015 godine.Moram priznati da su se gadno zajebali.Ne verujem da e ih Heking odvesti tamo gde su oni zamislili.

                        Renato Augusto je prodat Korintijasu za 3,5 miliona evra i Bajer ima 50% vlasnistva nad njim.Saznacem uskoro da li ce da dovode zamenu.
                        Hanover ce za Kacara platiti 500000 evra.

                        Arnautovic se povezuje sa Volfzburgom, nadam se da ce na tome i ostati.Bilo bi prilicno neozbiljno da ga prodaju u zimskoj pauzi direktnom konkurentu za mesta koja vode u LE.Kristijan Gentner jos nije produzio ugovor sa Svabama i za njega se Vukovi interesuju.Jos jedna od glasina je da se Kristijan Tres vraca u Stutgart.

                        Za sada se ne spominje odlazak Kuzmanovica iz Stutgarta, ali prvi koji bi mogao da napusti Mercedes-Arenu je Meksikanac Maza.Vraca se u svoju domovinu, samo je pitanje da li u Gvadalaharu ili CF Ameriku.
                        Pre koji dan su Strancl, Nortvajt i Jancke produzili svoje aktuelne ugovore na jos godinu dana.
                        Marko Rus je sve blizi povratku u Ajntraht.

                        Comment


                        • Ђурић гол и асистенција јуче у пријатељској где је Гројтер савладао Истанбул http://www.flashscore.com/match/pdQhXfrs/#match-summary
                          Само рокај брате, само цепај

                          Comment


                          • Dobar je brat , dobro sto je izabrao mali klub jer ce imati vise sansi da se dokaze , nego npr, u neko mjacem klubu

                            Comment


                            • Он ти је по мом мишљењу српски Марио Манџукић, невероватан осећај да се нађе на правом месту у право време...иначе пањ као и Марио.

                              Comment


                              • Eziz ‏@Number10Role
                                Bayern München have fined Schweinsteiger and Kroos for, err, wearing white socks - instead of black - during a training session.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X