Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salke otpustio Stivensa.Jos jedan dokaz da su u upravi Salkea debili i da su oni glavna kocnica sto klub nije postao stabilan.Zar ovako da se tretira legenda kluba?Jos pola godine mu je trajao ugovor i mogli su mirno da se razidju na kraju sezone.Vratice im se za ovo, cisto sumnjam da ce naci nekog dobrog trenera sad u polusezoni.Videcemo u narednih par dana koja ce se imena povezivati sa njim.Misljenja sam da sa Holtbijem i Huntelarom u ekipi koji su najodgovorniji za losu atmosferu u ekipi da ako budu ostali i da ne produze ugovore da ce posledice biti jos gore.Dobili su 25 miliona evra u LS, da ovoj dvojici do NG daju rok da li ce da produze ugovore, ako odbiju prodai ih sto pre i dovesti adekvatne zamene(na prvu loptu mi padaju na pamet Firmino i Diuf) i pokusati sa tim sastavom da se nekako docepaju cetvrtog mesta.Stivens jeste puno pravio gresaka, pogotovo u rotaciji i sto su pojedini igraci imali malu minutazu, ali nije zaslusio da ga ovako sutnu.Ako odu Huntelar i Holtbi sledeceg leta za dz, a bez obzira da li se plasiraju u LS ili ne, treba otpustiti sportskog direktora, kao i tim koji je bio zaduzen za pregovore oko produzenje ugovora kod obojice igraca.Oni su najvise podbacili i oni bi trebalo biti ti koji ce snositi posledice.

    Kako im je krenulo ne bi me zacudilo da sledeceg leta Hovedes napusti Salke posto nece da produzi ugovor i istice mu 2014 godine, Farfan ode u bilo koju ekipu koja je spremna da da 15 miliona evra jer mu je tolika otkupna klauzula i ono sto je najbitnije da Gasprom ne produzi ugovor sa njima.To bi bio najveci udarac za klub, pogotovo finansijski i sigurno bi doslo do redukovanja troskova.

    Comment


    • Auuuu Mario
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Golman je lose reagovao, ali evo i izjednacenja.

        Comment


        • Konačno Borusija dolazi do drugog vodjstva na utakmici. Fino odradjena akcija.

          LewanGOLski za 1:3
          Last edited by Mladen; 16-12-12, 15:53.
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • LewanTORski

            Sabijen je Nirnberg u misju rupu, imaju kontrolu nad mecom, ali nekako svaku sansu koju su stvorili je isla u golmana Sefera ili blizu njega.Podseca me na proslosezonsku i bojim se da ce dati gol ni iz cega.De Brujne igra najbolje u Verderu i najvise je pravio problema, u par situacija je kasnio sekundu sa pasom i da nije kasnio sigurno bi to bila gol-sansa za Bremen.Arnautovic imao odlicnu sansu nego levom nogom promasio loptu.Sto nije sutirao desnom, Boga pitaj...Jos na kraju pokupio zuti karton, pre toga Gafer je propustio da da zuti Cendleru koji je zasluzio za start nad De Brujneom.

            Samo da se da gol sto pre, posle toga ce ici mnogo lakse.Za razliku od prethodnih domacih utakmica sada nisu primili gol u prvom poluvremenu i ne jure zaostatak sto je ohrabrujuca vest.

            Comment


            • Na ovo smo cekali...mrs u pizdu materinu!
              Safu bi bolje bilo da ode u Volfzburg, sa ovim idiotima nista nece postici.

              Edit:Ako ovaj tim bude izborio LE, stavite mi avatar i potpis koji god hocete.Dno dna.

              Jens Keler do kraja sezone trener Salkea.Do sada je vodio U-17 u tom klubu.
              Last edited by Ricma; 16-12-12, 18:18.

              Comment


              • Pajo jebote nemoj da si nervozan

                Bice to sve ok
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Sve Arangove golcine u ovoj polusezoni.

                  Spoiler


                  Od ovih pet nekako mi se cini da je najgori od sve dece gol protiv Hofenhajma.

                  Milik potpisao ugovor sa Leverkuzenom do 2018 godine i koliko vidim platili su za njega samo 2,6 miliona evra.Cifra jos nije sigurna, ali bice tu negde.

                  Verder doveo stopera Zagreba Matea Pavlovica i za njega su platili 1,5 miliona evra.Boze me sacuvaj.

                  Comment


                  • Звериште бато!
                    Овај против Хофенхајма је клише, док ови остали....па, не зна се који је бољи! Мајстор, свакако!

                    Comment


                    • http://www.b92.net/sport/teme/novako...&nav_id=670527

                      Koga ne mrzi procitace, a ima puno i treba da izdvojite 10-15 minuta, a mozda i vise.

                      Izgleda da ce novi trener Volfzburga biti Bernd Suster i potpisace ugovor do 2015 godine.Ne verujem da ce nesto napraviti u ligi, ali zato bi mogli preko Kupa da obezbede nastup u Evropi.

                      Za zreb nemackih predstavnika mi je mrsko sada komentarisati.

                      Gojko Kacar bi mogao za koji dan da postane novi igrac Hanovera.
                      Last edited by Ricma; 21-12-12, 00:38.

                      Comment


                      • Fantastican tekst!

                        Nema, nemac kada resi onda mu nema konkurencije!

                        Comment


                        • Najboljih 11 prvog dela sezone prema navijacima.

                          Adler-Lahm-Dante-Hummels-Oczipka-Schweinsteiger-Muller-Huszty-Ribery-Kießling-Lewandowski

                          Razocaran sam inace, jer nema brata Reus-a, koji je pokidao u prvom delu sezone, ali sta je tu je.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Drago mi je zbog Adlera...

                            Comment


                            • Rene majstor, odlican golman, daleko bi dogurao da nije imao ozbiljnu povredu.

                              Inace, gledam ovu anketu i vidim da je Maric glasao, "neko drugi". Na koga si to tacno mislio Maricu? Mainz mozda?
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Glasao za Volfzburg, ako je bilo mesta za Stutgart i za Bajer moglo se naci i za njih posto njihov sastav nije slabiji od ta dva tima.

                                Molim nek se promeni anketa i neka stoji pitanje ko ce najdalje da dogura u Evropi.Ova je izgubila svoj smisao i ljudi ce samo glasati za Bajern, a do pre dve nedelje Borusija je imala prednost.

                                Ne znam ja za vas, ali sem Stutgarta za druge timove ne mogu reci da cemo ih videti u drugoj fazi.Ni za Bajern ne mogu reci da ide dalje jer izmedju dvomeca sa Arsenalom igraju u Kupu sa Dortmundom i ako tu ispadnu bice belaja.Salke i Dortmund dobili protivnike po meri i u tim utakmicama oni imaju uloge blagog favorita.Sto se tice LE sva tri tima su u podredjenom polozaju i nadam se da ce neko od njih da iznenadi samo je pitanje ko:Bajer, Hanover ili Menhengladbah.A od svih timova cini mi se da Gladbah ima najvece sanse za prolaz od ova tri tima, ali nedovoljno da bi rekli da oni mogu sa lakocom da izabece Lacio.Treba da imaju slican pristup kao protiv Bajerna i Salke,a i uz to da ih sreca prati kao u tim mecevima.

                                Toj listi jedino ko mi smeta su Svajnstajger i Humels.Subotic je recimo za primer odigrao bolje od Humelsa, a i Vestermana bih isto stavio pre njega.Na poziciji Svajnstajgera vise su pokazali Lars Bender, Gundogan, Svegler, Nojdsteter i Badelj.Drugo nista ne bih diro.

                                Comment

                                Working...
                                X