Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Продали су и Ројса и брата Дантеа.

    Comment


    • Od kada je Leno otisao na operaciju lakta je bio kriminalan na golu, posle toga je imao pristojne partije i nije pravio velike kikseve do tada.Od svih golmana pokazao se Kevin Trap koji je letos placen samo 1,5 miliona evra.Gledamo samo mlade golmane, Adler je bez konkurencije trenutno najbolji u Nemackoj.
      Velika konkurencija za golmana mlade reprezentacije.

      MATS digao formu u poslednje 4 utakmice, a do tada bio rupa od golmana.

      Freshko, MATS ima ugovor do 2015 godine i vec bi sledeceg leta mogao da ode za lepe pare koje bi Menhengladbah pametno iskoristio.Ne bi me cudilo kad bi Liverpulu dao neki popust posto su bratski klubovi.Svidelo se to meni ili ne, imaju bolju perspektivu i od Verdera, Hanover,a Hofenhajma i Stutgarta zato sto im se puno kockica poklapa.Jos ako dovedu Sulejmanija tek ce biti jos jaci u odnosu na ovu sezaonu, a i vraca se Luk de Jong.Trebalo bi jednog napadaca da se otarase da li ce to biti Hanke ili de Kamargo svejedno.

      Ne bih ja rekao da su puno pogresili sa pojacanjima.U pocetku su delovali kao promasaji, ali kako je sezona odmicala Alvaro Domingez je pruzao bolje partije i odbrana se kako-tako stabilizovala, a Luk de Jong kada je konacno poceo da reseta protivnicke mreze povredi ga mesar Barton.Jedino u koga treba da se sumnja je Dzaka.

      I Nojdsteter je bio jedan od vaznijih srafova u prosloj sezoni i bas na toj poziciji trenutno imaju najvise problema.Salke je napravio odlican posao time sto ga doveo za dz.Mislim da su im dve pozicije najkriticnije gde igraju Rup i Marks.Vidi se to gde imaju najvise problema kada su je Favre morao da gurne Hermana napred, a Dzaku zakucao na klupu da bi sansu dobili gorenapomenuti dvojac.Nakon Verdera je i krenula serija dobrih rezultata i na retko kojoj utakmici su primili vise od dva gola, a i dali vise od dva gola.

      Comment


      • Luuk de Jong se nije bas pretrgao od resetanja protivnicki mreza do povrede. Kad klub u Njemackoj plati igraca 12 miliona € od njega se ocekuje da donosi pobjede(vala je svugdje tako), ima sansu kad se vrati da pokaze da vrijedi. Mene je iskreno najvise razocarao Granit Xhaka od kojeg sam vise ocekivao.

        Comment


        • Bio sam u tripu da je dao gol protiv Marseja kada se povredio, a prethodno je bio strelac protiv Ajtrahta i Fenerbahcea.Previse sam ga nahvalio.
          Bilo je evidentno da polako dize formu, ali ga onaj mesar skrlja strasno.

          Ja od njega ne ocekujem nista posebno do kraja sezone, samo da stigne do neke kvote od 8-9 golova u ligi, a za LE videcemo koliko ce daleko dogurati.Tek cu za godinu dana prosuditi da li je ovaj transfer bio promasaj.Ni Mario Gomez nije nesto blistao u prvoj sezoni za Bajern, da bi u sledecoj postao gol-masina.

          Comment


          • Udjite molim vas na rezultati.com i pogledajte kako slikovito izgleda postava Grojter Firta
            Last edited by Mladen; 15-12-12, 14:40.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Originally posted by Mladen View Post
              Udjite molim vas na rezultati.com i pogledajte kako slikovito izgleda postava Grojter Firta
              hahahahah kakva taktika

              Comment


              • Prosto sam iznenadjen zašto im tako loše ide ove sezone !
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • То сам само ја виђао код Торина ове године и на терену се своди на 4-2-2-2, при чему ова друга двојка представља оганзивна крила. Лоша је та графика на резултатима.

                  Comment


                  • Ma dobro, nikad je ja nisam ni uzimao za toliko relevantnu, ali zaista smešnu deluje ovako kako je prikazano
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Neprepoznatljiva odbrana HSV-a.Surle i Kisling se poigravaju sa njima.Da Kisling nije mislio da je u ofsajdu bilo bi 3:0.HSV je imao svojih sansi, ali oba puta kada je Leno bio nemocan imao je srece u tim situacijama.Jedan Sonov sut prosao tik pored gola, a nakon sto su primili gol Rudnevs pogadja stativu.Prilicno dosadna utakmica, malo toga se bitnog desava na terenu i ne bi me cudilo da drugo poluvreme prespavam.


                      Zosue unistio Volfzburg, a Ajntrahtu se smesi jos jedna pobeda.

                      Mogao bi da odmah od drugog poluvremena udje Renato Augusto posto mu je ovo poslednja utakmica u Bajer Areni, jer prelazi u Korintijas.

                      Ovo je realnija postavka:http://www.soccerway.com/matches/201...sburg/1300923/

                      Comment


                      • Ја сам гледао Хановер прво, били су бољи од Дизелдорфа, али ето високи нападаш Schahin постиже погодак главом, после те имали су још једну солидну шансу и то би било све од Дизелдорфа у првом. Ја Конан и Диуф се прописно испромашивали у првом.

                        Comment


                        • Диуф

                          Comment


                          • Leno za Kislinga,3:0

                            Comment


                            • Razocarao me komentator Mladenovic.Covek jedva da prati aktuelna desavanja u Bundesu.Bolje da nije i iznosio te podatke, ispao je vrlo smesan.Onaj dvojac komicara barem su u toku.

                              Leverkuzen je mogao da razvali skroz HSV u drugom, i da postigne jos koji gol.Odbrana HSV-a je pravila danas puno pocetnickih gresaka, nekoliko puta je zadnja linija delila pogresne paseve sto igraci Kuzena nisu znali da kazne.Zasluzili su da daju jedan gol.Potreban odmor su dobili Kisling, Surle i Kastro.U sredu ih ocekuje mec protiv Volfzburga u Kupu, dok je HSV svoje zavrsio u ovoj sezoni.

                              Majnc preokrenuo protiv Stutgarta.

                              Comment


                              • Sjajna atmosfera posle utakmice na Baj Areni

                                Comment

                                Working...
                                X