Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav je majstor Gustavo


    Opet prekrasan gol , nakon onog protiv Stuttgarta ..

    Sad ne primite , da se nastavi sa serijom pobjeda ;)
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Sjajni Bayern
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Wow , koliko zivosti je unio Shaqiri u igru Bayerna , drugi gol je tu

        Ribery - Shaqiri , Mandzukicu nije bilo tesko , bas me zanima koji ce Mario biti u prvoj , kad se Gomez vrati

        Bravo momci , vrijeme je da se vrati titula
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Shaqiri!!!!!!!!!!!

          Koji je to lik...
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Imaju vremena i za treci
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Gledanje danasnjeg Bayerna je uzivanje

              Nije mi bilo jasno zasto je Jupp mijenjao pobjednicku ekipu, ali ipak mu se to nije obilo od glavu.

              Comment


              • Originally posted by danijelkr View Post
                Gledanje danasnjeg Bayerna je uzivanje

                Nije mi bilo jasno zasto je Jupp mijenjao pobjednicku ekipu, ali ipak mu se to nije obilo od glavu.
                Gust raspored...;)
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Niko da pohvali strasnog Mandzaru koji trpa kao lud

                  Shaqiri je prejak igrac,zvijer jednostavno
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Sa pola gasa ih odradio Bajern, postepeno pojacavao tempo u drugom poluvremenu, pun gas kad je usao Shaqiri i to je to. Osvajaju titulu za 10+.

                    edit: @danijekl. Menjao je ekipu jer odmara neke igrace za L.S. Igrali su subota-utorak-subota-utorak i opet subota a u utorak igraju protiv BATE-a u gostima. Mora malo da se miksuje, zestok tempo.
                    Last edited by asprilja; 29-09-12, 17:06.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Znam da je tezak tempo, ali mi je draze kad vidim Shaqiria i Javia u prvoj postavi .

                      BVB izgleda nakon prvog poluvremena osigurao pobjedu. Kakav samo prodor Reusa, koji se nije radovao nakon gola. Lijep je i gol Subotica.

                      Comment


                      • Danas na programu samo 2 utakmice, pa da ih prodjemo na brzaka

                        Wolfsburg vs Mainz

                        I jedni i drugi nikako da nadju pravu formu. Svega 1 pobeda u prvih 5 utakmica u sezoni. Majnc je tek uspeo da pobedi najslabiju ekipu Augzburga dok je Volfsburg jos na pocetku savladao Stutgart. Od tada, i jedni i drugi bez pobede. Volfsburg je po 2 puta odigrao nereseno i izgubio dok je Majnc 3 puta izgubio i 1 odigrao nereseno. Uz to, na 5 utakmica Volfsburg je postigao samo 2 pogotka sto ih uz Grojter i Augzburg cini najneefikasnijom ekipom u ligi. Majnc je s druge strane 4 puta tresao mreze protivnika. Volfsburg bi pobedom mogao cak na 8 mesto na tabeli dok bi Majnc pobegao iz opasne zone i zauzeo svoje mesto u zlatnoj sredini. Prosek golova na njihovim utakmicama je fantasticnih 3.80, racunajuci utakmice od 2004 kada je Majnc postao prvoligas.

                        Frankfurt vs Freiburg

                        Da li je u pitanju prvoligasko ludilo, kvalitet ekipe, ili nesto sasvm trece po sredi, ekipa Frankfurta igra fenomenalno i ne ostavlja nikog ravnodusnim. Posle fantasticnog kambeka na poluvremenu protiv sampiona iz Dortmunda, u goste im dolazi ekipa Frajburga koja je jedinu pobedu ostvarila protiv Hofenhajma postigavasi 5 pogotka, verovatno ni sami ne pamte kada su tako poslednji put bili efikasni, ali zato u ostalim duelima i nisu bas tako dobri. Po 2 neresene i 2 izgubljene utakmice uz gol razliku 7/8. Frakfurt je kod kuce dobio Leverkuzen i HSV i odigrao nereseno sa Dortmundom, sto znaci da igraju odlicno cak i kada su velikani u pitanju. Sta onda da ocekuje Frajbrug. Po meni, cist 1 bez prevelikog mozganja. Na 10 poslednjih utakmica koje su ove ekipe odigrale, sto kao clanovi Cvajte, sto kao clanovi Bundeslige, postignuto je 24 pogotka
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Maricu,ja mislim da je red da i ovaj Augzburg zabiljezi prvu pobjedu u ovoj sezoni.

                          Comment


                          • Werder nacisto tuzna ekipa.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Nisam gledao drugo poluvrijeme.Prvo je bilo dosta dobro.Sanse + greske odbrane i golmana...Kako god,Augzburg do prve pobjede u sezoni

                              Comment


                              • Gledao sam veceras kosarku Fenerbahce-Boston, pa sam u tajm-autima samo bacio oko na rezultat.Da budem realan samom sebi prestao sam da marim za njih nakon sto su izgubili dva boda protiv zalosnog Stutgarta.

                                Pocetak ove sezone bas i ne obecava.Gledano od osmog mesta pa na dole ne znas koja je ekipa vise tragikomicnija kada nakon sedam kola izvuces sedam bodova i manje i zbog takvih timova moguce je da ce neko od malih da se probije i ne dao Bog da se plasira u LS, da bi se sledece sezone raspali.HSV ce sutra imati sansu da popravi utisak i da ih na trenutak ne svrstavam u tu grupu tragikomicnih klubova, cini mi se da su doveli pravog coveka(Rafael van der Vart) koji u najgorem slucaju moze da ih odvede na LE s obzirom kako igraju Verder, Stutgart, Volfzurg i Menhengladbah.Trenutno nisu daleko i od LS, prvo da vidimo sta ce sutra uraditi sa Grojterfirtom.Ipak ih vise cenim od ostalih zato sto su ostvarili pobede nad Hanoverom i Borusijom iz DOrtmunda, a malo im je falilo da pobede i Menhengladbah.Kako igraju pojedini timovi zapitam se da li se isplati da ih gledam i cini mi se da cu cekati mesec-dva da se iskristalise situacija.Jedini nacin koji vidim da cu gledati timove koji su ''jaki na papiru'' je kada igraju sa Dortmundom, mada pitanje je da li cu i za to poneki put imati volje.

                                Jedino mislim da od svih timova samo Dortmund nece zaostajati za Bajernom vise od deset bodova, a mozda ih i stignu.Sve ce zavisiti od njihovog meca sa Hanoverom.A i vreme je da Ajntraht krene da gubi bodove kako bi njihovo mesto kasnije zauzeli Leverkuzen, Hanover ili bilo koja od proverenih ekipa.
                                Last edited by Ricma; 05-10-12, 23:54.

                                Comment

                                Working...
                                X