Announcement

Collapse
No announcement yet.

(Ne)Prenos MotoGP-a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Гринго, могу бубрег да дам да се та руска лига, коју ти пљујеш, гледа у најгорем случају исто колико и трка формуле један. А да не причам о тренинзима. Не разумеш се у фудбал очигледно, и немој да пљујеш по њему.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • #32
      I naravno uskraceni smo za sve sem trke u nedelju iako sam zbog vas uplatio i dodatni paket za sk 3,4,5 .
      Svaka vam cast i samo tako nastavite .

      Comment


      • #33
        a kada se samo setim kakva je to radost bila kada sam konacno dobila sk primei stvarno je na pocetku sve bilo super,ali valjda je to tako i dobre stvari ne mogu da potrajukada vise nisam mogla da pohvatam gde sta ide,lepo se vratila na internet....do nekih boljih dana
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • #34
          Znaci opet sve po starom!? Svaki drugi sport ce biti vazniji od moto GP-a? Pet meseci cekamo i sta docekamo? J... tenis i Monaka i Simona!?
          Svaka cast! Proverenu semu i recept ne menjate!

          Comment


          • #35
            Stvarno nemogu da vjerujem da se odstupa cak i od programske seme, smijesno... inace tenis je strasno zanimljiv

            Comment


            • #36
              Postoji li sansa da se ubaci Sport Klub 3 na Totl TV?
              Znam da je bila prica oko SK Prime, da se ubaci na ostale kablovske mreze, da ste slali dopis da je dzabe, i da samo oni koce sto ga nema u njihovom programu.
              Da li je ista situacija i sa 3,4,5 ili se on dodatno placa pa nece da ga uzmu te kuce?

              Comment


              • #37
                Zasto stvarno ne bude MotoGP na SKPRIME , mislio sam da je program i prvobitno imao za ideju da se gledaju motoGP, F1 , generalno trke , ali sta bi ?? Bitniji drugi sportovi od MotoGP-a , ma dajte , mogu da se kladim da ima mnogo ljudi koji prate MotoGP, mnogo vise nego sto procenjujete pa napravite ovakvu semu pa se gledaju snimci umesto direktnih prenosa. Pogotovo sad kad je svaki trening prolaz na kvalifikacije i kad je zanimljivo i bitno. Slusao sam vas da ste rekli nekoliko puta da nemate u planu da se gledaju snimci vec direktni prenosi, ja sam uz vas ako treba i neka peticija da se pise da se organizujemo da vidite da nas je vise nego onih koji gledaju neke leve turnire tenisa ili jos gore neka prva, druga kola tenisa, pa imaju prvenstvo da se gledaju na SportKlub-u. Ili jednostavno nek bude sve na SKPRIME ali da ide direkt. Pozz
                Pa ovako :
                1) MV Agusta F3
                2) Mazda RX-8
                Danas skupo za 10-15 godina cu imati oba

                Comment

                Working...
                X