Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Roze boja i prstic bola, to be continued...
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Prebacila sam ovde postove zato sto nemaju nikakve veze sa turnrima iz serije 500
      Stavila si je na njeno pravo mjesto.

      Originally posted by bojanaBG View Post
      @NI
      Ovaj potpis je klasicna provokacija i pokusaj da kazu kako je Fed devojcica zato sto nosi pink, zato je i moj odgovor bio takav
      Provokacija samo radi ako se 'provocirana' strana pali.

      Comment


      • Sta vam je ljudi, sto napraviste toliku dramu oko najobicnijeg potpisa Jos fali da neko napise seminarski rad na tu temu
        Prvo, ja u potpisu ne vidim nista uvredljivo ili pogrdno, niti pronalazim neki pezorativni smisao u celoj stvari. Sad, sto neko to tako shvata to je sasvim druga stvar. Evo, ako su nekome povredjena osecanja na bilo koji nacin obecavam da cu ga skloniti istog casa. Casna pionirska

        Drugo, ja u prvom redu uopste ne vidim Federera u potpisu vec najpre jednu saljivu Djokovicevu izjavu. Da, izrecena je na racun Federera, kao sto je mogla biti izrecena na racun nekog drugog tenisera u nekom sasvim drugacijem kontekstu, jaka stvar. Problem je sto svako vidi ono sto zeli da vidi i tumaci kako mu odgovara. Ja rekoh jednom prilikom da je mozda najbolje da se upotreba Federerovog imena na forumu zastiti autorskim pravima i tako zabrani pominjanje istog bez odobrenja onih koji tim pravima raspolazu, a to su, razume se, njegovi verni navijaci.

        Trece, potpis nije nikakva provokacija, a aluzije koje pink boja stvara kod odredjenih ljudi uopste nisu poenta stavljanja ove Djokoviceve recenice u potpis, bar u mom slucaju. Poenta je u navijackom ujedinjenju. Cela ova diskusija koja se povela je, sto se mene tice, najobicnije presipanje iz supljeg u prazno. Fakat su neki ljudi preosetljivi. I posle ce opet biti kako su Djokovicevi navijaci najgori
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment


        • Bez uvrede, ali ako vam je ta recenica u potpisu duhovita onda stvarno
          i naravno da ne bi bilo isto da je izrecena na racun nekog drugog tenisera. Kolektivno biste se ujedinili da je to rekao npr na Tsongin racun? Aha vazi ;)
          in another life
          I will love you again, RF.

          Comment


          • Au, previse ste se raspisali i ne mogu bas sve da pohvatam.
            Vanja, nije valjda da si imao srecu da ne vidis momka u rozim pantalonama? Ima kod mojih komsija Italijana toga koliko hoces, roze, ljubicaste, crvene, narandzaste, zute... ali ne majice i patike (toga ima gdje god hoces), vec pantalone. Samo jos kupace nisam vidjela u tim bojama, a i ne zelim. A ih vidim takve, mrak mi padne na oci. Pogotovo je cudno da ces na zenama u Italiji te boje mnogo rjedje vidjeti nego na muskarcima.

            Ja ne volim vidjeti te boje (roza, ljubicasta) na muskarcima, a vidjam ih cak i na svom bratu.
            I ne bih prosetala s momkom u nekoj takvoj majici, nema sanse. Ma ne bih pogledala momka koji ne zna da se obuce, nema sanse.

            I ne kontam poentu tih potpisa vasih, vidjela sam taj potpis kod nekog jos prije nekoliko dana, ne sjecam se kod koga, ali se sjecam da mi je bio glup (potpis).
            A nije vala ni Djokovic uvijek tako dobro obucen da moze druge da komentarise.

            Comment


            • Izjava je sjajna, smekerska bas. Roger je imao neke prilicno sujetne opaske na racun Novaka, tako da je ovakvo odgovaranje sa vremena na vrijeme najbolje, spustiti ga ne komentarisuci igru a i realno ovo je bio zicer.
              sigpic

              Comment


              • Izjava je preglupa, na nivou osnovne skole, cak mislim da danasnji klinci imaju bolje fore.
                Procitala sam je samo ovde, nisam slusala ceo intervju, ali cak ni ja ne verujem da je to rekao sa nekim ciljem, vec je bio zatecen novinarskim pitanjem, i morao je nesto da odgovori, i da tu nije bilo ni o od ozbiljnosti. I samim tim mi je ovo njeno velicanje kao ne znam kakvu mudrost jos nejasnije
                in another life
                I will love you again, RF.

                Comment


                • Ja samo ne znam zasto ispisaste stranice zbog gluposti Kad je nesto glupo ja ne obracam paznju uopste, kamoli da tracim vreme na to. I vama bih isto toplo preporucio, zivcirate se bez ikakvog razloga
                  Last edited by Navras 16950; 03-03-13, 22:54.
                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • Zato sto je NI napisao da smo Bojana i ja blize Novaku jer se ni nama ne svidja roze oprema, eto zato.
                    A raspisali smo se zbog toga da demantujemo ovo da smo blize Novaku, a ne zbog roze opreme kao takve.
                    in another life
                    I will love you again, RF.

                    Comment


                    • Originally posted by Shardonnay View Post
                      Izjava je preglupa, na nivou osnovne skole, cak mislim da danasnji klinci imaju bolje fore.
                      Procitala sam je samo ovde, nisam slusala ceo intervju, ali cak ni ja ne verujem da je to rekao sa nekim ciljem, vec je bio zatecen novinarskim pitanjem, i morao je nesto da odgovori, i da tu nije bilo ni o od ozbiljnosti. I samim tim mi je ovo njeno velicanje kao ne znam kakvu mudrost jos nejasnije
                      Pitali su ga da li bi nosio roze kao sto Federer nosi i on je odgovorio to...
                      http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                      Comment


                      • Je li to neko ovde osporava Nike...sve se vala izraspravljalo kada je Roger u pitanju, samo je jos ostalo da je najnelegantniji teniser na turu i da je za publiku neprivlacan...igra siroma pred praznim stadionima...
                        sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                        Comment


                        • Ahahahhaha.... kada vam se ja umešam videćete
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Svi smo "pukli", "pukni" jos ti
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by MiljanVR View Post
                              Pitali su ga da li bi nosio roze kao sto Federer nosi i on je odgovorio to...
                              kad sam jednog mog druga, koji je btw najveci navijac Federera kojeg znam, pitala dal bi kupio roze opremu ako bi je Fed ikada nosio (a inace je kupovao svaku opremu u kojoj se Fed ikada pojavio, on ne zivi u Srbiji) rekao je - ako bi Federer ikada nosio roze, znas da ja ne bih. Tako da eto slicne recenice izgovorene i od strane Fedovog fana.
                              Novakova izjava kao takva je sasvim korektna, rekao je novinarima ono sto su hteli da cuju cim su postavili takvo pitanje. Al da je sad ne znam kako dovitljiva, nije, i kao sto rekoh ne verujem da mu je cilj bio da ispadne duhovit.
                              in another life
                              I will love you again, RF.

                              Comment


                              • Zivot je... nekad ...siv... nekad zut ...
                                SignaturE se cheka ...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X