Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvo je to bozanstvo Federer pa se o njemu nista u negativnoj konotaciji ne smije reci?! Nije ga uvrijedio, nema pozitivno misljenje o njemu i sta sad, treba ga u vatru baciti, da ga tviterasi muce godinama jer je uvrijedio bozanstvo. Ma dajte, manite me tih prica.

    I logicno je pitanje sto postavlja Srdjan, ljudi su se povlacili u ranim 30. kad bi osvojili nesto pa da ih tako pamte kako su zavrsili karijeru a Federer nastavlja karijeru u beskraj da bi saceko neku sansu da uzme neki GS koji mu se otvori jer ne moze zivjeti sa cinjenicom da ce ga ovi mozda preteci i PLUS naravno sponzorski ugovori.

    Comment


    • Naravno da je rekao javno da Novak treba da batali tenis, cula sam ga vise puta i to govori od njegove povrede, od kada je osvojio RG.
      I naravno da nije idiot, a i zabole ga patka bas sta ce ko da kaze, u suprotnom bi cutao.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by DinoFC View Post
        Kakvo je to bozanstvo Federer pa se o njemu nista u negativnoj konotaciji ne smije reci?! Nije ga uvrijedio, nema pozitivno misljenje o njemu i sta sad, treba ga u vatru baciti, da ga tviterasi muce godinama jer je uvrijedio bozanstvo. Ma dajte, manite me tih prica.

        I logicno je pitanje sto postavlja Srdjan, ljudi su se povlacili u ranim 30. kad bi osvojili nesto pa da ih tako pamte kako su zavrsili karijeru a Federer nastavlja karijeru u beskraj da bi saceko neku sansu da uzme neki GS koji mu se otvori jer ne moze zivjeti sa cinjenicom da ce ga ovi mozda preteci i PLUS naravno sponzorski ugovori.
        Sta njega boli uvo dokle ce Federer da igra, ako zeli mozeda igra jos 10 godina, njegov problem, problem njegove porodice i niciji drugi.

        Kako bi izgledalo da se sad pojavi Federerov cale i kaze da je Novak los covek jer ne vodi svuda svoju porodicu, da se ne brine o svojoj zeni i deci nego da mu je vazniji tenis?
        Ranije je imao izjavu zasto Federer jos igra kad vec ima 34 godine, sad je to pomerio na 40, a njegov sin je napunio 33 godine i za njega izjavljuje da ce da igra sigurno jos 2,3 godine. Pa sto ne kaze sad da vec treba da ide u penziju?
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Meni je ovdje zacudjujuce to sto kad neko nesto kaze protiv Federera isto kao da si reko nesto protiv pokreta Black Lives Matter. Znaci Federerova popularnost je toliko mainstream postala, da kad ljudi nesto kazu drugacije, otvaraju se teme po forumima, tviter gori, ljudi su u cudu kako i zasto bi to neko rekao. Nema slobode govora, nema vise tih floskula, nego rekao si nesto sto nisi smio. Ne mogu da vjerujem kakva je to bolest postala.
          Last edited by DinoFC; 19-06-20, 09:28.

          Comment


          • Pa da si objektivan, kao sto nisi, onda bi ti bilo jasno zasto je takva reakcija.
            Procitaj komentare na nasim portalma i videces da ga vecina ljudi pljuje zbog ove izjave...
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Sta ja znam jel ljudi smatraju Srdjana krkanom pa ga ne gotive zbog nekih drugih stvari, mene to ne interesuje. Ja ovo posmatram kroz tenisku pricu i kao takvu ne vidim nikakav problem. Ako moze jedan Kirios biti omiljen zbog svih sranja mogucih sto napravi valjda i neki drugi "negativci" imaju pravo da iznesu neka misljenja sto se ne svidjaju vecini. A da ne budu lincovani nakon toga.

              Comment


              • Ti toliko mrzis Federera da ne vidis dalje od nosa, ona tvoja prica da si odrastao, sazreo itd. je samo mlacenje prazne slame.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Branim pravo covjeku da iznese misljenje u kojem nije sadrzana nikakva uvreda, bas sam Fedomrzac. Davno sam ja rekao da vise nije Roger nikakav problem vec su se njegovi fenovi otrgli kontroli u obozavanju.

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post
                    Sta ja znam jel ljudi smatraju Srdjana krkanom pa ga ne gotive zbog nekih drugih stvari, mene to ne interesuje. Ja ovo posmatram kroz tenisku pricu i kao takvu ne vidim nikakav problem. Ako moze jedan Kirios biti omiljen zbog svih sranja mogucih sto napravi valjda i neki drugi "negativci" imaju pravo da iznesu neka misljenja sto se ne svidjaju vecini. A da ne budu lincovani nakon toga.
                    Nije samo da ga ne gotive zbog drugih stvari, vec ne gotive ni Novaka, to su ti isti. Sta se lupetalo i sta se kakilo po njemu samo u toku ove pauze, jer su ljudi glupi, maliciozni, a i ne kapiraju mnogo toga i takvi ce uvek prvi da skoce i na ostale clanove familije. I to nisu nikakvi Novakovi navijaci.
                    Ja se recimo ne slazem sa Srdjanovim stavom, ali ne bih ga nikad javno pljuvala jer em je najzasluzniji za ovog Novaka, em kakvu je golgotu prosao na pocetku karijere samo on zna, a gorcina ostaje. Sad to sto je i neotesan, jbg sto rece za Kirjosa, taj kad kenja po Novaku onda je jedan takav potreban tenisu, da malo razdrma ovaj ucmali sport, a kada neko oplete po Federeru onda je djubre i kreten.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Bacas stolice po terenu, provociras protivnike na terenu da im je djevojka spavala sa nekim drugim, tankujes meceve ponizavajuci sport, prozivas igrace javno i napises pred finale Wimbledon- Federer please win, Laver Cup ti omiljeno natjecanje, ne pricas protiv Rogera i ne da nisi omrazen nego takvi se traze i mega si popularan i obozavan.

                      Razumijem da tenis nije sport u kome se javno iznose negativna misljenja ali da se to primjenjuje jednako na sve, pa dobro covjek bi rekao, okej. Ja licno nisam fan te neke forsirane finoce da glumimo nesto jer ne izgleda prirodno niti lijepo. Nisam ni za bespotrebna talasanja ali postujem kad neko iznese misljenje koje se ne podudara sa uvrijezenim.

                      Comment


                      • Ma sta njega boli uvo sta radi Federer i jos koliko ce da igra?
                        Da li su ikada Federerovi otac ili majka nesto lose rekli o Djokovicu? Ikada?

                        Ovaj nasao da pametuje i da mu kenja da se bavi decom i da ih gaji
                        To je bas ogromna uvreda, mesa mu se u porodicu i u privatne stvari, to vise nisu teniske stvari...
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • I neko ga pitao da su bili Fed ili Rafa u istoj poziciji kao Novak da li bi ih prozvao a on odgovara "
                          To be honest, Rafa and Roger wouldn’t put themselves in the same situation" Ovo prevazilazi moje mogucnosti analiziranja ljudi i odnosa, treba neko strucniji.
                          Last edited by DinoFC; 19-06-20, 14:00.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Nije samo da ga ne gotive zbog drugih stvari, vec ne gotive ni Novaka, to su ti isti. Sta se lupetalo i sta se kakilo po njemu samo u toku ove pauze, jer su ljudi glupi, maliciozni, a i ne kapiraju mnogo toga i takvi ce uvek prvi da skoce i na ostale clanove familije. I to nisu nikakvi Novakovi navijaci.
                            Ja se recimo ne slazem sa Srdjanovim stavom, ali ne bih ga nikad javno pljuvala jer em je najzasluzniji za ovog Novaka, em kakvu je golgotu prosao na pocetku karijere samo on zna, a gorcina ostaje. Sad to sto je i neotesan, jbg sto rece za Kirjosa, taj kad kenja po Novaku onda je jedan takav potreban tenisu, da malo razdrma ovaj ucmali sport, a kada neko oplete po Federeru onda je djubre i kreten.
                            ovde se osecam prozvanim-ja sam lud kad novak igra,u doba karantina sam gledao njegove meceve,imam najvece titule sa nekoliko kanala snimljenih na hard,al ne mogu brate srdjana,pa to ti je...mogu da lazem,al to nije lepooooooo

                            dijanu VRLO volim

                            al dok sam gledao promo,znao sam da necu gledati emisiju,al mi je hit sto je bojana gledala

                            a i ja mislim da bi fed davno okacio reket da nije ove dvojice...

                            eto,to vam je moj paprikas
                            Wizard

                            Comment


                            • Sta sam gledala?
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Kulambara View Post
                                ovde se osecam prozvanim-ja sam lud kad novak igra,u doba karantina sam gledao njegove meceve,imam najvece titule sa nekoliko kanala snimljenih na hard,al ne mogu brate srdjana,pa to ti je...mogu da lazem,al to nije lepooooooo

                                dijanu VRLO volim

                                al dok sam gledao promo,znao sam da necu gledati emisiju,al mi je hit sto je bojana gledala[emoji3][emoji3][emoji3]

                                a i ja mislim da bi fed davno okacio reket da nije ove dvojice...

                                eto,to vam je moj paprikas[emoji3]
                                Ti nisi pravi navijac, i Novaka si pljuvao, iako nisam mislila na tebe, mislim nisi mi pao na pamet, vec na dusebriznike sto kake po portalima i tvitersima :gril:

                                (Da ne bi planuo bzvz, zezam se ;) )
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X