Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post


    To bas i nije neki dokaz snage, vise je dokaz da poznaje osnove fizike. Bukvalno klinac od deset godina moze slomiti reket na taj nacin.

    A inace Stanimal jeste jedan od jacih igraca.
    E sad zavisi kakvi su kriterijumi i kako meriti snagu, da li jacinom udarca? Ako je tako onda je Stan u vrhu.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Najjače od svega je podatak sa prošlogodišnjeg RG gde se ispostavilo da Ostapenkova udara jače nego Marej i to u proseku za 3 milje
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Niko od njij ne udara najjace sto moze, jer tako svakako gube na preciznosti. I bas zato sto ta mala lupa kao nenormalna u isto vreme i masi kao nenormalna. U koliko je krene moze da pobedi bukvalno svaku rivalku, takodje moze jos lakse da izgubi od bilo koje teniserke.
        Muskarci - teniseri se svi trude da udaraju sto jace, a da se to ne odrazi na preciznost. Potrebno je pronaci najbolji balans.
        Ali sto se sirove snage tice Dominik Tim svojom rukom/reketom/zglobom je u stanju da generise nestvarne udarce.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Najjače od svega je podatak sa prošlogodišnjeg RG gde se ispostavilo da Ostapenkova udara jače nego Marej i to u proseku za 3 milje
          Marej igra mozgom

          Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            To bas i nije neki dokaz snage, vise je dokaz da poznaje osnove fizike. Bukvalno klinac od deset godina moze slomiti reket na taj nacin.

            A inace Stanimal jeste jedan od jacih igraca.
            E sad zavisi kakvi su kriterijumi i kako meriti snagu, da li jacinom udarca? Ako je tako onda je Stan u vrhu.
            Nije ovde poenta sto je on slomio reket niti nacin/sistem na koji je to uradio. Nego lakoca sa kojom je to uradio. Zastao na sekundu, i prelomio ga onako lagano, bez po muke, u momentu. Nije ulozio ni delic snage u to. Klinac od deset godina moze na taj nacin da polomi reket, ali ce da zapne, da se potrudi. Stanimal to radi kao da mu je u rukama tanani drveni stapic.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Ja mislim da pitanje sadrzi celi paket, dakle jacina udarca, izdrljivosti i sirova snaga. Rafa, Thiem i Stan su top 3 to je sigurno, onaj Zverev nek ne zasmejava narod da je on medju jacima kad ga uhvate grceve kad igra sa neke poluigrace nakon 2 sata igre. Kad dodje da se ganja s Rafom u 5 dobivena ili s Novakom tad moze reci da spada medju fizicki najsnaznijih.

              I meni je cudno da niko nije spomenuo Stana, lik je meni sinonim za snazan momak u svakog aspekta njegove igre.
              OVAKO

              Comment


              • ima malo vise od 10 godina, ali nesto mu nije uspelo

                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  To bas i nije neki dokaz snage, vise je dokaz da poznaje osnove fizike. Bukvalno klinac od deset godina moze slomiti reket na taj nacin
                  Jesil siguran?

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    ima malo vise od 10 godina, ali nesto mu nije uspelo

                    Pa kad je retardiran, vidi preko kojeg dela tela pokusava da ga prelomi, i to na kakav nacin. Mogao je preko stomaka da proba.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • I Sapovalov je snazan decko.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Dobro ovaj mali Rubljev krenuo preko butine da polomi. Vidi se da ne zna.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Mislim da bi ovaj gospodin mogao slomiti Rubleva zajedno sa reketom.

                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Jel to Tejlor Dent?
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ne mogu da nadjem gif, Stan isto slomi reket preko butine
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Jel to Tejlor Dent?
                                Jeste ja mislim,on je odservirao najbrzi servis u istoriji Vimbldona.
                                A uopste najbrzi servis u istoriji je ja mislim odservirao Grot,263 kmh cini mi se,a toliko je zabiljezeno da je odservirao Tilden 1931 ali mu ne racunaju zbog nepouzdanog mjerenja.
                                Eto malo zanimljivosti neka me ispravi neko ako je netacno.
                                Last edited by E1_PG; 12-09-18, 14:28.

                                Comment

                                Working...
                                X