Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Ne znam, ja sam tako ovde citao o Rodzeru, tj. ne samo ovde Hladan, pa hladan. Valjda ljudi vide to po faci ili cemu vec, mozda pili kafu s njim
    Pa jeste takav na terenu ... ranije je umeo da pokaže emocije...što je verujem i ostalo negde, ali samo za kod kuće i za najuži krug
    Jao Fiksni što si kvaran.
    Pa ja se stvarno i družim sa omladinom, ali ne vredi ti to tumačiš pogrešno...
    Last edited by Marija81; 29-08-18, 14:55.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Pa jeste takav na terenu ... ranije je umeo da pokaže emocije...što je verujem i ostalo negde, ali samo za kod kuće i za najuži krug
      Jao Fiksni što si kvaran.
      Pa ja se stvarno i družim sa omladinom, ali ne vredi ti to tumačiš pogrešno...
      Nema tu druzenja,uvek ima jos necega, sa neke strane ,mozda ne tvoje,al nebitno,kad tad ce puci neka iskrica i tras (Nadam se da muz ne cita forum)

      Ja mislim da je RF ziva vatra,al da suzbija to na terenu i da je totalna kontra van njega,nisam ironican stvarno to mislim

      E niste ubacili Dzudinog Delicijana nigde

      Comment


      • Marija Kirilenko nije nešto, ahhahaha

        Comment


        • Ishajpovana
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Ishajpovana
            Neko rekao Bouchard?

            Comment


            • I ona je
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Šta o ovome mislimo?
                Korne dobila opoenu jer je promenila/okrenula majicu na terenu...a kada muškarci to rade to je ok?

                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Nebitno je to da li je novinar nego pogledaj malo komentare ispod statusa a vala i ostale na tw
                  Ima nas još koji mislimo da je Uniklo žešće omanuo, te je zato Novak i pobegao, a Fed se zeznuo pa potpisao za njih.
                  Uzgred on je još i dobro prošao u odnosu na Keija - njega su unakazili...

                  Wolfe zašto tako, pa čak i ja napisah da bih u kafanu sa njim...
                  Pa u odnosu na ono sto je Nike dao svojim igracima, Fed nosi genijalnu opremu
                  uniqlo je omanuo sa Keijem, ono je krs, ali Fedova oprema je mnogo dobra i potrazi, naci ces i takve tvitove

                  Originally posted by Indigo View Post
                  Moja drugarica, ajde da tako kazem, je za Rodzera pricala da je mozda najbolji frajer, da ima siroka ramena i jake ruke. Kaze isto za njega da je poprilicni sprdator. Bavi se devojka nekom hidroterapijom ili tako nesto, pa je radila u nekoj Svajcarskoj klinici.

                  Po njoj najbolji je Roddick, ne znam zasto. Imala je prilike i njega da leci ili sta vec.
                  To je ono sto i ja tvrdim, mnogo je dobo gradjen, ogromna ramena ima
                  a ne sumnjam da je duhovit, svi pricaju da je maksimalno opusten kao osoba
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Šta o ovome mislimo?
                    Korne dobila opoenu jer je promenila/okrenula majicu na terenu...a kada muškarci to rade to je ok?

                    Pisala sam o tome sinoc.
                    Glupost totalna, ona je sportistkinja, imala ispod siroki brus, ne treba se drzati nekog slepog slova na papiru, pogotovu sto nije nista nepristojno bilo.
                    Ej u danasnje vreme.
                    Preterivanje, puriranci, licemeri u toj Americi pogotovu.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Dao bih joj kaznu zato sto nije i brus skinula
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Svašta
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment




                        • I niko Dona da stavi

                          Comment


                          • Au, gde ima da se kupi ova majica
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Pa i sorc je prejak. Objasnjava Fabio u zadnje vreme sa izgledom i autfitima
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Au, gde ima da se kupi ova majica
                                I mene zanima.

                                Comment

                                Working...
                                X