Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Rafael Nadal 8
    Roger Federer 7
    Juan Martin del Potro 6
    Alexander Zverev 6
    Kevin Anderson 1
    Novak Djokovic 8+ ( njega najviše volim, ali nije frajer, i ne mogu da budem objektivna )
    Marin Cilic 3
    Grigor Dimitrov 8
    Dominic Thiem 5
    David Goffin 3
    John Isner 7
    Pablo Carreno Busta 4
    Diego Schwartzman 3
    Fabio Fognini 8 na 9
    Stefanos Tsitsipas 7

    i za kraj

    Karen Khachanov - 10 piletina
    Guillermo Garcia-Lopez - 10 pevac
    Znao sam da imas najbolji ukus.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Rafael Nadal 8
      Roger Federer 7
      Juan Martin del Potro 6
      Alexander Zverev 6
      Kevin Anderson 1
      Novak Djokovic 8+ ( njega najviše volim, ali nije frajer, i ne mogu da budem objektivna )
      Marin Cilic 3
      Grigor Dimitrov 8
      Dominic Thiem 5
      David Goffin 3
      John Isner 7
      Pablo Carreno Busta 4
      Diego Schwartzman 3
      Fabio Fognini 8 na 9
      Stefanos Tsitsipas 7

      i za kraj

      Karen Khachanov - 10 piletina
      Guillermo Garcia-Lopez - 10 pevac

      Haha ti onda baš voliš Nadala

      Nole, objektivno, osim u sportskoj varijanti, deluje (blago rečeno) prilično luckasto hahaha Ne bi trebalo da izlazi iz sportske opreme. Ali... ljubav je to

      Fabiooo
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Evo, Marija isto dala Zverevu 8, je l cete i njoj da se smejete?
        Ma Mara nije objektivna(voli mlado i plavo Sapi bi dala 10+)al samo za druzenje ,ma nije nijedna,nisu trebali u izbor da ulaze,igrace za koje navijate

        Comment


        • Originally posted by Lord Samuraj View Post
          Znao sam da imas najbolji ukus.
          Jedino ne znam sto Thiemu samo 5. Sladak je deckic.

          Comment


          • Meni su Zverev i Dimitrov isti tip muškarca... lepi, ono baš, s tim sto sam Bugarunu dala malo veću ocenu jer je zreliji pa mi se to više sviđa, ali ne volim te lepe muškarce.
            Sećam se da me drugari zezali za Bred Pita kao jaoo, šta se foliraš kako ga samo ti ne voliš, ma nemam ništa protiv njega, ali nije moj tip ... ne volim lepe muškarce, te baš lepe u pm
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Simona halep 1
              caroline wozniacki 8
              sloane stephens 0
              angelique kerber 5
              petra kvitova 1
              caroline garcia 7
              elina svitolina 3
              karolina pliskova 6
              julia goerges 7
              jelena ostapenko 1
              daria kasatkina 2
              garbine muguruza 7
              kiki bertens 6
              madison keys 0
              elise mertens 4
              Last edited by 61563; 29-08-18, 00:01.

              Comment


              • Ali šta vidite u toj Woz, nije mi jasno. Simpatična, baš niiša spec i ima čak ružna usta. Pitam, zanima me kako razmišljate
                Pazi fiksni lepoj Juli dao 7 cccc
                Stivens 0!!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Fiksni rasista,sram da ga je.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ali šta vidite u toj Woz, nije mi jasno. Simpatična, baš niiša spec i ima čak ružna usta. Pitam, zanima me kako razmišljate
                    Pazi fiksni lepoj Juli dao 7 cccc
                    Pa ne moze ko Woz,mogao bi jedino da povecam Carolini na 9 a ovima na 8 al ja sam strog Nedam

                    A za Carolinu manje izgled,al mislim da je interesantna i vragolasta devojka

                    A samo cisto lepota i fizka od ovih postavljenih ,onako za nijasnu ispred svih Muguruza

                    Comment


                    • Na koju foru je Stephens dobila istu ocenu kao Keys, u kom univerzumu hahahha
                      Last edited by colchonero; 29-08-18, 00:11.

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Na koju foru je Stephens dobila istu ocenu kao Keys, u kom univerzumu hahahha
                        Fiksni ne voli crnkinje,optuzio me je prije 4 5 mjeseci kad je bilo ono glasanje da sam fetisista i perverznjak sto sam glasao za Stivens.

                        Comment


                        • Georges 7 Stephens 0, to ispada da je Georges Scarlett Johansson a Stephens Vjerica Radeta.

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Na koju foru je Stephens dobila istu ocenu kao Keys, u kom univerzumu hahahha
                            Pa razmisljao sam da Medison dam -1 al aj necu,ja prema crnkinjama ,imam osecaj napaljenosti ko prema muskima tako da bi mogao samo da se druzim sa njima,i svejedno mi kako izgleda,ako je crna,nisam rasista,crnci/crnkinje su mi simpaticni ovako,al lepotu(te neke seksi vrste jok) ne proizvode kod mene

                            Isto bi bilo sa bilo kojom ,drugom bojom sem bele,jednostavno tako to kod mene
                            Last edited by 61563; 29-08-18, 00:14.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ali šta vidite u toj Woz, nije mi jasno. Simpatična, baš niiša spec i ima čak ružna usta. Pitam, zanima me kako razmišljate
                              Pazi fiksni lepoj Juli dao 7 cccc
                              Stivens 0!!
                              Dobre noge ima i plavusa. Mozda je to. I meni je bezveze ona.

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                                Dobre noge ima i plavusa. Mozda je to. I meni je bezveze ona.
                                Dobre noge?
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X