Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.theguardian.com/sport/li...in-action-live
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Fiksni, ti to gajis neka lepa osecanja prema Nadalu? [emoji3]

      Ma klasicne gace i potkosulja, sorc je prekratak, jos kako se on oznoji posle 2 minuta, pa se skroz povuce....fuj

      Sent from my MI 6 using Tapatalk
      Nikad se ne zna...Boksi ,bas fuj,daj ne zezaj,samo zamisli da nije Rafa nego neki konobar sa Ibice

      Comment


      • Evo samo za Olju I Fiksnog mozda

        Spoiler


        13/13!

        Comment


        • Pa ne svidja mi se, ima odvratne debele noge, koje nos vise dodju do izrazaja sa ovakvim sorcem

          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Pa ne svidja mi se, ima odvratne debele noge, koje nos vise dodju do izrazaja sa ovakvim sorcem

            Sent from my MI 6 using Tapatalk
            Aj ok o ukusima ,svako ima svoj mogu sve da prihvatim,ja sam prvi cudan mozda, po tom pitanju.(kad su zene u pitanju,da ne pomisle neki svasta)

            Ali, jel ima nesto sto ti se vise svidja na Rafi nego na RF-u?..ne mislim na igru samo izgled

            Comment


            • Samo kraljica sto se mode i lepote tice.

              A i zenskog tenisa.
              Last edited by mark !t zer0; 28-08-18, 12:35.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Aj ok o ukusima ,svako ima svoj mogu sve da prihvatim,ja sam prvi cudan mozda, po tom pitanju.(kad su zene u pitanju,da ne pomisle neki svasta)

                Ali, jel ima nesto sto ti se vise svidja na Rafi nego na RF-u?..ne mislim na igru samo izgled
                A sto svasta Fiks? Sve je to normalno...
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • @Sarafa
                  Kakve slike.
                  -To define is to limit.

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Aj ok o ukusima ,svako ima svoj mogu sve da prihvatim,ja sam prvi cudan mozda, po tom pitanju.(kad su zene u pitanju,da ne pomisle neki svasta)

                    Ali, jel ima nesto sto ti se vise svidja na Rafi nego na RF-u?..ne mislim na igru samo izgled
                    Jedino sto ima podjednako razvijene ruke, jer igra dvorucni bh, za razliku od Rogera kome je leva ruka a i rame skroz zakrzljalo

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      A sto svasta Fiks? Sve je to normalno...
                      Ne kazem da nije,al nisam takav,ko hoce nek radi sta god,ali ima neko ko me ne zna na forumu pa ono,da ne dobijem slucajno neku cudnu PP

                      haha,e dobro je da ima nesto,Boksi je najjaca,ja ocekivao lepse trepavice i slicno,al ruke su vec ozbiljna prica,cak i podjednake je vec iha,pa makar i samo leva bila...al samo zbog BH
                      @sandugp
                      Vidis Sarafa ,kaze mozda i za Fiksnog ,mada realno lepo musko telo
                      Last edited by 61563; 28-08-18, 12:41.

                      Comment


                      • Dakle, dragi forumasi, culi ste... Fiksni je cudnog izbora samo kada su zene u pitanju. Dame, slobodne ste da se javite u PM, ali polako jedna po jedna, nemojte sve odjednom.
                        Last edited by mark !t zer0; 28-08-18, 12:39.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Ne kazem da nije,al nisam takav,ko hoce nek radi sta god,ali ima neko ko me ne zna na forumu pa ono,da ne dobijem slucajno neku cudnu PP[emoji3]

                          haha,e dobro je da ima nesto,Boksi je najjaca,ja ocekivao lepse trepavice i slicno,al ruke su vec ozbiljna prica...al samo zbog BH
                          Ne, ne, meni se vise svidja kako je Fed gradjen, ramena posebno, samo bi bilo jos bolje da mu je i leva strana razvijena kao desna
                          Nikad nisam volela te nabildovane kao Nadal...

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Jedino sto ima podjednako razvijene ruke, jer igra dvorucni bh, za razliku od Rogera kome je leva ruka a i rame skroz zakrzljalo

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            Nije to nista, da vidis kada odemo da igramo fudbal u Vragocanicu sa lokalnim timom. I kada te sacekaju tamo mrge i zile .... Bem li ti sunce, svaki drugi ima desnu sisu duplo vecu od leve (zbog kose i kosenja), a na rukama i nogama ... to nisu misici - to su vrge .... Kada te takav bata pokupi - ugasio si.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Dakle, dragi forumasi, culi ste... Fiksni je cudnog izbora samo kada su zene u pitanju. Dame, slobodne ste da se javite u PM, ali polako jedna po jedna, nemojte sve odjednom.
                              Samo zato sam se plasio da ostavim javno mail na forumu kad je u pitanju onaj breket na USO,ne bih mogao sve da ispostujem

                              @sandugp,a faul ne postoji
                              Last edited by 61563; 28-08-18, 12:44.

                              Comment


                              • Kada kazes da si mozda cudan po tom pitanju (ukusu za zene), sta to znaci? Kakve forumasice mogu da ocekuju odgovor na poruke?

                                Meni je Dimitrov najlepsi teniser. A Svitolina teniserka.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X