Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sarafa View Post
    Ne znam samo po cemu je ovaj Serenin outfit provokativniji od prekratkih suknjica u kojima se teniserkama vide gace, i majica bez adekvatnih bruseva. I da ga je nosila cisto eto zato sto joj se dopao, da, trebalo bi da bude njeno pravo da nosi sta god hoce sve dok to nije uvredljivo za druge ljude. E ako nekog vredja obican crni kostim gde je pokrivena od glave do pete, onda smo bas dogurali daleko. Nekad mi stvarno nije jasno oko cega se vode diskusije. Isto kao i za onu Amerikanku koja nosi stucne, u zamisli, velika stvar, ima deset santima duze carape, sramota da se razlikuje.
    Ja nigde nisam rekla da je provokativniji ali je užasan...
    BTW meni su najlepše suknjice kakve je Li Na nosila,ali o ukusima ne treba raspravljati...
    Svako od nas ima pravo da mu se nešto dopadne ili ne.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Sarafa View Post
      Ne znam samo po cemu je ovaj Serenin outfit provokativniji od prekratkih suknjica u kojima se teniserkama vide gace, i majica bez adekvatnih bruseva. I da ga je nosila cisto eto zato sto joj se dopao, da, trebalo bi da bude njeno pravo da nosi sta god hoce sve dok to nije uvredljivo za druge ljude. E ako nekog vredja obican crni kostim gde je pokrivena od glave do pete, onda smo bas dogurali daleko. Nekad mi stvarno nije jasno oko cega se vode diskusije. Isto kao i za onu Amerikanku koja nosi stucne, u zamisli, velika stvar, ima deset santima duze carape, sramota da se razlikuje.
      Aj potrudicu se da ne budem vulgaran. Da mi ne zamerite.
      Pozadina seva na sve strane.... A napred polni organ zvace kostim....
      Ove sto nose suknjice barem tim parcetom tkanine prekriju sve ovo malopre navedeno.
      Sto se mene tice, boli me uvo sta ce ko da nosi ...
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Pa da, da je neka zgodna nosila, onda bi sve bilo ok
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Meni se svidjaju ove uniforme sto nose igracice Legends Football Lige. Mislim da kad bi se takvo kostimiranje uvelo i u tenisu gledanost bi naglo porasla a zajedno s' tim i zarada a i nadradni fondovi.
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Svako od nas ima pravo da mu se nešto dopadne ili ne.
            Apsolutno. I meni se mnogo toga ne dopada, ali jedno je da mi se ne dopada, a drugo je da govorim da bi trebalo da se zabrani da neko to nosi. A to je poenta citave price oko njenog outfita. Ne znam sta je ko rekao, nisam se ni obazirala na forum, nego generalno na to sta je izazvao jedan outfit.
            13/13!

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              ovo je tako odvratno-šta je boli tuki ko šta oblači?

              šta bi bilo da je neko zabranjivao lezz devojkama da uopšte igraju?


              babetina u najgorem smislu te reči
              Wizard

              Comment


              • Originally posted by joshmor View Post
                ovo je tako odvratno-šta je boli tuki ko šta oblači?

                šta bi bilo da je neko zabranjivao lezz devojkama da uopšte igraju?


                babetina u najgorem smislu te reči


                Pa ona brani Serenu
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • pa noćaske sam bio malo...

                  i požurio sa postom
                  Wizard

                  Comment


                  • Bas me zanima da li ce i Nadalovu opremu da zabrane, jer je on juce igrao u gacama i potkosulji...ali nekako imam osecaj da niko nista nece reci

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Eh sad bas u gacama Sreca pa nije nosio potkosulju na RG-u, mozda bi i zabranili Meni ne smeta
                      13/13!

                      Comment


                      • Svaka cast RG-u, jesu najgori Slem, ali za ovaj potez svaka cast.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Pa dajte mi da vidim Rafu sve neke slicice po tw gde se nista ne vidi mislim ne vidi se lepo
                          Jedino vidim da je u crnom i da nema rukave
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Rafa je bio kao Rambo.

                            Sve tesno i zategnuto,kratko. Bez rukava,pripijena majica natopljena znojem i samo kaplje, i jos preplanuo mmmm

                            Comment


                            • Ma ono je užasno...još onako oznojen,preplanuo...jezivo
                              Šalu na stranu Najk je nadmašio sebe...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Fiksni, ti to gajis neka lepa osecanja prema Nadalu? [emoji3]

                                Ma klasicne gace i potkosulja, sorc je prekratak, jos kako se on oznoji posle 2 minuta, pa se skroz povuce....fuj

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X