Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    namerno nisam htela da stavim u opste diskusije, da ne kvarim temu, posto je ova izjava

    Uncle Toni: Federer better than Nadal, but ATP favours Federer

    posebno jedan deo:
    Pa trebalo je da citiraš i ovo što je rekao u nastavku te rečenice, a što je btw, potpuno tačno:

    ...But the debate on who is the best in the history of the sport should not be done with Rafa but with Rod Laver, who was unable to play for several years and we all know he could have won more titles. Regarding the matches, Rafa is winning the matches played against Federer but for me it does not matter that much, for example, Davydenko has a favorable record but we all agree that Rafa is better than the Russian

    Comment


    • Kakve veze ima sta je rekao u nastavku kad je rekao da se trenutno najvise igra na super brzoj podlozi i jos je rekao da tako ATP favorizuje Federera
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Kakve veze ima sta je rekao u nastavku kad je rekao da se trenutno najvise igra na super brzoj podlozi i jos je rekao da tako ATP favorizuje Federera
        Ima, jer je kritikujući ATP zbog Feda, Toni sam sebi skočio u usta, zbog potezanja svojih veza u slučaju Nadala, pa se posle pokušao izvaditi pominjući poredjenje izmedju Lejvera i Feda, a koje je opet sve u službi sklanjanja ionako ranjenog Nadala polako sa "svetlosti reflektora". Niti je ukusno porediti Feda i Nadala pored tolikih legendi, niti je pametno u sve to ubacivati Lejvera zbog "dnevnopolitičkih" stvari

        Bojim se da je Nadal mnogo osetljiviji na takva poredjenja nego što se misli.

        Različito gledamo jer ti Feda štitiš kao fan i navijač, i ja to razumem

        Comment


        • Ja ovde uopste ne stitim Federera, nisam ni citirala taj deo, nego njegovu konstataciju da se igra na super fast courts.
          E ako se trenutno vecina turnira igra na super fast courts, onda sam ja osvojila Wimbledon.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Ja ovde uopste ne stitim Federera, nisam ni citirala taj deo, nego njegovu konstataciju da se igra na super fast courts.
            E ako se trenutno vecina turnira igra na super fast courts, onda sam ja osvojila Wimbledon.

            Ja u klin ti u ploču.... Mir, mir, mir, niko nije kriv

            Možemo do sutra, isto pričamo ali ti uvek uspeš da izvučeš stvar iz konteksta i da to ispadne "da ne štitiš Feda, ali ti je glupo da ga povezuju...".
            Ne radiš to svesno, i kad ti to kažem uopšte nisam zlonameran, naprotiv. Takav ti zapis.

            Ceo tur je najudnačeniji u istoriji po brzini igre, i tu nisu samo podloge zaslužne. Ima tu ulogu i tehnologija, oprema, vremenski uslovi...
            Sve može da se promeni osim vremenskih uslova, i to je fakat. Šta se menja, kada i kako, a naročito zbog koga (?), je pitanje koje Toni isto tako može postaviti i samom sebi.
            E sad, što je Nadala taj isti Toni iscedio još pre njegove 20-te godine i od njega napravio mašinu, je nešto što će Nadala najviše pogoditi, a to je fakat, najgora stvar.

            I zbog toga mi je žao njega, ali želim da verujem da će sve biti najbolje po Rafu

            PS Ja bih ovo na opšte, jer tamo i pripada.

            Comment


            • Ma kakav bre Fed ja kao kineski da pisem kad se dopisujem sa tobom
              Toni je izjavio da se igra na super brzim podlogama i ako kazes da je on u pravu, onda ok, nemamo vise razloga da pricamo na ovu temu
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Ma kakav bre Fed ja kao kineski da pisem kad se dopisujem sa tobom
                Toni je izjavio da se igra na super brzim podlogama i ako kazes da je on u pravu, onda ok, nemamo vise razloga da pricamo na ovu temu
                Dobro, evo, u pravu si... jeli u dure.

                Ceo tur je najudnačeniji u istoriji po brzini igre, i tu nisu samo podloge zaslužne. Ima tu ulogu i tehnologija, oprema, vremenski uslovi...
                Ja sam oponirao tezi Tonija o super-brzim podlogama (pogled upreti u boldovani deo ili pažljivo pročitati moj prethodni post), samo sa argumentima koje mislim da će ljudi ovde razumeti, ali eto ispada da ja podržavam Tonija.

                Mora da je moj Kantonski toliko različit od tvog Mandarinskog.

                Comment


                • Procitaj Prletov post na istu temu, posto je ocigledno da smatras da se ja ne razumem u tenis i da jedino sto radim je da branim Federera.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Dani kad je zgodan bio, imao kosu, jeo kacamak





                    Federer: Ja sam prvi!
                    Djokovic: Pogledaj race starce!
                    sigpic

                    Comment


                    • Hahahhaha isti Lepi na ovoj prvoj hahahahha
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment




                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by tuta bugarin View Post
                          pa totikam
                          kojoš sad uovo doba peče rakiu
                          zato bi trebalo da noak preskoči bazela
                          jar
                          ščim će narod disproslavi prvo mesto
                          nemaš ščim sem možbit
                          plaširata subotička rakia
                          ют
                          в рудниках
                          Ma zozovača, nikako ne dolazi u obzir, samo ova naša što glava oće da prsne posle nje
                          a da će ovaj naš da preskoči Bazela, to hoće stoprosto sam se sigurno.

                          Nema kupusa jer nije ni rodilo tamo u Dembeliji, zbog šuše, a pa onda nema ni sarme ni podvarka sa vratom...
                          nema sočim proslaviti mažnjavanje trofeja. Šta će jadan. Sad mora da čeka dijetetsku proslavu Pariza. Al imam idejno rešenje Zekino, original.
                          Ovo Zeka vido na onom chanalu sa njiovim Karapandžama. A Stevo je ionako u komšilucima Bazelskim, tako da će sigurno za Endija ovo da sprem'u.

                          Pazi ovo: preporučujemo da se uzne jedno pače, srednje veliko sa guščetom malo većim, sve se to obradi, odstrani, počisti, odere i što ostane onda zovneš Mirku i pitaš, jel' da bacim?
                          a ona će sigurno reći domaćinski, pa šteta je to baciti, crni Zeko, šta će narod da kaže, da smo rasipnici
                          e ti onda smuljaš sve to, "pašteta je baciti", i napraviš sa prepekom od leba sa plotne.

                          Prste da poližeš, Zeka mi reko
                          Last edited by Torima; 16-10-12, 08:31.

                          Comment


                          • Last edited by DejZ; 16-10-12, 16:01.

                            Comment


                            • нзм да ли је неко ово већ качио, можда сам и промашио место за тако нешто, а и ове сличице са Феликсом су увелико смориле, али ова дефинитивно погађа поенту, невероватно занимљива (бар мени)

                              Comment


                              • kakav tenis

                                Last edited by Torima; 19-10-12, 17:05.

                                Comment

                                Working...
                                X