Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Pa to je tek sto se vratila, mozda je tada nosila iz predostroznosti
    U svakom slucaju, ja ne vidim nikakav problem u tome sto je nosila...
    Po organizatorima RG je suvise provokativan kostim, cak vulgaran. Zato ne samo njoj nego bilo kome nece biti dozvoljeno da nosi tako nesto sledece godine.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • To se valjda kaze pre, a ne nekoliko meseci posle takmicenja, recimo.
      I totalno smesna rasprava, ne ova kod nas, nego gen sada svi nesto o tome pricaju, i Rodik cak ovako bi Serena obukla suknjicu preko onog trikoa i cao.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Na W je nosila duge rukave i unihop, a Sunce przilo i bilo 30+, bas kao i u Sinsinatiju.
        Danas niko ne cita sta pisem
        Onakve unihopke su mogle biti samo iz nekog drugog razloga a ne kao "steznici".
        A za rukave ne znam, ni to nema veze sa kompresijom vena ili kako se već kaže.
        Postojanje ugruška je stanje koje je potencijalno opasno po život,tako da ne igrala turnire...
        p.s. znam osobu koja je imala emboliju kao i Serena i koja je sada sasvim ok u redovnu terapiju i kontrolu INRa a bez elastičnih zavoja, specijalnih čarapa za vene i sl.

        Imala je ona već ovakve situacije...kada je stajling u pitanju

        Spoiler
        Last edited by Marija81; 26-08-18, 19:13.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          To se valjda kaze pre, a ne nekoliko meseci posle takmicenja, recimo.
          I totalno smesna rasprava, ne ova kod nas, nego gen sada svi nesto o tome pricaju, i Rodik cak ovako bi Serena obukla suknjicu preko onog trikoa i cao.
          To je i meni najgluplje, proslo je 3,4 meseca od RGa, a oni su se sad setili nesto da kazu, a ne kad je igrala turnir
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ajd Maro ne zezaj pa jel to isto?
            Uvek je imala ove dekoktee i nikada nije nosila unihop, duge rukave nosila secam se kao i sve kada igraju uvece, pa zahladni.
            I kako mozes da zas da li su i kakvi steznici ti americki...
            Opasnosti po zivot sigurno da nema, ne bi igrala, ali nekih predostroznosti vrv mora da se drzi.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ovo je valjda više usmereno na to da se ne ponovi sledeće godine da neko dođe u kostimu da igra pa je Serena poslužila kao primer

              EDIT : Olja nije isto ali je vrlo slična modna katastrofa

              Za rukave je čudno, na WB ih ima ovde ih nema.
              Ne znam za steznike ali čarape su očigledno obične mrežaste koje su možda bile tu jer joj je hladno ( odatle i dugi rukavi?)
              Last edited by Marija81; 26-08-18, 19:22.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Ok zene, s obzirom da ne mozete da se dogovorite oko garderobe(kao i uvek btw) predlazem da je najbolje da od sada sve igracice sa WTA tour-a igraju samo u patikama.. Po travi mogu i bose..

                Comment


                • Sve mislim da se nesto salis sa mnom Maro
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ne znam samo po cemu je ovaj Serenin outfit provokativniji od prekratkih suknjica u kojima se teniserkama vide gace, i majica bez adekvatnih bruseva. I da ga je nosila cisto eto zato sto joj se dopao, da, trebalo bi da bude njeno pravo da nosi sta god hoce sve dok to nije uvredljivo za druge ljude. E ako nekog vredja obican crni kostim gde je pokrivena od glave do pete, onda smo bas dogurali daleko. Nekad mi stvarno nije jasno oko cega se vode diskusije. Isto kao i za onu Amerikanku koja nosi stucne, u zamisli, velika stvar, ima deset santima duze carape, sramota da se razlikuje.
                    13/13!

                    Comment


                    • Zasto je pobogu ovo problem, pa ne igra gola cuj nosi kostim wow

                      Comment


                      • Originally posted by Sarafa View Post
                        Ne znam samo po cemu je ovaj Serenin outfit provokativniji od prekratkih suknjica u kojima se teniserkama vide gace, i majica bez adekvatnih bruseva. I da ga je nosila cisto eto zato sto joj se dopao, da, trebalo bi da bude njeno pravo da nosi sta god hoce sve dok to nije uvredljivo za druge ljude. E ako nekog vredja obican crni kostim gde je pokrivena od glave do pete, onda smo bas dogurali daleko. Nekad mi stvarno nije jasno oko cega se vode diskusije. Isto kao i za onu Amerikanku koja nosi stucne, u zamisli, velika stvar, ima deset santima duze carape, sramota da se razlikuje.
                        Bravo, morala sam sve da citiram kad nemamo lajk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Eh ženejuče tema udaja, danas garderoba , šta li je sutra..

                          Comment


                          • Sminka, frajeri, cipele, kako srediti muskarce koji se mesaju gde im nije mesto...i tako...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Sminka, frajeri, cipele, kako srediti muskarce koji se mesaju gde im nije mesto...i tako...
                              Cipele, nije loše. Mogu li igrati u štiklama

                              Comment


                              • Originally posted by torpedo View Post
                                Cipele, nije loše. Mogu li igrati u štiklama
                                Ako je na betonu ja sam za.

                                Comment

                                Working...
                                X