Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajoooj kakva je

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Sarafa View Post
      Zamisli, ona ne voli tenis, pa sto igra onda? Koja je poenta te izjave?
      Zato što joj je to posao u kojem je jako uspješna

      Comment


      • Nije kao da mora da obavlja taj posao vise..Vrlo lako moze da se presalta na nesto sto voli..za razliku od vecine ljudi na ovom svetu koji bas i nemaju taj luksuz..Kazem, ne vidim poentu izjave, ali eto ocigledno je danas popularno da igraci ne vole tenis, pa aj i ona da se ubaci..
        13/13!

        Comment


        • Pa i nemaju baš lukzuz da rade šta požele, jer rijetko ko od njih zna da radi bilo šta drugo. Od svog ranog djetinjstva po 20+ godina trčkaraju po terenu i udaraju žutu lopticu, nemaju vrijeme za školu, nemaju vrijeme za izlaske, normalno društvo, a uz sve to trpe nenormalan fizički i psihički napor za tako mlade osobe koje na svojim ramenima nose pritisak opstanka kompletnih porodica.

          Ne znam šta je to toliko čudno u toj izjavi da ne voli tenis nakon 20-25 godina bavljenja istim

          Sasvim sam siguran da većina igrača osjeća isto.

          Comment


          • Ne mora da zna da radi bilo sta..dovoljno je da ulozi delic silnog novca koji ima (sto ne sumnjam da vec i radi), ma samo da promovise razne proizvode, imace posao jos godinama..A i sad svejedno ima para za jos dva zivota. Nije kao da je neophodno da igra tenis jos nekoliko godina koliko ima do kraja karijere..

            Nista nije cudno, ogavno je i bespotrebno..
            13/13!

            Comment


            • Nisam bio na forumu, pa sam tek sad video da mi je mark postavio pitanje. Procenat sam uzeo otprilike, na nize rangiranim igracima zbog toga sto poznajem dobro dosta njih. Za bolje rangirane igrace znam da je slicno sticajem okolnosti u prici sa Fererom. (Moj trener i ja smo prosle ili pretprosle godine na turniru u Zenevi (250) dobili karte od Karenja za meceve, posto su njih dvojica prijatelji jos od pre 10 godina (slicnih su godina) pa se sa njim sa vremena na vreme vidja, pa se i ja nekad tu nadjem. E na tom turniru u Zenevi smo naleteli na Ferera slucajno, a posto smo ga "upoznali" pre toga (2 puta smo ga videli i popricali par reci sa njim nista specijalno), moj trener ga je pitao za onu pricu o ocu i tome kako je bio na korak da odustane i onda je on u toku price rekao ovo sto sam napisao. (rekao je vecina igraca voli, ali neki ne), ali nije naveo nijedno ime, niti sam ja sad hteo da pitam i da nagadjam(pametujem). Znaci ovih 80% sam uzeo na osnovu nize rangiranih igraca i licnog iskustva, a za bolje igrace znam iz price i nemam tacan procenat niti ko su oni. Ja mogu samo da pretpostavim da su to npr. Tomic, Kirijos, Gulbis, Rosol i ostali "specificni" igraci, ali ne znam zasigurno.
              Last edited by colchonero; 13-09-17, 17:02.

              Comment


              • Ok Masha, mada je i to upitno koliko su ruke odriješene ovim najboljima po pitanju odlaska u penziju. A u šta da uloži Mirza Bašić lovu? Prodavanje kukuruza na Vilsonovom šetalištu?

                Comment


                • Ne znam tacno ko je Mirza, pretpostavljam neki nisko rangirani teniser..ali svako ko radi neki posao da bi preziveo uglavnom i nema luksuz da o istom prica tako bahato kao Sharapova. Ne moze se porediti..Ona ima ugled i imidz i ne treba da lupeta svakakve gluposti..Ajde sad da sve velike zvezde u sou biznisu krenu da priznaju kako eto bas ne vole taj posao..Koja je poenta tih izjava? Sem da se pohvale kako su eto iskreni..
                  13/13!

                  Comment


                  • Ima Mirza luksuz da priča šta hoće, baš bi se neko ovdje nasekirao zbog njegovih izjava

                    Iskazala je svoje osjećanje prema tenisu, takvo je kakvo je, ne vidim što bi joj se sudilo zbog toga

                    Svoje poštovanje prema tenisu ona iskazuje profesionalnošću u svakom svom meču, 100% pristup u svakom poenu, svakom gemu, svakog meča

                    Comment


                    • Nisam mislila direktno na njega, ali vidimo cak i kako je Tomik prosao zbog svojih glupih izjava..
                      Sudi joj se jer je govorila u ime svih tenisera i teniserki, a svako ima i pravo da mu se ne svidja to sto je izjavila..
                      Ne slazemo se ocigledno, nema potrebe dalje nastavljati..
                      13/13!

                      Comment


                      • Pa nije uopšte napisala to u ime svih, napisala je u množini i sasvim sigurno nije promašila, jer nije jedina. I Dimitrov je sigurno u toj grupi, garantuje ona za njega

                        Tomik se pravo nasekirao što ga razapinju na sve strane, pa je potrošio pola miliona na zabavu da se utješi
                        Last edited by shminka; 13-09-17, 17:29.

                        Comment


                        • Što volim kada se izvuku delovi izjave pa se seciraju...
                          Ja njenu izjavu ( a svi znamo da Mašu baš i ne gotivim posle doping afere) tumačim na sledeći način...

                          Nemam šta da volim ili ne volim, jednostavno je tako kako jeste...radim svoj posao...

                          Jer zapravo ona nigde nije izričito rekla da mrzi tenis...
                          Uostalom mnogi ljudi mrze svoj posao, ali ne mogu da nađu drugi pa ga odrađuju...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Pa procitaj malo zasto je napadamo, ne zbog toga sto je rekla da voli/ne voli tenis, nego zato sto je pricala u ime svih
                            Ali jasno mi je zasto tako pise, ipak kontraverzne izjave prodaju knjigu i to je ono sto ljude zele da procitaju

                            @shminka
                            omasio si za 0, potrosio je 50 000
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Pa procitaj malo zasto je napadamo, ne zbog toga sto je rekla da voli/ne voli tenis, nego zato sto je pricala u ime svih
                              Ali jasno mi je zasto tako pise, ipak kontraverzne izjave prodaju knjigu i to je ono sto ljude zele da procitaju

                              @shminka
                              omasio si za 0, potrosio je 50 000
                              Pa sad' ona je druželjubiva možda su joj se poverili teniseri i teniserke...

                              U svakom slučaju ono prethodno stoji, a pričati u ime svih je jako ružno ( uopšte u životu)...a ako je išla na ekskluzivu trebala je onda i da navede neka imena...to bi tek diglo prašinu...ali da to ne budu Kirjos i Tomik...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment




                              • 4455CC4B00000578-0-image-m-58_1505544545963.jpg 4455CB1400000578-0-image-m-60_1505544577662.jpg
                                13/13!

                                Comment

                                Working...
                                X