Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niko nije rekao da te drzi smirenim

    Moj fitilj je jedan od najkracih koje sam ja vidio. Poludim u sekundi, ali se brzo smirim i ne zamjeram drugima, nikad. Fazon je prihvatis svoje emocije onakve kakve jesu i da ih ne mjenjas, vec da ih shvatis i koristis na bolji nacin.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Zasto raditi na licnom unapredjenju kroz zivot, kada se mozes prepustiti stihiji vremena ili drugim ljudima da odluce sta je u kom trenutku najbolje za tebe
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        Da li si ozbiljan @Vladan-e ? ili uzvracas ironijom na provokaciju?


        Navod iz NI evog posta povodom poraza na USO16
        Nisma ovaj NIjev post videla.. moram da se vratim na temu.
        Ništa ovde nema čudno, niti je na nečemu, niti je zabrinjavajuće, niti za bilo kakvu osudu. Uostalom ako njemu prija, a sigurno da on mnogo bolje zna od nas ovde šta je za njega najbolje, iako smo odavno porvereni vrhunski nutricionisti, treneri, taktičari, fizijatri, psihijatri... nema mesta iščuđavanju, kritikovanju, niti nerazumevanju. Ko hoće, naravno.
        Last edited by miloolja; 19-09-16, 19:15.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Kad sam rekao ovi mislio sam na sve novine i portale koje objavljuju ovakve stvari,covjek je koristio ovo ljekove u periodu kada nije igrao tenis i u dogovoru sa ljudima iz WADA tako da ne vidim mjesto nekom cudjenju ovome,ovo se ne moze porediti sa situacijom u kojoj je bila Sarapova koja je bez nekog posebnog medicinskog problema,na AO bez znanja ljudi iz WADA uzimala zabranjnje ljekove.

          Comment


          • Ali recimo naučila sam i ja sa svojim vežbama u svakodnevnom stresu koji je ponekad enorman, da njegove poraze primam ne lakše, već brže.
            Mislim da nisam mogla bolje da objasnim od ovoga Vladane.
            Last edited by miloolja; 19-09-16, 19:15.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • A kad već pominješ Šarapovu, mislim da se njena žalba razmatra prve nedelje oktobra, koliko se sećam.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                A kad već pominješ Šarapovu, mislim da se njena žalba razmatra prve nedelje oktobra, koliko se sećam.
                I daj boze da je puste da igra skoro,ja nemam nista protiv nje.Smatram da je kod nje to vise bila stvar neke nesmotrenosti ali sam nju naveo samo kao primjer jer u optuzbama prema njoj postoje neke osnove a ovo sto sad rade sa Nadalovim uzimanjem ljekova nema veze sa mozgom obicno novinarsko trazenje senzacije

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  I daj boze da je puste da igra skoro,ja nemam nista protiv nje.Smatram da je kod nje to vise bila stvar neke nesmotrenosti ali sam nju naveo samo kao primjer jer u optuzbama prema njoj postoje neke osnove a ovo sto sad rade sa Nadalovim uzimanjem ljekova nema veze sa mozgom obicno novinarsko trazenje senzacije
                  Nadal i sestre Vilijams su imali dozvolu da koriste određene lekove zbog zdravstvenih razloga.
                  Šarapova nije, pa ispada da je ona koristila nedozvoljen doping.
                  Marijina žalba će se razmatrati u oktobru.

                  Što se tiče one priče o Novaku bliža sam Vladanovom poimanju situacije nego Oljinom ali ne zbog toga u šta će verovati da mu pomaže ili koja će biti njegova životna filozofija.
                  Samo mislim da mu sada te stvari odvlače previše pažnje sa tenisa iako bi trebale da mu pomognu da bude bolji teniser.
                  Mi obični smrtnici nemamo puno uticaja na "masu" dok Novak i ostale javne ličnosti ( sportisti i ostali ) imaju.
                  I sada zamislimo klince u osnovnoj koji krenu da primenjuju stavove i ponašanje svog idola...
                  Pa budu u fazonu " aha , kec iz matiša... ma nema veze neću da se nerviram".
                  Možda nije najsrećniji primer, ali mi trenutno padaju na pamet i drugi mnogo ekstremniji kojima ipak nije mesto ovde.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Joga i meditacija nema nikakve veze sa nerviranjem, to vi ne kontate.

                    To je unutrasnje zdravlje, da razumijes svoje emocije kako treba, a emocije ces da dozivljavas, jer si opcenito takav. Meditacija te uci da prihvatis emocije kakve jesu, da ih ne potiskujes i da ih koristis da postanes bolji. Opcenito kada meditiras treba da se fokusiras na sebe i svoje procese, a postoji vise vrsta meditacije. Postoji budisticka meditacija, gdje ne razmisljas ni o cemu, onda postoji mindfull meditacija gdje se fokusiras na sebe, ali si svjestan svojih misli i gledas ih kako prolaze i imas awareness meditacija gdje se fokusiras na disanje ili neku mantru.

                    Edukujte se ljudi. Meditacija je tu, da podjes o sebe i da ne krivis druge za svoje neuspijehe i da uspijesno budes u momentu, da razmisljas o ovoj trenutnoj sekundi, a ne o tome sta je bilo prije 10 minuta, i sta ce biti za 10 minuta, vec sada sta se desava.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Kapiram ja to Ajnštajne, međutim smeta mi preterano potenciranje toga. A sve što je preterano smatram da nije dobro.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Meditaciju potencira mozda 1% planete, dok religiju gura 75% planete, ostalih 25% potencira ateizam.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Aki brate da li si to postao i stručnjak za jogu i meditaciju
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Zašto je preterano Marija? Kakvo potenciranje? Drugo je to što tebi smeta i naravno da se time nećeš baviti i majati... ali njemu odgovara, njegova stvar. Ne moramo da aminujemo i blagonaklono gledamo na svaki njegov postupak. Akcenat je da njemu prija i radi to što treba, po njegovom mišljenju, naravno.
                            Last edited by miloolja; 20-09-16, 13:40.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Aki brate da li si to postao i stručnjak za jogu i meditaciju
                              Samo meditaciju, a hocu da naucim i jogu
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Samo meditaciju, a hocu da naucim i jogu
                                Samo jako brate moj ! Nego brate nešto me struja zeza u lokalu imam neke kratke spojeve šta li je , šta može biti ?
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X