Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Last edited by miloolja; 16-09-16, 09:44.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • sad kad me napadnete, ali na cemu je on

      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Jesi li nekad, u kontinuitetu, upražnjavala jogu, pa samim tim i meditaciju?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Zabrinjavajuce su ovo stvari, on je sad iznad tjelesnog, zato je tako srecan i kad izgubi u finalu Slema. Bas zabrinjavajuce, joga, meditacija, takvi likovi s kojim sam se susretao su strasno cudni generalno.
          sigpic

          Comment


          • Nema tu apsolutno ništa zabrinjavajuće, osim za ljude koji ne shvataju. Verovatno ste i vi drugima isto tako čudi (kad kažem vi, mislim na one koji nešto što je drugačije ne razumeju, kvalifikuju, pa i osuđuju). Svako ima svoj način borbe sa stresom, problemima, raznim nedaćama, svako ima različit prag tolerancije... svi smo MNOGO različiti, a meni niko nikada nije rekao da sam čudna (mada se 8 god bavim uglavom jogom, med povremeno) ..naravno od ljudi koji me znaju lično, ne mislim na vas.
            Joga, pa i meditacija su nešto najbolje što čovek danas može sebi da priušti.. naravno da ima tu svest pre svega.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • http://www.b92.net/sport/olimpizam/v...nav_id=1178465 Sta ovi objavljuju kao senzaciju greote od njih

              Comment


              • To je potiskivanje emocija, osjecanja, privid da te nista ne dotice, a ustvari te sve to raznosi iznutra. Novak najbolje igra kad se inati, kad psuje, lomi reket, pokazuje nervozu i da mu je stalo.

                Imao sam jednog profesora koji je upraznjavao jogu i meditirao, kojeg nista nije moglo da izbaci iz takta kao. Na kraju covjek nervno popustio.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  http://www.b92.net/sport/olimpizam/v...nav_id=1178465 Sta ovi objavljuju kao senzaciju greote od njih
                  O tome pišu svi, što bi oni bili izuzetak

                  The Guardian: Mo Farah and Rafael Nadal named in latest Fancy Bears leak
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Da li si ozbiljan @Vladan-e ? ili uzvracas ironijom na provokaciju?


                    Navod iz NI evog posta povodom poraza na USO16
                    Originally posted by NI View Post

                    Njegov, stoicki pristup porazima, koji poneko tumaci kao fatalisticki, mu je pomagao da prebrodi krize u proslosti. Nadajmo se da ce tako i sada biti. Apsolutno je nebitno odkuda crpi enrgiju za svoju regeneraciju. Iz budizma, pravoslavlja ili islama. Iz zemlje, vazduha ili vaseljene. Ili samo iz snage svog karaktera.
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Nope, rekao sam to i u Novakovoj temi prosle nedelje da mi je cudno i cijeli taj pristup mi je cudan.

                      http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1551392
                      sigpic

                      Comment


                      • Kakvo crno potiskivanje emocija, crni Vladane.

                        Evo ja praktikujem meditaciju vec 3 godine, ne bas u kontinuitetu, ali evo vec sam u nizu od 220 dana svaki dan po minimalno 5 minuta.

                        Meditacija je uvijek vracanje sebi i razmisljanje o sebi. Istocna filozofija je daleko ispred svih filozofija, kada je u pitanju spiritualnost i dusevni mir.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Spiritualnost, duhovni mir, crpljenje energije iz drveca, zemlje i sl. Svaka cast, ali meni je to cudno i nikad necu razumijeti.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne trebas da crpis energiju od drugih ljudi ili drugih bica, vec iznutra. Sam si sebi dovoljan. To uci istocna filozofija, a ne da uzimas energiju drugima.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              To je potiskivanje emocija, osjecanja, privid da te nista ne dotice, a ustvari te sve to raznosi iznutra. Novak najbolje igra kad se inati, kad psuje, lomi reket, pokazuje nervozu i da mu je stalo.

                              Imao sam jednog profesora koji je upraznjavao jogu i meditirao, kojeg nista nije moglo da izbaci iz takta kao. Na kraju covjek nervno popustio.
                              Opet kažem pričaš o nečemu što ne razumeš.. ili nisi probao, svejedno.

                              To nije nikakvo potiskivanje emocija, ali baš nikakvo, već naučiš vremenom da prihvatiš situaciju koliko odmah onakvu kakva jeste. Izguibio je, krivu mu jeste, mi to ne vidimo, čak ti se čini da je srećan/ravnodušan, ali u suštini manje pati i manje je pod stresom nego recimo pre 5 godina.
                              To što je taj profesor mentalno oboleo, ne znači ništa. To kao ono kada ljudi preduzimaju sve da se od određenih najtežih bolesti ne razbole (recimo zbog paranoje ili ko zna čega), a na kraju opet umru od toga.
                              Imaš iskrivljenu sliku o ovome. Prvo joga je fenomenalna stvar za telo na fizičkom planu (imala sam nekih problema sa koštano-mišićnim sistemom, iako sam se uvek bavila sportom i plivanjem)... preporodila sam se... a meditacija te ne uči da se o tebe odbijaju stresovi kao da si zid, da te ne taknu nikako, već te uče kako da se nosiš sa njima. Velika razlika.

                              (Pitaj me kako su me Mou i Runi ispizdeli juče.)

                              I ono što ne razmemo najbolje da ne komentarišemo... zapravo da ne osuđujemo
                              Last edited by miloolja; 19-09-16, 16:28.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Definitivno ne razumijem i vjerovatno nikad necu, ja sam za tradicionani pristup, iznerviram se, posaljem sve u pm, napijem se ponekad i to je to. Provjereno radi jbg. Ne osudjujem, neka stvako radi ono sto zeli i misli kako treba, samo mi je nesto to cudno.

                                Ma profesor je prividno bio kao zid, a zivot su mu uzeli, svaki dan su mu se penjali na glavu, nisu ga bas joga i meditacija drzali smirenim previse. Ne drze ni Akija ako mene pitate
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X