Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vide nika u Sande lebe mekani
    Last edited by pecaros; 29-01-15, 16:32.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      Vide nika u Sande lebe mekani
      To ti je peco sad inn i kul ... kao Zan Klod Van Dam i slicno ... jedva je stalo ako mi verujes.
      Kada lajkujem neciji post, kao da su 4 osobe lajkovale, konfuzija se pravi totalna ...
      Ali sve to manje vise nije bitno, bitno je sto niko zivi ovde nema pojma ko je to
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Sto bi siparice kazale - to je tako kul i inn
        Last edited by pecaros; 29-01-15, 16:49.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by zdravkelja View Post
          A Novak udara granatu koja pada i pobija publiku... bas su ga lepo prikazali, Srbin ubija publiku... ja to tako vidim !

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by cacanin View Post
            A Novak udara granatu koja pada i pobija publiku... bas su ga lepo prikazali, Srbin ubija publiku... ja to tako vidim !

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
            Ni meni se nije dopao taj video, dobio ga na email... al` koliko sam skapirao njega je pravila neka medjunarodna bitanga.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • A dobro, ubio je i njega tenk na kraju, sta dizete frku.
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • U svakom slucaju glupo, ne mastovito, neukusno i nije vredno vise nijednog slova komentara.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Originally posted by AIRBORNE View Post
                  Ni meni se nije dopao taj video, dobio ga na email... al` koliko sam skapirao njega je pravila neka medjunarodna bitanga.
                  Jeste idiot neki.
                  Mislim da je ciljano uradjen...

                  Originally posted by Drunken Whaler View Post
                  A dobro, ubio je i njega tenk na kraju, sta dizete frku.
                  Kako bi ih tuzio, odrao bi im kozu sa ledja i sve uplatio u dobrotvorne svrhe.



                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Obradovic o Vilanderu

                    http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...to-komentatora

                    Comment


                    • Originally posted by straxx90 View Post
                      O boze kakav bolid
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Ono sto najvise zabrinjava su komentari ispod teksta i odnos +/-
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ma to Boca potplatio ljude da ga podrze .... Drugo objasnjenje ne postoji, ne verujem pak da su toliki retardi. U stvari mozda ima i neupucenih, koji po inerciji like za sve mi vs ostali ...
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Ali izjava da je Marej unajmio zenu sa detetom da place u SF OI
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by straxx90 View Post
                              Ovaj intervju trazi ozbiljnu analizu . . . ali ne tenisku, vec psihijatrisku. Toliko doze antagonizma, frustracije i "nacionalizma", nazalost se sve cesce vidi. Dobro poznati kompleks sa ovih prostora. Nazalost se to ispoljava u vezi Djokovica koji ima neverovatni individualni uspeh.

                              Comment


                              • A ovakvi retardi koji bi da se ogrebu za mrvu medijskog prostora na ustrb Novaka i njegovih uspeha mu ni za kurac ne trebaju. Kao fol brani Boca Nola, a u stvari se prodaje za sliku u novinama. SLEPAC.
                                O njegovoj strucnosti tek ne vredi diskutovati, teniski "mag" sa ovih prostora -BUZDOVAN. Salje on neku poruku Matsu i Navratilovoj (nevezano za to da li je u pravu ili nije), to uopste nije njegova stvar i on nema nista sa tim, moze cisto da prokomentarise da li mu se nesto svidja ili ne (jer realno pravo na komentar imaju svi pa i Boca BOLID) ali nikakvo pravo on nema da presudjuje i etiketira odredjene ljude. (govorim o javnim izjavama koje proprate mediji i siroke narodne mase). Pogotovo sto je upucen u slucaj kao marica u onu stvar (mozda cak ni izjave kasnije nije citao, ili je citao izjave nasih medija posto cisto sumnjam da posecuje neke strane teniske sajtove, a takodje sumnjam i da zna engleski da bi uopste mogao da razume sta se tamo pise, tak oda je verovatno Boca citao ove nase Kurir-kurac palac Blic B92 i ostale sprdacine od novina i video tamo nesto kako je tamo neki teniski ekspert "pisao" po Novaku sto koliko sam upucen nije ni istina, ali o nasim novinama drugom prilikom). I onda je tako debilko krenuo da pljuje a nesvesni retard ne konta da tako najvise steti samom Novaku.
                                Toliko o debilku, vise se necu nervirati niti spominjati retardiranog dodavaca peskira....
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X