Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IDEMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!

    http://isport.blesk.cz/clanek/blesk-...arkovisti.html
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • iste osobe pratimo na tviteru, sad sam to htela da postavim
      Lepi ponovo u akciji

      Spoiler
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Pa na koju foru voleo bih znati. Kakav car.

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • U ovom trenutku zelim da sam "lep" kao Stepanek i da popijem jednu kavu sa njim i da mi objasni kako on to uspeva da uhvati ovako lepe cure. Onako bas bi hteo da znam, jer ovo mi je neobjasnjivo.

          Lik je ocito kralj, svaka mu cast.
          OVAKO

          Comment


          • Čudo od deteta: Jovana Cvetković, teniserka koja autostopom ide ka vrhu.
            Devojčici iz Novog Sada tek je 11, ali ona pobeđuje i igračice do 14 godina! Rođena je šampionka, ali desi se da ne trenira mesecima - zbog novca.
            Jovana u aprilu puni 12 godina, kad će steći pravo na stipendiju TS Vojvodine. Odlična je učenica šestog razreda OŠ „Sonja Marinković“ i član TK „Internacional“. Ove godine je imala peh, nije trenirala od januara do septembra - jer nije bilo para.

            Uprkos svemu, u maju je putovala na turnir u Dubrovniku i pobedila! Osvojila je sponzorstvo „Vilsona“ do kraja godine za rekete, žice i torbu i glavnu nagradu - sedam dana u kampu Gorana Ivaniševića. Kamp se održavao u avgustu, ali nije bilo novca za put. Andrea je uzela Jovanu za ruku i autostopom je povela na teniski vrh.
            Goran je radio s njom i rekao da je najbolja. Pozvali su nas i sledećeg leta-kaze majka Andrea






            izvor:Blic sport
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              U ovom trenutku zelim da sam "lep" kao Stepanek i da popijem jednu kavu sa njim i da mi objasni kako on to uspeva da uhvati ovako lepe cure. Onako bas bi hteo da znam, jer ovo mi je neobjasnjivo.

              Lik je ocito kralj, svaka mu cast.
              fizicki izgled tu igra najmanju ulogu Stefi. Kada to shvatis, mozda ti i podje za rukom ...
              Last edited by Sandugp; 14-10-14, 07:53.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                fizicki izgled tu igra najmanju ulogu Stefi. Kada to shvatis, mozda ti i podje za rukom ...
                Ne si mi shvatio poentu, nije da mi ne ide, nego onako zelim da znam kakva je fora da hvatas lepe devojke a ti si onako ruzan. Mislim ne pravim se da sam Brad Pitt, ali brate lepsi sam od Stepaneka svakako
                Ali jasno je da ne igra ulogu lepotu, vec nesto drugo
                OVAKO

                Comment


                • Šarm i kako ga steći.
                  Nije lep al' je šarmantan.

                  Comment


                  • Jedna moja sugradjanka na prozivke drugarica kako joj je potencijalni momak nizi od nje za glavu rekla :
                    "Kad se popenje na novcanik visi je od mene"

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Janku zamrznuli renking !
                      http://www.galiotopen.com/tipsarevic...t-sa-atp-liste

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Ne si mi shvatio poentu, nije da mi ne ide, nego onako zelim da znam kakva je fora da hvatas lepe devojke a ti si onako ruzan. Mislim ne pravim se da sam Brad Pitt, ali brate lepsi sam od Stepaneka svakako
                        Ali jasno je da ne igra ulogu lepotu, vec nesto drugo
                        "Nesto drugo"
                        link

                        Comment




                        • kakav lik, M-A-G-I-J-A

                          Comment


                          • A i Sock je ispao fercina, bas u stilu je odao priznanje Grigora
                            OVAKO

                            Comment


                            • Nasuprot Gulbisu, ono je bila sramota.

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • da da, smekerski i od Sokica skroz

                                Comment

                                Working...
                                X