Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ovo je Ivanisevicu doslo kao pogodjeno. Prvo je sa Bornom radio, pa otvorio Akademiju pa uzeo Cilica, i sad Borna najveci talent a Cilic trenutno najbolji. Ima da Akademija radi sve u 16.
    Neka i zasluzio je jer bez njega Marin ne bi uzeo Slam i imao ovakvu servu. Takodjer niti Coric. Borna radi zadnjih par godina sa Goranom i od bas nikakve serve mu je prerasla u najjaci udarac

    Comment


    • Okej je brate, iskuliraj malce. Pred Marina je puno posla, sada nece biti autsajder, vec favorit protiv 95% od ATP toura. Vidjecemo kako se snalazi u toj ulozi. Ali smaras u svakoj temi, okej e, shvatili smo da si Hrvat, da volis Hrvatsku, da podrzavas tenisere iz Hrvatske, ali molim te, ne truj sve teme sa glupe postove.
      OVAKO

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
        Okej je brate, iskuliraj malce. Pred Marina je puno posla, sada nece biti autsajder, vec favorit protiv 95% od ATP toura. Vidjecemo kako se snalazi u toj ulozi. Ali smaras u svakoj temi, okej e, shvatili smo da si Hrvat, da volis Hrvatsku, da podrzavas tenisere iz Hrvatske, ali molim te, ne truj sve teme sa glupe postove.

        U cemu je problem?? Kome to smeta? Ako da, recite mi, necu vise ni dolaziti.
        Makar se meni e cini da nekome smeta.

        Comment


        • Ajde smiri se, na svakoj temi iskljucivo pricas o hrvatskim teniserima i to nije zabranjeno, ali ne bi bilo lose da imas malo mere.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Mozda je najbolje da najvise o njima pises u njihovoj temi
            link

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Ajde smiri se, na svakoj temi iskljucivo pricas o hrvatskim teniserima i to nije zabranjeno, ali ne bi bilo lose da imas malo mere.
              Pa pisem o onima koje pratim. Ne pratim Go Soedu i Ilyiju Marchenka.

              Comment


              • Originally posted by tenis_cro View Post
                Pa pisem o onima koje pratim. Ne pratim Go Soedu i Ilyiju Marchenka.
                Svi imamo omiljene tenisere, ali pratimo i neke druge i njih komentarisemo.
                Samo ti kazem da se malo smiris, jer si bukvalno preplavio ceo forum sa hrvatskim teniserima i sve si smorio.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Neka pise covek o kome hoce, razumem njegovu trenutnu euforiju, samo bilo bi lepo da to nisu uzastopni postovi/to bas zamara, editovati post ako se ima nesto dodati a slicne je tematike, to je jedno od osnovnih pravila na svim forumima
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Tu si upravu, tu sam se zeznuo.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Svi imamo omiljene tenisere, ali pratimo i neke druge i njih komentarisemo.
                      Samo ti kazem da se malo smiris, jer si bukvalno preplavio ceo forum sa hrvatskim teniserima i sve si smorio.
                      ja sam se tek pojavio na forumu, a nije se ni igralo nista ozbiljno, pa koga da komentiram.
                      uostalom rekao sam da ce mec nishikori vs raonic (povodom DC-a) biti odlican.
                      i kome se ja tu uopce trebam pravdati??

                      Comment


                      • ajdeeeeeeeeeeeee!
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by tenis_cro View Post
                          U cemu je problem?? Kome to smeta? Ako da, recite mi, necu vise ni dolaziti.
                          Makar se meni e cini da nekome smeta.
                          Meni smeta. Jel ides sad? Mislim, nije da te teram ali kad si vec ponudio opciju
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Da promesamo malo karte, posto je ovo inace tema Tennis Buzz
                            Jo-ova lepotica Noura

                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Nije Jo naivan, nije Sipma je on decko, lepsi nego neki na turu
                              link

                              Comment


                              • Originally posted by MatijaT View Post
                                Nije Jo naivan, nije Sipma je on decko, lepsi nego neki na turu
                                Nije mogao da prodje kao naj frajer zbog opstrukcije ovde:, , savrsen francuski akcenat u njegovom engleskom daje dodatni sarm..Cini se i da je skinuo neki kg poslednjih par meseci, jedino mu ona majica uvucena u sorc malo kvari utisak.
                                A i devojka je prelepa ,skladan par
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X