Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    I meni nije nikakva ta likusa, samim tim mi savrseno ide uz Svajnija. Ali ako je stvarno tacno sve, eto ohrabrenja za one kojima se svidja Ana.. kad moze Svajni, znaci svi imaju sanse
    Eki nije.

    Evo je na budwieseru sad

    Comment


    • Ne dirajte mi dijalekt

      Comment


      • Ko to kaze da ne valja...ma daj
        Kao lutka a jos voli da popije
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          za razliku od Ane
          Anch je za nju obelix i ljepsha je svakako,a ima i to i vece...
          SignaturE se cheka ...sigpic

          Comment




          • Sara te ponudi pivom, a ti joj kažeš...razligu, nikakva si

            Comment


            • Umjesto vode bih pivu pio samo da me posjeduje

              Comment


              • Originally posted by FeliLopez View Post
                primer iz wikipedie za negativnu reputaciju... ko moze to da deli, 2 si zasluzio
                Joj ...mislim da je bolje da cutim sad...udari mi 10 negativnih ako mozesh ali Anchi je za ovu BOMBA bre,zena bez ...kome to treba alo ???
                SignaturE se cheka ...sigpic

                Comment


                • Klasicna Nemica, tesko da moze da bude vise plava i svetlijeg tena.. a i ovako mi nije nista spec, tako da uzivajte vi u njenoj lepoti, a ja cu u nekoj drugoj, tamnijoj varijanti.

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    nije nikakva su dvije negacije koje se poništavaju
                    to možda u engleskom
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Em mladja, em lepsa.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by shpageti View Post
                        Joj ...mislim da je bolje da cutim sad...udari mi 10 negativnih ako mozesh ali Anchi je za ovu BOMBA bre,zena bez ...kome to treba alo ???
                        hahahah, oko tih tackica bih rekao da je mrtva trka, ali necemo o tome ovde

                        plava, visoka, prelepa, zove se Sara, cirka, voli sport... ma, necu dalje, potrajace ugl, hvala Svajniju sto je oslobodio ovako redak primerak

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Pa ne morate bas sad postavljati pogrdne slike, nije devojka toliko ruzna
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Pa nije ružna, ali nije ni "konj"...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment




                              • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X