Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Vau Marija na nivou

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Jao kakva je ova Sara,Svajni crni sine jesi blesav?
        Kakva ...?
        ANchi je riba za nju,ova ...totalno ravna,daska obichna za surfing ...
        SignaturE se cheka ...sigpic

        Comment


        • za razliku od Ane

          Comment


          • sad htedoh da kazem, a Ana bas ima obline, nije ravna
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Pa nije daska ali ovaj spomenu da je puno bolja od Svajnijeve bivse sto ne moze biti tacno.

              Zanimljiva veza, bas me zanima svako koliko ce se cesto vidjati

              Comment




              • Sara je previše cugala

                Comment


                • Kombinacija na koju ne mozes odoliti, nemojte vise ove sa tocom u ruci.

                  Comment




                  • ne moš je uslikat bez pive nikako

                    Comment


                    • to je definitvno razlog, nije mogao Bastian da je isprati, cirkala vise od njega i ostavio je
                      a mozda je i ona njega, po logici: kakav je to muskarac koji ne moze da cirka
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Lijepa cura sa pivom u ruci...Svajni me razocarao, pa to se ne ostavlja
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                        Comment


                        • hahhahaah što Shminka nalazi "opravdane" razloge... pošto mu nikako nije jasno...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by shpageti View Post
                            Kakva ...?
                            ANchi je riba za nju,ova ...totalno ravna,daska obichna za surfing ...
                            primer iz wikipedie za negativnu reputaciju... ko moze to da deli, 2 si zasluzio

                            Comment


                            • I meni nije nikakva ta likusa, samim tim mi savrseno ide uz Svajnija. Ali ako je stvarno tacno sve, eto ohrabrenja za one kojima se svidja Ana.. kad moze Svajni, znaci svi imaju sanse

                              Comment


                              • nije nikakva su dvije negacije koje se poništavaju

                                kakve su onda cure koje valjaju jbt
                                Last edited by shminka; 11-09-14, 22:39.

                                Comment

                                Working...
                                X