Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa del Rey i Supercopa de España 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ili Benitez
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Neeee

      Comment


      • Comment


        • Ja sam nesto ubedjen da ce Laundrup u Real. Ili ako Perez bude dovoljno lud pa navuce Vengera.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Nece Wenger sigurno. Ancelotti, Vicente ili Laudrup. Slazemo se oko Laudrupa i meni je on najrealniji, mada bi ja najvise Carla voleo.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Trenutno je bolje biti u PSZ nego u Realu. Slicno para, ako ne i vise, jak tim, a mnogo, mnogo, mnogo manji pritisak.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Yep..U Realu je uvek ogroman pritisak, pa nije isto kao u drugim klubovima. Mourinho je sam rekao da je sigurno najtezi posao na svetu. Znao je sta prihvata i izgubi se cak i on u ovom haosu.

                Zato bi bilo dobro kada bi mogli nekog Svabu dovesti, ti su rodjeni za takve situacije.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Jupp ?
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Prestar da zivi, pobogu bio je iskusni trener kad ga je Zvezda istamburala u polufinalu 91. Pre mislim da ce traziti neko dugorocnije resenje.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Pa ja ti ponavljam , mislim da ce uzeti nekoga na jednu godinu dok Del Boske ne zavrsi sa Spanijom i onda se nadam da ce se on vratiti
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Pa i Del Boske je star, nije ni on dugorocno resenje. Sledeca godina je restruktuiranje i bolje je ako to radis da covek bude tu od pocetka. Ovako da uzmes Hidinka, Hejkens ili Van Gala, da prave tim koji ce u narednim godinama voditi neko drugi je meni besmisleno.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Bravo majstore, kakva golcina.

                          Comment


                          • Kakva akcija i kakva golcina..
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Kakvu volejcinu je uhvatio Villa.. majstor ostaje majstor.

                              Inace, Diego Costa 1:1 Alba

                              Comment


                              • Хахаха.. какав волеј Виље!

                                Comment

                                Working...
                                X