Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa del Rey i Supercopa de España 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Phenom View Post
    Mogu da ti nadjem barem 5 slika Messija okruzenog protivnickim igracima.

    Arbeloa standardno.



    Besides the monkey chants towards Alves, there were yesterday again chants of Real Madrid fans calling Messi "mentally retarded".
    Pa kazem nisam siguran, ne obracam toliko paznju na to. Ne bi ni na ovo za Varane-a da nisam video sliku.

    Lepo za Messi-a.(mislim na ove slike, ne na vredjanje navijaca, da se razumemo)
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Meni je ova protiv Njemacke slika prejaka,tu se bas naigrao Frodo
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • hehe, sta da ti kazem, coveka cuva 3-4 igraca, za razliku od nekih kome je dovoljan samo jedan, i tog ne moze da prodje, i onda pada kao neka zena i iznudjuje neke zute kartone nepostojece, dok ih ovaj FRODO baca na dupe i obilazi ih kao cunjeve.

        Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

        Comment


        • Ma jok nisam ti ja to nista vidio,moje pamcenje je izrazito selektivno i iz te tekme pamti samo Thomasa Mullera i Mesuda Ozila,a hormonalno nakljukanog se nesto slabije sjecam
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Pa da, ne moze covek svaku utakmicu da odigra dobro. Ali opet, kazem ti, los je igrac mnogo cim mora pola ekipe da ga cuva.

            Evo na primer jedna situacija od pre par dana, ne znam da li je ovo trening ili utakmica protiv najveceg rivala, ja ovo ne mogu ni na igri, a on ga bocne k'o od sale i nastavi da hoda kao da se nista nije desilo.


            Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

            Comment


            • Veceras navijaci Barce prave sjajnu atmosferu:
              http://sportsport.ba/ino_fudbal/vece...astavica/99266

              A Ronaldo moze uci u historiju:
              http://sportsport.ba/ino_fudbal/ako-...-clasica/99297
              sigpic

              Comment


              • Nadam se dobroj utakmici i produžecima!

                Comment


                • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Nadam se dobroj utakmici i produžecima!
                  Naravno da se nadas. Najbolje da i u subotu igraju 120 minuta. Ccc, kakva sramota..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Naravno da se nadas. Najbolje da i u subotu igraju 120 minuta. Ccc, kakva sramota..
                    Istom bi se nadao da je Junajted u istoj situaciji! ;)
                    Cuti, da se ne bi nadao nekoj povredi Ronalda...
                    Sala, naravno! Ako je neko zaslužio da igra na OT da ga navijaci pozdrave ovacijama, onda je to on!

                    Comment


                    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      Istom bi se nadao da je Junajted u istoj situaciji! ;)
                      Cuti, da se ne bi nadao nekoj povredi Ronalda...
                      Sala, naravno! Ako je neko zaslužio da igra na OT da ga navijaci pozdrave ovacijama, onda je to on!
                      Ma znam da se salis jbt..

                      Nadam se da ce CR resiti to pre, pa da ne moramo mi koji i navijamo za klubove koji igraju da strepimo dodatnih 30 minuta + penali.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Da resi i postavi rekord, da ima on jedan pre Mesija!
                        Osecam ako bi se povredio, ne daj boze, da bi plakao kao onda kada se povredio protiv Holandije tj povredili su ga... Ne secam se koji mesar je tada bio u pitanju.

                        Comment


                        • Pu, pu, daleko bilo, da mrtvi Callejon igra.:S
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Manite se produzetaka i penala, i onako aritmije imam, ne treba mi to u zivotu.

                            Ja se samo nadam da ce utakmica proci u nekom normalnom raspolozenju, bez tuca, kvarnih poteza itd. Mnogo trazim, a? Ne, stvarno bi bilo lepo da se ne prave nikakva sranja i neka bolji tim pobedi

                            Comment


                            • I nije bilo u zadnjim utakmica toliko sranja. Volio da se nastavi serija El Clasica sa dobrim utakmicama. Nek pobjedi bolji, a u mom slucaju Real Madrid

                              Comment


                              • Originally posted by danijelkr View Post
                                Nek pobjedi bolji, a u mom slucaju Real Madrid
                                Voleo bi ti

                                Koja utakmica vam je bitnija, ova u kupu ili prvenstvu? Kapiram da cete reci kup, jer je prvenstvo verovatno reseno, ali ipak je ovo "samo" kup, i ipak je u prvenstvu "pravi" El Clasico.



                                Pinto, Alves, Piqué, Puyol, Alba, Sergio Busquets, Xavi, Cesc, Pedro, Messi, Iniesta

                                Moglo bi se reci da oba tima igraju u najjacim sastavima, izuzimajuci golmane.

                                P.S. Mogli ste Phenom-a dan ranije da odbanujete zbog El Clasica, ovako sam usamljen.
                                Last edited by p4p1; 26-02-13, 19:23.

                                Comment

                                Working...
                                X