Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa del Rey i Supercopa de España 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Imao je brate promasaja presmijesnih , ali ja mislim da ce biti najbolji igrac Milana ove sezone , igrao je strasno pripremne utakmice i rekao da ce biti dobar , da ce dati sve od sebe .. Nadajmo se da ce tako biti
    Znam pratio sam sve pripremne utakmice , nekako mi najvise ostala utakmica protiv Reala koju smo sjajno odigrali izgubili 5-1

    Steta povreda , nece ga biti mjesec dana

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Ma ja ne podnosim Hihguaina vec odavnoa, pa lupih za Borielo-a.

      Eto i ti si jedan od onih koji ne vole Bugarina. Pa eno interesujemo se za Bendtnera, Arsenalovu zvezdu, danskog virtouzu, matadora, golgetera... verujem da ces uzivati gledati ga. Ima ti da places za Berbatovim
      Ако неког играча мрзим то је он, неописив кретен и егоиста....истрипована звезда а реално нема места ни у Торину

      Comment


      • El Klasiko u slikama

        Spoiler


















































        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • 2. deo:

          Spoiler

































          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Победила
            Spoiler
            Attached Files

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              E stvarno sam se uzbudio oko ove utakmice veceras,ali bas sam se potresao,dobar nagovjestaj nastavka sezone<3
              Kralju

              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

              Comment


              • Bez tenzije sam gledao, bio sam uveren u pobedu. Sjajan potez Ronalda kod gola A i Mesijev slobodjak je bio odlican.

                Comment






                • sigpic

                  Comment


                  • Jos uvek ne verujem, 2 pacerska gola gde se lopta ispucava i prebacuje sredinu, i tako umuljaju 2 komada.

                    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                    Comment


                    • 14/19.

                      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                      Comment


                      • Sinoc prvih 30 minuta u fudbalu mi nikad brze nisu prosle, kako je samo Real odigrao taj dio i steta sto je samo dva gola zabio jer je bilo prilike za veceom razlikom. Higuain bi od oni sinoc bezbroj prilika protiv bezveze ekipa zabio gotovo sve, ali protiv Barcelone se usere.

                        Barcelona dosta dobro odigrala sa igracem manje, pogotovo je dobro bilo kad umrtve igru i odjednom 100% prilika. Za kraj, nikako mi nije jasno zbog cega je Fabregas dovodjen ako ce sijediti na klupi

                        Comment


                        • Mislim da ce ovo biti dodatan motiv za odbranu primere. Hala Madrid!

                          Comment


                          • ja bih želio da izrazim, kao ljubitalj BARSELONE, veliki ponos na igrače Barse jer igrati na Santiago B. dvije trecine utakmice sa igracem manje i još juriti dva gola zaostatka i biti na neki način blizu cilja je stvarno nevjerovatna stvar...igrači Barse su pokazali veliki pobjednički karakter i svaka im, još jednom, čast na tome...Barsa ima +5 u prvenstu i vjerujem da to daje kako navijačima tako i igračima veliki optimizam u nastavku sezone...takođe danas je žrijeb Lige šampiona, bilo bi po meni poželjno da Barsa tu dobije jednog jačeg protivnika da bi što ozbiljnije igrala u tom takmičenju....naravno, svaka čast Realu na pobjedi, ali sam samo htjeo da iskažem svoje zadovoljstvo...
                            sigpic
                            NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                            Comment


                            • Ja sa druge strane zelim da kazem da je prvo poluvreme trebalo da zavrsi 3 ili 4 prema 1, da Higuain nije pravio gluposti. I onda su dozvolili Barseloni sa igracem manje da se razmase. Posle 2:0 trofej nije smeo da se dovodi u pitanje, a oni su im dozvolili da uvedu neizvesnost u mec.

                              Comment


                              • Jedna između ostalih izjava Andresa Inieste poslije meča: "Nikad ne treba govoriti o pogreškama pojedinaca, sve je u kolektivu."....još jedan primjer velikog sportiste i na kraju krajeva čovjeka
                                Originally posted by zdravkelja View Post
                                Ja sa druge strane zelim da kazem da je prvo poluvreme trebalo da zavrsi 3 ili 4 prema 1, da Higuain nije pravio gluposti. I onda su dozvolili Barseloni sa igracem manje da se razmase. Posle 2:0 trofej nije smeo da se dovodi u pitanje, a oni su im dozvolili da uvedu neizvesnost u mec.
                                a šta misliš da je mesi onda na kamp nou pogodio ono za 4:1, bila je bolja šansa od sve i jedne Higuanove, i da Valdes nije izmišljao toplu vodu, kako bi ovo sve završilo....hipotetičkim izjava nije mjesto u fudbalu
                                sigpic
                                NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                                Comment

                                Working...
                                X