Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa del Rey i Supercopa de España 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo majstori Umalo Montoya ili Messi da odluce utakmicu.

    Comment


    • Gomila slepaca nas pobedila, 'de ide ovaj zivot.

      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

      Comment


      • Da je igrao Benzema umesto gospodina frljavog rezultat bi bio 5:0 ali sta je tu je, trofej je svakako tu!
        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • Pazi ga ovaj..boranija..

          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

          Comment


          • Cestitke Realu na Super Kupu

            Comment


            • Originally posted by Skrillex
              Puni bre boraniju, mogli smo da ih razbijemo na delove, koliko samo propustenih zicera!!

              Bravo momci!!
              Ja kao neutralan navijac mislim da je ovo potpuno nepotrebno.

              Cestitke svim navijacima Reala ;)

              Comment


              • Честитке Реалу на освојеном Суперкупу, заслужено када се у обзир узму оба меча. Мсм да је ова утакмица доказала да ипак Тито Виљанова није калибар Гвардиоле, те да ће морати још да напредује да би достигао тај ниво.

                Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  Ja kao neutralan navijac mislim da je ovo potpuno nepotrebno.

                  Cestitke svim navijacima Reala ;)
                  Mani ga, sad je srecan, sad moze da nastavi sa PES-om.

                  Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                  Comment


                  • Steta , Valdes i odbrana ukopali , ali sta je tu je

                    Cestitam nekim navijacima Reala , ne svima
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Izgubili patuljci

                      GRANDE PIPITA!!!
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • A sta da radim?

                        Evo citam komentare na Sportske.net na fejsbuku, klinac 97. godiste pise "Ronaldo najbolji igrac na planeti", a drugi pise "Jebi Unicef", a ne zna ni sta je Unicef i da nema veze sa fudbalom to..

                        Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                        Comment


                        • Ajde ljudi bez tenzija koji vam je... uzivali smo u odlicnom fudbalu u ove dve utakmice, bar ja jesam i jedva cekam sledeci duel. Pozdrav za sve ;)
                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • Jos jedan trofej za velikog Mourinho-a,dobar je i Tito
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Eh, ja sam zadovoljan drugim poluvremenom. Mnogo bolje izgledalo i to sa igracem manje, imali smo svoje sanse, Pedro, Montoya i Messi na kraju, no ne moze im se nista zameriti, cak sta vise, sva trojica sasvim zadovoljavajuce. Mogli smo mnogo gore da prodjemo kako je pocelo. Mourinho odlicno postavio taktiku na startu sto je i presudilo utakmicu, kasnije mi je neshvatljivo da je cuvao tih 2-1, ali dobro, njegova stvar. Higuain je Higuain, ne znam sta ste se toliko okomili na njega, poacher k'o poacher, nekad ih hoce, nekad ih nece, na srecu nasu veceras ga nije htelo mada je u principu dao gol i zavrsio posao kao napadac.. O sudjenju ne zelim da pricam, a Realovi navijaci nek se zapitaju da li i oni ne bi da su situacije bile obrnute.

                              Sve u svemu, cestitke Realu na trofeju, zasluzeno. Dodje im kao lep melem na ranu posle ocajnog pocetka. Ne mozemo ni mi svaki Super Kup da uzmemo A sad se okrecemo nekim bitnijim stvarima

                              Comment


                              • Originally posted by Sara View Post
                                Ajde ljudi bez tenzija koji vam je... uzivali smo u odlicnom fudbalu u ove dve utakmice, bar ja jesam i jedva cekam sledeci duel. Pozdrav za sve ;)
                                Bravo

                                Kad bi svi razmisljali na taj nacin , super bi bilo .. Ali , mnogima je bitnije da vrijedjaju protivnicki tim , nego da slave pobjedu svog , nazalost .
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X