Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po meni najrealniji fudbal napravljen do sada. Igrao pre neki dan i odusevljen sam. Samo moram da uvezbam igranje, jer nije bas jednostavno preci sa ranijih verzija na ovu.

    Comment


    • Има ли негде на нету неки печ са апдејтованим трансферима и са лигама јер ја имам неки ПЕС типа Красић у Јувеу итд. а од такмичења само ЛШ и мастер лига и леганда?

      Comment


      • Zna li se kad izlazi crack za Fifu 13, ima li kakvih informacija?
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Има ли негде на нету неки печ са апдејтованим трансферима и са лигама јер ја имам неки ПЕС типа Красић у Јувеу итд. а од такмичења само ЛШ и мастер лига и леганда?
          Imas brate pesedit. Postavio je dole Freshman ja mislim. To je bio prvi patch,od tada su jos dva,tri izasla. Lako ces naci

          Comment


          • Za sve nas koji smo lojalni PESu, ove godine bice i srpski komentator za njega.
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Originally posted by Ivan Piper View Post
              Zna li se kad izlazi crack za Fifu 13, ima li kakvih informacija?
              Jok.. svi cekaju, a po nekoj mojoj proceni nacekacemo se. Cini mi se da rade istu stvar kao sa Football Manager-om prosle godine, taj crack smo duze od mesec dana cekali. Postoje dve verzije zasto. Jedna je da je FIFA napravila neku fantasticnu zastitu, a druga je da je dala pare grupama koje to rade da cekaju neko vreme, jer ce mnogo vise uzeti para kada krek kasni, mnogi dolaze u iskusenje da kupe original, i ja se sam razmisljam da li da dajem tolike pare za igricu. Naravno, posto je teorija zavere mnogi veruju u ovu drugu

              Comment


              • Ma nema dve mogucnosti. Platio EA hakerima da ne diraju prvih mesec-dva. Pa Skidrow izbacio odmah crack pa su morali da ga sklanjaju. Na dan izlaska Fife izasao i crack na skidrowgames.net, nakon tri-cetiri sata, crack skinut sa sajta, dok je igra ostala. Cekace se jos na njega.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Nisam to znao. Mada, ako je bio tamo par sati, valjda su barem par njih skinuli? Prosirio bi se nekako.

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post
                    Jok.. svi cekaju, a po nekoj mojoj proceni nacekacemo se. Cini mi se da rade istu stvar kao sa Football Manager-om prosle godine, taj crack smo duze od mesec dana cekali. Postoje dve verzije zasto. Jedna je da je FIFA napravila neku fantasticnu zastitu, a druga je da je dala pare grupama koje to rade da cekaju neko vreme, jer ce mnogo vise uzeti para kada krek kasni, mnogi dolaze u iskusenje da kupe original, i ja se sam razmisljam da li da dajem tolike pare za igricu. Naravno, posto je teorija zavere mnogi veruju u ovu drugu
                    Ау кад се сетим тог злопаћења једва сам дочекао тај крек и морам да признам да ме је ФМ 2012 доста сморио, нмг да га играм ни са овим последњим едитом где су одрађени трансфери овог лета и прошле зиме, једноставно није то то.
                    Што се тиче ПЕС13 пронашао сам овај печ, игрица објашњава само што ако немаш џојстике са аналогом је играње доста теже, тј уопште није то то, јер има фора да десним аналогом управљаш кретања осталих играча, тј. можеш истовремено померати два играча, овог ко кога је лопта и играча без лопте кога можеш натерати да се убаци у празан простор и тсл. Е ја робић немам џојстик са аналогом и има да га специјално купим само због ПЕС-а иако сам исти престао да играм од 2010, пошто су ми 11 и 12 били поприлично ван мог укуса, али овај је кул, тотално сам задовољан.

                    Comment


                    • U prvih pet dana nakon izlaska 28. septembra, FIFA 13 se prodala u 4.5 miliona primeraka!

                      Comment


                      • Ma jebes crack, uzimam ja original.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • хоће ли неко да ми објасни постоји ли могућност да се на пес13 игра серија а или било која друга национална лига, скинуо сам тај песедит печ 1.2, инсталирао и од унапређења имам само пар стадиона, неке клубове (укључујући и небитну цвајту) и то је то, никакву лигу да пикам ништа, те као опције искључиво има лш, овај амерички куп и матер и постани легенда, дај неко памаетан да помогне, злопатим се већ два дана не знам шта да радим:d

                          Comment


                          • Kol'ko sam citao na raznim forumima, izbacili su tu mogucnost igranja neke lige...

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              Kol'ko sam citao na raznim forumima, izbacili su tu mogucnost igranja neke lige...
                              Ау глупост већу нису могли да ураде

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                U prvih pet dana nakon izlaska 28. septembra, FIFA 13 se prodala u 4.5 miliona primeraka!
                                Meni samo nije jasno zasto je toliko tesko da naprave neku igricu , PES-FIFA tip svejedno sa 75% klubova u Evropi da bude kao manager samo da igras Zar je to stvarno toliki problem
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X