Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mogu da ga prodam, untradeable je
    Onda cuvam sve preko 82 za sad.

    Comment


    • Naravno da je ut, ali mu je cijena ogromna, 86 karta koja toliko vrijedi, znaci da je bas op.
      sigpic

      Comment


      • Napisao sam ti u PP, ali nakon 2 utakmice vidim da je covek zver jebena Sut i dribling i brzina sa hunter chem. Obe noge, oduzima i lopte jer je agresivan
        Ako ga dobijete odma u startnih 11.

        Comment


        • Ma svake godine je Son OP igrac, jednostavno to je taj tip igraca koje Fifa voli i uvek mu je najbolja pozicija ST.
          sigpic

          Comment


          • Malo se oporavlja market, ali vrlo brzo ide toty, sto znaci i jaci crash nego tokom futmasa, mozda bi najbolje bilo prodati sjutra ili u subotu, pa da se bira za dvije do tri nedelje. Ja sad idem po baby Anrija lijevo.
            sigpic

            Comment


            • Ko je investirao u 83 i 84 karte sad je multimilioner
              Najlaksih 150k ikad, i to sam iskoristio 15ak tih karti
              sigpic

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Ma jedu govna bre. Nema poente da radis te sbc-eve osim ako ne mozes da ih uradis 100 kao Castro, a ni to ti nije garancija da ces dobiti Pogbu ili nekog jakog.
                  Ja uradio par, dobio smece i odustao

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Ma jedu govna bre. Nema poente da radis te sbc-eve osim ako ne mozes da ih uradis 100 kao Castro, a ni to ti nije garancija da ces dobiti Pogbu ili nekog jakog.
                    Ja uradio par, dobio smece i odustao
                    Ja sam uradio 7,8 PL Premium Players,dobio Vertongena,Otamendija,IF Fostera i Jesusa,tako da mi se isplatilo.
                    Nepenthez dobio Prime Gullita,100% im ovi iz EA namestaju pakove,nije realno koliko srece ima,ja samo jednog igraca iznad 100k dobio od kada je izasla FIFA 19
                    sigpic

                    Comment


                    • Kakva crna sreca, lik trosi stotine hiljada eura na packove, pa mora spakovati nesto dobro, to je smijesno koliko on dobija, s obzirom na to koliko ulaze pravog novca. Mada zivi od streamovanja, reklama i donacija, ne daje svoje pare ali opet u poslednjih cetiri-pet godina jedan dan samo nije uploadovao video

                      Od PL upgradea ja sam dobio Kompanija, Smajhela, Matu, Baljija, znaci nista. A preko 30 packova sam otvorio.
                      sigpic

                      Comment


                      • BOOOOOOOOOOOOM

                        sigpic

                        Comment


                        • Rasprodao sam ekipu, toty je za 15ak dana, banka pet miliona i 360k, ko je igrao ovu wl sledeci totw ce biti gotovo samo od igraca PL. I slobodno sacuvajte totw upgrade packove ako ih imate, mozete ih iskoristiti i za neke sledece totw, realno ova i nije nesto bila, cetiri igraca da valjaju, ostalo lose.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sniper ili marksman za Mbappea? Uskoro ga uzimam pa da znam

                            Comment


                            • I da, odlucio sam se da prodam pola igraca i da napravim samo jedan ultra jak tim Koliko vam treba coinsa od prilike za squad fitnes iteme?

                              TIM: Allison - Cancelo, Chiellini, Van Dijk, Robertson - Matuidi, Fabinho - Mbappe, Eriksen, Mane - Son.

                              Super sub: Dembele, Lacazette, Fekir

                              Comment


                              • To ces dobijati ako igras dr, pa ne uzimas coine vec ut packove. Ali skup sport ako nemas veliki stek sa coinima svakako, ponekad baci sa nekim raspadom od ekipe sb ili namjerno to gubi sa drugim timom, ostavis dzojstik i pustis da vrijeme istece. ja od packova ima brdo, barem 90ak uvijek. Za wl iskoristim 10-15, kako kad.

                                Stigao je crash, toty je u ponedeljak u 19h. Ko zeli da pravi ekipu vjerujem da je sad trenutak, mada mozda se nastavi pad tokom toty perioda
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X