Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Takodje i meni sutra FIFA stize , bar bi trebala , ako me ne izradi onaj covjek

    Jedva cekam , pa da pocnem da razvaljujem s Gladbachom !
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • #92
      Mozda smo uzeli od istog coveka... ;)

      Comment


      • #93
        Prosto je nemoguce da FIFA moze da te iznervira kao sto moze PES. Pes zna da mi podigne pritisak u pm. Iz peterca da pogodis zadnji red tribina, ejjj. O sudijama da ne pricamo...
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • #94
          Meni je PES 2013 savrsen. Najbolji jos od sestice.

          Nikakvi bagovi,nikakve gluposti. Fenomenalna igra.

          Comment


          • #95
            Kako funkcionise online? Ne znam dal se razlikuje PC od PS3 verzije, ali se secam poslednji put kada sam igrao PES da je online bio blagi uzas... Od 10 utakmica, mozda jednu sam uspeo da odigram uz manje probleme.

            Comment


            • #96
              Po meni PES je nekako kao arkada, sve je isto pokreti, sutevi sve mi je neprirodno, dok kod fife se uzivim i dosta raznovrsnijih poteza ima. Jednostavno ko je probao zna u cemu se radi ;)

              Comment


              • #97
                Originally posted by Ljuba90 View Post
                Meni je PES 2013 savrsen. Najbolji jos od sestice.

                Nikakvi bagovi,nikakve gluposti. Fenomenalna igra.
                I meni je extra,jedino protiv cpu na vecem levelu malo previse vara cheat...
                GIFSoup

                Comment


                • #98
                  Ja sam dao sansi FIFI 11 i nije me odusevila , PES klasa, dovoljno reci kad prelazim da je Atalanta uzela ligu...
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by Miko View Post
                    Ja sam dao sansi FIFI 11 i nije me odusevila , PES klasa, dovoljno reci kad prelazim da je Atalanta uzela ligu...
                    Veruj mi FIFA 12 i FIFA 11 je velika razlika, i u grafici i u gejmplaju.

                    Comment


                    • jbs grafiku , ja i na PES igram samo ML , na FIFI prelazim , gde mi je zanimljivo kad Atalanta uzme Seriu A a Juve i Inter budu van 10
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                        I meni je extra,jedino protiv cpu na vecem levelu malo previse vara cheat...
                        Ne znam...ja jos nisam naleteo na neki veci problem. Mnogo je realna igrica.

                        Jedino sto me malo nervira su one stvari koje mozes da kupis u ML pa ti igrac od jednom bude bolji,al' ae

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Meni je PES 2013 savrsen. Najbolji jos od sestice.

                          Nikakvi bagovi,nikakve gluposti. Fenomenalna igra.
                          Probao sam sve i jedina koja se zadrzala na mom kompu je PES 6. Ubedljivo najbolji fudbal ikada!

                          Skines patch-eve za 2012. i milina. Okupi se ekipica, kupi se pivcuga i turniri do zore. Grafika je losija od svih narednih, ali je igra nenormalno igriva. Dovoljno je realna, mada dosta manje od recimo 12 ili 13, ali to sve doprinosi igrivosti.
                          If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                          Comment


                          • Originally posted by Scouser View Post
                            Po meni PES je nekako kao arkada, sve je isto pokreti, sutevi sve mi je neprirodno, dok kod fife se uzivim i dosta raznovrsnijih poteza ima. Jednostavno ko je probao zna u cemu se radi ;)
                            Vise je FIFA kao arkada, uostalom to je i bila proteklih godina, a sad su je kao proglasili simulacijom. U PES-u mozes da postignes gol na miliona nacina, bar sam ja postizao, dosta je tecnija igra, mnogo realnija, ako to nije raznovrsnost onda ne znam sta je, i ne znam kako sutevi mogu biti neprirodni, kada su vrhunski odradjeni, dok u FIFI, ako znas par poteza tipa onaj ciljani sut na uglovima sesnasteraca, ili pas u prazno po vazduhu koji uvek prodje, slobodni udarci su ko penali sa 20-25m bukvalno, izdominiras ligom kao niko, igrao 12, sa Liverpulom u menadzeru na najjaci nivo izdominirao, bio prvi sa 20 bodova razlike, nabusio ekipe po 5-0, 6-0, meni je prelaka i to mi nije interesantno jer nemam zelju da igram kasnije kad kupim jos par igraca. Ako jos imas malo jaceg igraca koji ima i tehniku i brzinu, probijaces svakoga, jednostavno smesno kako kompa mozes da izbacis jednostavnim okretom koji uzgred izgleda ubrzano i nerealno, barem meni. FIFA po meni ima sve, sve, sem gameplay-a, koji je da budem iskren dodatno poboljsan prosle godine, ali nije to to i dalje. Online igranje je jaca strana FIFA-e mora se reci.

                            Meni je npr, mnogo zanimljivije kada se nerviram u PES-u, kada gubim od Wigana jer su mi dali tipican gol iz prekida pa onda igraju bunker, a ti se mucis da im das gol, ali nikako ne mozes, e to je po meni zar igre i realnost, mogucnost da iskusis svaki moguci rezultat, dok u FIFI je ista prica, ako znas da igras, nabusis sve timove, pogotovo ove slabije u ligi, gde sam imao neke rezultate tipa 7-0 itd. Lako se daju golovi, i gotovo na isti nacin, nema raznovrsnosti, sem driblinga koji je jedino raznovrsnija stvar nego u PES-u, ali realno, ko da ikad neko koristi te driblinge kad igras sa kompom i ortakom, naravno ako se igra ozbiljno.

                            PES 13 je izuzetan ove godine, veliki napredak u gameplay-u gde bez timske igre neces prici golu, usporili su gameplay, sto mi se jos vise svidja, nema bagova sto rece Ljubasin, sjajna igrica, sa PESEditom, extra stvar, za PC naravno.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Vise je FIFA kao arkada, uostalom to je i bila proteklih godina, a sad su je kao proglasili simulacijom. U PES-u mozes da postignes gol na miliona nacina, bar sam ja postizao, dosta je tecnija igra, mnogo realnija, ako to nije raznovrsnost onda ne znam sta je, i ne znam kako sutevi mogu biti neprirodni, kada su vrhunski odradjeni, dok u FIFI, ako znas par poteza tipa onaj ciljani sut na uglovima sesnasteraca, ili pas u prazno po vazduhu koji uvek prodje, slobodni udarci su ko penali sa 20-25m bukvalno, izdominiras ligom kao niko, igrao 12, sa Liverpulom u menadzeru na najjaci nivo izdominirao, bio prvi sa 20 bodova razlike, nabusio ekipe po 5-0, 6-0, meni je prelaka i to mi nije interesantno jer nemam zelju da igram kasnije kad kupim jos par igraca. Ako jos imas malo jaceg igraca koji ima i tehniku i brzinu, probijaces svakoga, jednostavno smesno kako kompa mozes da izbacis jednostavnim okretom koji uzgred izgleda ubrzano i nerealno, barem meni. FIFA po meni ima sve, sve, sem gameplay-a, koji je da budem iskren dodatno poboljsan prosle godine, ali nije to to i dalje. Online igranje je jaca strana FIFA-e mora se reci.

                              Meni je npr, mnogo zanimljivije kada se nerviram u PES-u, kada gubim od Wigana jer su mi dali tipican gol iz prekida pa onda igraju bunker, a ti se mucis da im das gol, ali nikako ne mozes, e to je po meni zar igre i realnost, mogucnost da iskusis svaki moguci rezultat, dok u FIFI je ista prica, ako znas da igras, nabusis sve timove, pogotovo ove slabije u ligi, gde sam imao neke rezultate tipa 7-0 itd. Lako se daju golovi, i gotovo na isti nacin, nema raznovrsnosti, sem driblinga koji je jedino raznovrsnija stvar nego u PES-u, ali realno, ko da ikad neko koristi te driblinge kad igras sa kompom i ortakom, naravno ako se igra ozbiljno.

                              PES 13 je izuzetan ove godine, veliki napredak u gameplay-u gde bez timske igre neces prici golu, usporili su gameplay, sto mi se jos vise svidja, nema bagova sto rece Ljubasin, sjajna igrica, sa PESEditom, extra stvar, za PC naravno.
                              Taj ciljani sut, ako mislis na onaj "finesse sut", u FIFA 13 je to napravljeno kako treba, i vrlo retko ulaze takvi sutevi sada, cak mislim da cesce ulazi plasirani sut u PES-u nego ovaj u FIFA 13-ici, ali slazem se, u proslim FIFA-ma je bilo mnogo lako, 9 od 10 je islo u gol. Drugo, sve to sto pricas za FIFA-u, to dominiranja i ti 6:0 rezultati se meni na najvecem nivou tezina nikada nisu desavala, daleko od toga, vrlo cesto se mucim nekim mnogo slabijim klubovima da postignem i jedan gol. Nije da sad nesto teram kontru jer si ti rekao obrnuto, ali ja sam dosta slicnih golova na ovom PES 2013 postigao i narocito primao, sve po nekom patternu, za razliku od ovogodisnje FIFA-e gde je sve nekako prirodnije, nema tu nikakve simulacije ni kod jednog od ova dva fudbala ali po meni je arkadniji PES.

                              Kod ovogodisnjeg PES-a me narocito "izuva iz cipele" koliko igracima treba da se okrenu sa loptom, ja razumem da treba da postoji neki identitet, gde ce bolji igraci mnogo brze da kontrolisu loptu i tako te sitnice, ali ovo je blago receno preterano, ja mogu sa loptom duplo brze da se okrenem od ovih iz PES-a, to okretanje i jacina pasa koja dosta varira i prilicno je neprirodna, zbog ove dve stvari ja cu se i dalje drzati FIFA-e, iako i ona ima dosta nedostataka, ali su dosta toga ispravili ove godine. Vracao sam se ovom PES-u mnogo puta, zeleci da bude dobar jer mi nedostaje Master League koji sam cepao neprekidno nekada, ali je ne vidim kako moze da se ovo smatra "realnijom" igrom od FIFA-e. Slazem se sto se tice takticke strane igre i tih detalja, tu PES jede FIFA-u, tu i AI u Odbrani, to je odlicno napravljeno!

                              No, htedoh samo da moje misljenje i iskustvo da iznesem, ne zelim da dodje do neke standardne PES vs FIFA rasprave gde ce bespotrebno da se zatrpa ova tema glupostima, ali svakako mnogo ocekujem od PES 2014 zbog uvodjenja novog FOX Engine-a, don't disappoint me Konami!
                              Last edited by Cylokin; 28-09-12, 10:59.

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Vise je FIFA kao arkada, uostalom to je i bila proteklih godina, a sad su je kao proglasili simulacijom. U PES-u mozes da postignes gol na miliona nacina, bar sam ja postizao, dosta je tecnija igra, mnogo realnija, ako to nije raznovrsnost onda ne znam sta je
                                Ja bas mislim suprotno.
                                Reci mi koju si FIFU poslednji put igrao ?

                                Comment

                                Working...
                                X