Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odradio Pirla, kako je dobar sve mu jbm, 99 pas, a i dribling je fantastican
    sigpic

    Comment


    • Samo prokleta stamina 53, mrtav je u 70. minuti, mada ne zalim se, maestro.

      Maloprije s drugom igrao:



      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Ja cu da ga koristim samo kao izmjenu

        Hahahahahah vrh
        sigpic

        Comment


        • Igra me nekad toliko nervira da to nisu istine. Igram protiv lika koji ima Pelea, Ronaldinja, Deka, Kristijana, Mesija, Modrica, Iska, Ramosa, Pikea, Karvahala, Marsela, De Heu i vodim ga 3-1, dobije mu Isko crveni par minuta posto ga je uveo umjesto Deka i onda krece pakao. Moji igraci pocnu da se sudaraju, odbijaju od sudije, pet metara ispred Pelea stoji Balji i nema trika da moze normalno da uzme loptu, ovaj im je uzima kao da ne postoje, daje dva gola jer lopta prolazi pored njih kao da ne postoje. 3-3 zavrsi, igram produzetke, povedem 4-3 i dobija me 5-4 jer moji igraci vise ne postoje jednostavno, Pele je svaki put sam na petercu i samo je cuska u gol. Imao je osam suteva, sedam u okvir i dao pet golova, ja sam imao 28 suteva, 12 u okvir, ali ne moze se protiv De Hee.

          SLicna situacija kad smo juce igrali Srdjan i ja, dobili su crveni i od tada se sastavili s loptom normalno nismo. Pogresni pasovi, sudaranje igraca, sudaranje sa sudijom, kod prijema se odbija od njih kao da su balvani. To je nesto zesce sjebano. Dodje mi namjerno da pravim crvene ne bih li dobio takvu prednost.
          sigpic

          Comment


          • Tako je i u Pesu, sa igračem više juče od druga izgubio od Intera a drao ga do tada. Ne mogu pas da presečem i izgubljeni su svi bili. A nije mi prvi put da gubim sa igračem više, uglavnom gubim često. Moguće da i u Pesu ima neki bag..

            Sva dodavanja koja sečem, kad imam igrača više haos.. Eder me zgazio. Kao da je on imao igrača više.

            Comment


            • Ne znam sta da radim sa ovom kartom, mogu da je preprodam ali ovo je premocna karta, ovo je izbalansirani san



              sigpic

              Comment


              • On i Son izbalansirani nenormalno, ali 70 defending za napadaca. Kakav mu je workrate?
                Last edited by Scouser; 03-01-18, 19:21.

                Comment


                • Samo stamina fali da je 80, sve ostalo ludnica. Stavio sam ga da igra, tri utakmice, sedam golova i dvije asistencije. Nije normalan.

                  sigpic

                  Comment


                  • Ovo su dva tima s kojima trenutno igram. Ereri jedino ne mogu da nadjem mjesto, predobra je karta, ali mi treba vise Maticeva defanziva, Kosta i Kejn prodati, imam vec para za Lukakua ili Lakazeta i Kantea ali cu malo da sacekam ipak. Lukaku je veci i jaci, to mi vise treba, Lakazet je bolji, Kante je najjaci dm na igrici, a za Pogbu i De Brujnea cu da sacekam malo. Njih dvojica zajedno su preko pola miliona



                    sigpic

                    Comment


                    • Ljudi hocu da kupim Fifu preko Xbox live (microsoft store) ali za region Srbija(promenio sada jer mi je bio US po defaultu) ne nudi igricu. Da li cu moci da igram ovde online ako kupim za US region? Vec mi je nalog napravljen za US region kao sto sam gore napisao, kada sam instalirao kompjuter.
                      Last edited by colchonero; 08-01-18, 19:13.

                      Comment


                      • Mocices. Tako sam i ja.

                        Comment


                        • Ok super, a kako si platio, posto trazi state i ZIP?

                          Comment


                          • Ljubo, Dale, kako vam izgledaju ekipe? Za Srdjanovu znam
                            sigpic

                            Comment


                            • Na cemu igrate? PC ili PS?

                              Comment


                              • Srdjan i ja na pc, Dale na ps, Ljubo na xbox
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X