Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To fukncioniše kao madden nfl na telefonu? Kartice, preprodaja, pekovi i to? Zanimljivo.. Dok se izgradi respektabilan tim u NFL oči ispadnu u fudbalu je valjda lakše

    Comment


    • Pa da, live stransferi, nagrade i kupovina packova. Mozes ti brzo da napravis ekipu s kojom mozes da igras sa svakim, ali da bi doveo najbolje to vec ne ide lako
      sigpic

      Comment


      • To je ultra interesantno, može se reći da je tu FIFA miljama ispred PES-a. Samo je navlakuša teška, ja sam prošle godine čekao uskršnje pekove za NFL i daje mi sve popunjene pozicije i česte kartice kojih ima mnogo u ponudi, navlače me da potrošim pare

        Ovde ima live events, season, i neki daily goals i setovi da se popunjavaju, kontam da je isto sve..

        Problem je što kad dostigneš vrh počne da smara, proces je najzanimljiviji. Ali kontam da ima jaka konkurencija u FIFA pa ima sa kim da se igra i kad si baš jak.

        Definitivno ću čim uzmem ps4 probati FiFu

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Dale ga kupio u najavi
          Hahahaha, vjeruj mi da razmisljam da ga uzmem, fale mi 3-4 hiljade, ali moze se to naci bez problema.
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Sta smo maloprije izgubili Srdjan i ja, ovo nisu istine



            Moracu da pojedem govno i kupim Alija, previse je dobar, a jeftin

            Vise centa nemam, imam virtuelno oko 200k ali moram da cekam da se prodaju
            sigpic

            Comment


            • 0 faulova

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Sta smo maloprije izgubili Srdjan i ja, ovo nisu istine



                Moracu da pojedem govno i kupim Alija, previse je dobar, a jeftin

                Vise centa nemam, imam virtuelno oko 200k ali moram da cekam da se prodaju
                Ovo desno sam ti ja u PES-u, uvek. Zbog toga nemam ni jednog mentalno zdravog drugara.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Ovo kao da su igrali Liverpul i Mancester.

                  Comment


                  • Ali PES je napredovao strahovito. Jedino su kornere i slobodnjake sjebali. u 17ici centarsut i glava nije mogla da se brani kako treba, i šut je bio blagi očaj, sad može da se raspali sa 25-30 metara.

                    Inače Mančester je jedan od jačih timova ko sa njima ume.. DDG brani sve bukvalno... Fizički su jaki, a Liverpul ko igra na kontre i dobro dribla brutalan baš.

                    Najjača navala u igrici Mane Staridž Salah iza Kutinjo..

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Ovo desno sam ti ja u PES-u, uvek. Zbog toga nemam ni jednog mentalno zdravog drugara.
                      Imam ja druga koji tako igra, odbrana i da da gol, ali ja tako nikad nisam mogao da igram. Uvijek imam brdo sansi i igram maksimalno otvoreno. Medjutim ovaj slucaj nije to, oni nisu imali nikakvu odbranu, jesu ako racunamo Nojera koji je odbranio i moguce i nemoguce, ali nije da su se oni tu nesto pitali.

                      Originally posted by Uroš View Post
                      0 faulova
                      Cisti igraci

                      Salu ne stranu nikad ne ukizavamo, dobili smo neke likove lagano koji su imali dva crvena i jedno pet zutih, stalno su uklizavali, to nije bas pametno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Narode zanima me koju mi graficku preprocujete za ovu fifu i narednih par serijala, da gura na ultra podesavanjima, nesto do 150 eura?
                        Hvala svima unapred
                        Last edited by MarcelloLippi; 25-12-17, 22:56.

                        Comment


                        • GTX 1050TI i miran si
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Ali PES je napredovao strahovito. Jedino su kornere i slobodnjake sjebali. u 17ici centarsut i glava nije mogla da se brani kako treba, i šut je bio blagi očaj, sad može da se raspali sa 25-30 metara.

                            Inače Mančester je jedan od jačih timova ko sa njima ume.. DDG brani sve bukvalno... Fizički su jaki, a Liverpul ko igra na kontre i dobro dribla brutalan baš.

                            Najjača navala u igrici Mane Staridž Salah iza Kutinjo..
                            Lukaku ti je little/big Maradona Bas pre neki dan drugu koji uvek igra dobro odbranu, dovodi do ludila, uvalim 5 komada sa Lukakuom

                            Comment


                            • u 17ici da. Mene su punili Ibrahimović i Lukaku morao sam da markiram krila da ne bi bilo centaršuteva i da pratim sa još jednim igračem. Jer je bilo nerealno uradjeno.

                              Stanem ispred igrača ali drug stavi centering targers i naleću i Pogba i Felaini. Jebeni grubijani mrzeo sam Ibru uvek ali posle PESa još više. Prebije mi štopere.

                              Sa Realom i jačim ekipama ne znam da igram jer se istripujem i soliram puno.

                              Bešiktaš mi je ok. Negredo, Babel, Kvarežma, Medel, Pepe, Adriano... ima tu ok igrača, imaju dobrog DMF sve je pokupio kad je drug igrao protiv Dortmunda.

                              Inače Obamejang i Dortmund mi ne leže uopšte.

                              Gubio sa Realom 3-0 od Barselone i onda Lacio uzeo i seks, morao lik da vrati na Borusiju.

                              Nani x faktor za Lacio.

                              Comment


                              • Sve to u čuvenom Gaming Pub TC stadion. Najbolja igraonica u kojoj sam bio i idem svaki drugi treći dan. Repčuga, gleda se tekma EL kada igra Zvezda, neke perverzija kompove imaju, ljudi igraju clan warove, i ps4 fifa i pes pretežno. Malo fenserskija atmosfera nije baš sa nekim idiotima.

                                Ako neko ide nek se javi na lekciju u PES-u ..
                                Za Junajtedovce..

                                Last edited by Cassius Clay; 25-12-17, 23:49.

                                Comment

                                Working...
                                X