Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Gde ima proveren polovan ps4 da se uzme? Ili nov do 200-220 max. Neki najobičniji da cepam PES..
    Guglaj ištvan kupujem prodajem
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Gde ima vise igraca FIFA na PS-u ili Xbox-u? Pitam o online modu (u celom svetu).
      Last edited by colchonero; 24-12-17, 15:20.

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Guglaj ištvan kupujem prodajem
        Gledao sam, našao neki slim 240 u 6 rata kod nekog drugog, lik ima sve pozitivne ocene, ali ne kontam kako on daje za 240 a neki drugi taj isti slim daje za 300.. i jače..

        Nisam pametan, ne daje mi se baš 350 evra online, onda ću kupiti u mts ako ima nov.

        Comment


        • Ljudi moze neko da mi pomogne kako da namestim komande na dzojestiku u fifi 18 na PC, sutiram tamo gde treba da mi bude pas, i ne radi mi desni analog, hvala unapred svima.

          Comment


          • I evo jedno pitanje nevezano za prethodni post, šta mislite da li bi se igrač pesa lakše prilagodio na fifu i pružio jači otpor nego igrač fife na pes i obratno.

            Mene drug izazvao na fifu osećam da bih se ispalio jako. Nekako mi deluje da se vi sa Fife lakše prilagodite.

            Ali meni ne leži ono klizanje i drveni pokreti i žongliranja driblinzi čuda.

            Do 18ice dribling je u Pesu bio irelevantan. Moglo se pasom. Sad i ja malo na analog ali ne preterujem, i dalje je to pas.

            Lukas Leiva na defensive, tika-taka, Felipe Anderson counter target i genpress, all out defence, aggressive, i po 3-4 crtice ispod..

            Milinka kupi sve na sredini a Seno pomaže lepo u odbrani. Jedino su štoperi kanal, kakav li je Lacio u fifi

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              Gde ima vise igraca FIFA na PS-u ili Xbox-u? Pitam o online modu (u celom svetu).
              PS4 drzi 65% trzista, Xbox nesto preko 30%
              Originally posted by MarcelloLippi View Post
              Ljudi moze neko da mi pomogne kako da namestim komande na dzojestiku u fifi 18 na PC, sutiram tamo gde treba da mi bude pas, i ne radi mi desni analog, hvala unapred svima.
              Koji dzojstik? Uzmi polovni PS3 ili jos bolje XBOX 360 dzojstik i miran si.
              Originally posted by Uroš View Post
              I evo jedno pitanje nevezano za prethodni post, šta mislite da li bi se igrač pesa lakše prilagodio na fifu i pružio jači otpor nego igrač fife na pes i obratno.

              Mene drug izazvao na fifu osećam da bih se ispalio jako. Nekako mi deluje da se vi sa Fife lakše prilagodite.

              Ali meni ne leži ono klizanje i drveni pokreti i žongliranja driblinzi čuda.

              Do 18ice dribling je u Pesu bio irelevantan. Moglo se pasom. Sad i ja malo na analog ali ne preterujem, i dalje je to pas.

              Lukas Leiva na defensive, tika-taka, Felipe Anderson counter target i genpress, all out defence, aggressive, i po 3-4 crtice ispod..

              Milinka kupi sve na sredini a Seno pomaže lepo u odbrani. Jedino su štoperi kanal, kakav li je Lacio u fifi
              Bolji su igraci PESa, pa svi smo mi presli sa PESa i lagano se navikli. Nema nikakvih trikova vjeruj mi, ti sto izvode trikove se najlakse dobijaju. Gradjenje, jedna ili dvije finte, pas i razumijevanje same igre, kretanje igraca, to je najvaznije, samo tajming. Bas smo neki dan komentarisali Srdjan i ja kako im ti trikovi niosta ne znace, igrali smo protiv likova sa nekim kao forama i zgazili ih.
              sigpic

              Comment


              • Ja sam gledao onog malog Mudju izbacilo mi to ili tako nekog gejmera, nešto žonglira ogadio mi igru.
                Igrao sam ja fifu od 2003 do 11 s vremena na vreme, tad je bila lošija.

                Baš moram uzeti ovih dana da probam.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Gledao sam, našao neki slim 240 u 6 rata kod nekog drugog, lik ima sve pozitivne ocene, ali ne kontam kako on daje za 240 a neki drugi taj isti slim daje za 300.. i jače..

                  Nisam pametan, ne daje mi se baš 350 evra online, onda ću kupiti u mts ako ima nov.
                  Ma kod istvana ti je manje od 300 + dobijas pes uz konzolu. Pouzdan lik, to ti je najbitnije na kp.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Ja sam gledao onog malog Mudju izbacilo mi to ili tako nekog gejmera, nešto žonglira ogadio mi igru.
                    Igrao sam ja fifu od 2003 do 11 s vremena na vreme, tad je bila lošija.

                    Baš moram uzeti ovih dana da probam.
                    Zasto bi iko gledao Mudju? Nemoj to da radis vise
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      PES sve i da je stigao FIFAu, a nije, nema sta da trazi u online modovima, u svakom trenutku mozes igrati obicne online divizije, co op online, a najvise igraca je u FUTu, PES ima smijesnu bazu i cak ga nema na Steamu za nas region. Ocaj je Konami.
                      Ma ono zanimalo me tudje misljenje. Ja sam igrao PES i FIFU ove godine. I mogu ti reci da je PES itekako bolji ove godine, a sto se tice online igranja tu ih konami nikad nece ni stici, nazalost.

                      Posle 5. godina sam opet poceo redovno igrat PES, mada to bude jednom nedeljno ali barem igram.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Zasto bi iko gledao Mudju? Nemoj to da radis vise
                        Pa kad mi izlazi svuda.. i hteo da vidim kakva je fifa. Hahaha, inače ne gledam, simpatičan klinac

                        Comment


                        • Kupio cetiri igraca da ojacam ekipu, Manea, Ozila, Baljija i Vilijana, ove prodajem od special trenutno, juce sam imao preko 150k prvi put





                          sigpic

                          Comment


                          • Ode Fekir

                            sigpic

                            Comment


                            • Dale ga kupio u najavi

                              Comment


                              • Hahaha

                                Uzeo sam ga za 50k, prodao u roku od par minuta za desetak vise, nije lose
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X