Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ja sam odigrao 2 utakmice sa editom i nista nisam primetio.

    Kakvi su bagovi u pitanju?
    Ma kakvi nisu...
    Postignem gol sa nekim igracem, i njemu nestane glava i plus izadje sa stadiona.
    Nakon gol-auta zakoci i moram da cekam 2 min da bi se igra nastavila.
    Bez patch-a sve funkcionise normalno.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • #77
      Originally posted by Ivan Piper View Post
      Ma kakvi nisu...
      Postignem gol sa nekim igracem, i njemu nestane glava i plus izadje sa stadiona.
      Nakon gol-auta zakoci i moram da cekam 2 min da bi se igra nastavila.
      Bez patch-a sve funkcionise normalno.
      Nije mi se za sad nista slicno desavalo. Lako cu obrisati ako bude problema

      Comment


      • #78
        Originally posted by Ivan Piper View Post
        Moram priznati da je PES 13 dobar, ali i dalje preferiram Fifu, naravno.
        Ovaj patch edit je veoma lose odradjen, prepun je bagova.
        Kakvi bagovi ??? Doduse oni odmah posle nekih manjih bagova posle dva dana nakon sto izbace patch, izbace i fix patch.

        Ali install sam igricu i patch, i moram reci mnogo bolje izgleda od 12, bas napredak kada je gameplay u pitanju, a ovo sto su ga malo usporili dodaje na realnosti i uzivanju, dobra je ovo igrica.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • #79
          Uglavnom po utiscima na forumima vidim da niko ne igra po toj default brzini, vec povecaju na +1.

          Comment


          • #80
            Meni vise odgovara default brzina. Sto slicnije PES-u 6 i 5, to bolje
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • #81
              Jel FIFA u petak stize ?

              Odlucio sam se , iako mi je PES drazi , ove godine definitivno FIFU uzimam za PS3
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • #82
                Originally posted by Dale View Post
                Jel FIFA u petak stize ?

                Odlucio sam se , iako mi je PES drazi , ove godine definitivno FIFU uzimam za PS3
                Dobra odluka. Neces zazaliti, vjeruj mi
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • #83
                  Negde se prica u petak, a negde u subotu!

                  Vi koji imate PS3 i nabavljate Fifu, mozemo da razmenimo PSN IDs... A ako nas ima vise, sto cisto sumnjam, mozemo da organizujemo neku ligu/takmicenje!

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by Ivan Piper View Post
                    Dobra odluka. Neces zazaliti, vjeruj mi
                    Znam da necu , preko glave mi je PES , koliko god mi drazi bio

                    @ Sir Giggsy , ja hocu , rado , ako mi se internet popravi do tada , jer je u zadnjih par dana katastrofa ..
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • #85
                      Ipak ovaj novi PES i nije los, previse sam ostro kritikovao nakon prvih par meceva.

                      Mada je FIFA i dalje klasa..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • #86


                        Comment


                        • #87
                          Sutra mi stize FIFA! Mada necu stici da je pokupim pre subote, a mozda tek u ponedeljak...

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by Sir Giggsy View Post
                            Sutra mi stize FIFA! Mada necu stici da je pokupim pre subote, a mozda tek u ponedeljak...
                            Ova tema je za Pes13
                            koliko god dobra bila fifa meni ona nekako brzo dosadi nema to nesto u gameplayu sto ima pes ,ovaj pes13 je bas dobar priznajem
                            onaj pes12 je bio bas los tj.promasaj ovaj je bas bolji . Pes je za nas starije igrace rules koji ga igramo jos od sony 1 ali moze to jos dosta bolje
                            potreban je bolji komentator,promena izgleda menija,atmosfera na stadionu te tehnicke stvari ...a gameplay je ovaj put jednak fifi13 .
                            GIFSoup

                            Comment


                            • #89
                              Ni slican, ali ni slican Fifi.

                              Ova nova Fifa je klasa, mnogo dobro su je odradili. PES na novom engine-u ce vec biti nesto drugo.

                              Ljudi trebaju shvatiti da PES u novijim verzijama uzima dodatke iz Fife iz prosle godine. Tako je ove uradjeno kretanje u napadu. Ovo sve bilo na proslogodisnjem izdanju Fife.

                              Ovaj PES je mnogo cudan. Sudije su naprosto retardirane. Neke ocigledne situacije ne sviraju, dok za glupost dobijes zuti. Fudbal nije los, al' ni Bog zna sta dobar. Bolji je od 12-ke, al' to i nije bilo tesko.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by Bokirivaldo View Post
                                Pes je za nas starije igrace rules koji ga igramo jos od sony 1
                                Igrao sam ga i ja od PS1, sve do 2010...

                                Comment

                                Working...
                                X