Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da ces dobiti slot za drugi klub, ili mzoes da ga kupis, znace Dale, ali ono ja namjeravam da napravim tri ili cetiri postave, Italijane i Spance ili Njemce da dodam pored dvije engleske, cisto da se odrzava svjezina. Vec sam probao online, zamalo mi se nije zivot smucio kod prva dva protivnika u nokaut fazi FUT Champions turnira, jer su prva dvojica imali nehumane ekipe, bukvalno tri brzine vise, ja tome ne mogu da pariram, ne pitam se s glavom jedan posto. ALi onda dodjose nova dvojica koje sam zgazio, iako su imali top ekipe, tako da je na kraju ipak masu do onoga kako igra, a ne s cim igra. I koliko im je svjez sastav.
    sigpic

    Comment


    • E ja FUT Champions ne igram, na 17ci sam probao, kvalifikovao se i taman da odigram prvu utakmicu kad obavjestenje od njih : Nakon zavrsetka turnira, pri preuzimanju nagrada morat cete nam poslati dokaz da se nalazite u drzavi gdje ste i registrovani, a jbg ja u Sarajevu igram s americkim accountom, tako da sam tad odustao od toga za sva vremena.

      A to oko timova je zlo, jbg ljudi bogati i izdvoje po milione za jebene packove i slicno i dovedu koga hoce, ali dzaba ako znanja nema. Bas sam igrao jednom protiv lika koji je imao bukvalno svih 11 igraca team of the year u ekipi i dobio ga 8-1.

      Ljubo, ja to pojma nemam, znam samo da mozes obrisati ekipu. A ovo za drugi tim, nezz ja igram sve na ovom accountu i imam preko 200 igraca tu, pa eto, to ti je najsigurnija opcija.

      Btw. Ljubo na cemu igras ? Ako je PS4 da bacimo koju
      Last edited by Dale; 06-12-17, 13:44.
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Igra na XBOXu, svi smo na razlicitim platformama

        Ne znam sta da radim, neki igraci bas lako gube snagu, jedna utakmica pa i kad ih zamijenim posle sat vremena, vec su na 70ak posto prije nego i sledeca pocne, to mi je trenutno najveci problem. Ma ja cu da ispucam ovih osam pokusaja danas, obicno pobijedim jednu ili divje i onda me saceka neki koji umije da igra, pritom ima Sterlinga, Martijala, Moratu i Matu ili Mikitarjana i to je kraj za mene, toj brzini samo Orije i Klajn mogu da ispariraju u odbrane, ostale pretrcavaju kao da ne postoje
        sigpic

        Comment


        • Jeste, Xbox

          Jbt ubacicu Zahu umesto Mahreza i Klaassena umesto Lallane. Mora nekako da se dodje do stotinak hiljada da se pojaca malo ekipa

          Comment


          • Koristis li iz kataloga Ljubo one 1000*5, 1000*10 coinse i slicno ?

            To bas ubrza skupljanje para, nista ni blizu tome ?

            Pretpostavljam da je bezveze pitanje, ali kontam skoro si poceo, pa mozda to nisi ni vidio.
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Originally posted by Dale View Post
              Koristis li iz kataloga Ljubo one 1000*5, 1000*10 coinse i slicno ?

              To bas ubrza skupljanje para, nista ni blizu tome ?

              Pretpostavljam da je bezveze pitanje, ali kontam skoro si poceo, pa mozda to nisi ni vidio.
              Ja sam odustao od FIFA 17 UT jer sam kupio iz kataloga sve moguće coinse,ali počev od onih najnižih tipa 200*5
              Smaralo me da pravim tim sa 5 puta manje coinsa po utakmici u odnosu na 1000*10
              sigpic

              Comment


              • To je to za sad, imam tri ekipe, mogu da odrzavam svjezinu, sad da skupljam pare za ozbiljne igrace.





                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  Koristis li iz kataloga Ljubo one 1000*5, 1000*10 coinse i slicno ?

                  To bas ubrza skupljanje para, nista ni blizu tome ?

                  Pretpostavljam da je bezveze pitanje, ali kontam skoro si poceo, pa mozda to nisi ni vidio.
                  Zapravo ne znam o cemu pricas

                  Comment


                  • E pa onda mi se unaprijed zahvali.

                    Kad tek upalis igricu, u glavnom meniju idi na customise, pa catalogue i dalje ce ti sve biti jasno.

                    Uglavnom odatle mozes fine pare uzeti, iako ne znam koji si level, ali koji god da si, dobro ce ti doci.
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Fala Dale brate jedini

                      Comment


                      • Dembele (Totenhem) i Salah umesto Lallane i Mahreza i odma sam 50% jaci!

                        Igrao protiv nekog kome brani Handanovic. Lebe mekani covek odbranio 17 suteva u gol, ali na kraju Matic sa 25 metara pod raslje.
                        Kako igra Nemanja ovo nije realno... Sve kupi pozadi i svaki napad krece od njega. Ne menjam ga nikad

                        Comment


                        • Ne vjerujem da ima takvih jos ko ja,al ako neko igra slucajno fifu 16,17,18 na ps3,neka se javi. Poz

                          Comment


                          • Kako ide momci? Slabo sam igrao poslednjih desetak dana ali sam malo danas nadoknadio, nalazim se u sedmoj diviziji, imam skor ukupno u online divizijama 18-2-3, a u sedmoj 4-0-0. Dao 90, primio 30 golova

                            Imam brdo igraca, toliko ih imam da vec glava pocinje da me boli, a nesto mi se ne prodaju.

                            Kosijelni, Erera, Alehandro Gomez, Lalana, Salah, Marez, Van Dajk, Matic, Sterling, Klajn, Karnezis, Deulofeu, Vanijama, Belarabi, Dembele, Rouz, Gorecka, Sane, Toliso, Bartra, Svajnstajger, Lancini, Bruma, Orije, Runi, Majkl Kin, Zaha, Smoling, Paulinjo, Vardi, Bruks, Kolasinac, Smelcer, Torgen Azar, Sergej Milinkovic-Savic, Sou, Rasford, Forster, Vajzer, Musa, Renato Sances, Moreno, Kerik, Ziler, Neves, Kagava izmedju ostalog

                            Sad je cilj da se dovedu Ceh, Martijal, Mane, Balji i Zezus, posle toga Zlatan i Mertens.

                            Ne znam Ljubo, meni je Lalana najjaci, on mi je apsolutni broj jedan na sredini. Lancini je malo slabiji, isto pravi nenormalnu razliku, kakva brzina i dribling s loptom u nogama, okrecu ih kao budale. Dembelea mi je u drugom timu, nema staminu kako treba. Nema je ni Erera ali je u svakom segmentu za malo bolji, tako da mi je sredina Matic, Lalana i Erera u prvom timu. Gorecki isto fali snaga, ali zato Toliso puca od iste

                            Mislim da sam upravo opljackao nekoga, posto sam uzeo Tolisoa za 3100, a Gomeza za 3500.
                            sigpic

                            Comment


                            • I ja slabiji sa vremenom, ali igram kad stignem.
                              Meni Lallana bio uzas, a Dembele mi bukvalno glavni igrac tima
                              Doveo Moratu, Alija, Bailly-a. Kompletirao sam prvu postavu sa najboljim dostupnim cheap igracima. Eventualno jos da dovedem top golmana, mada Butland ubija. Ali mora se docepam Kurtoe

                              I dalje mislim da je Davinson najbolji stoper u igrici

                              E ja uzeo Gorecku isto za smesne pare i bio mi uzasan, dal zbog hemije ili cega vec. Mozda se i tripujem al ne mogu da podnesem da imam crveni link izmedju igraca pa sam odlucio da se drzim samo PL igraca. Steta, zanimljivije bi bilo da mozes da miksujes do mile volje bez posledica
                              Last edited by Ljuba90; 16-12-17, 10:11.

                              Comment


                              • Pazi sad ovo, uzeo Fermena za 700, Kaspera Smajhela za 1300, Martijala za 22000
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X