Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
    Dje ces bez taktike na PES?
    Ja roknem odbranu na pola terena, frontline pressure, odbrana agressive, counter attack sa obelezenim desnim krilom koji se ne vraca u odbranu, plus cf koji po pravilu i ostaje. Napravim dzunglu u sredini da ne moze lopta da prodje, drzim kocku dok ne pukne džojstik i u napadu samo r2+sut. Lebe mekani.
    Isto tako, skupim odbranu, namestim na genpress da kad izgubi se lopta odmah vrše presing, swarm the box, counter target i hug the sideline, ili centering targets kad igram sa glavonjom od špica i amf.

    Probao sam i tika taka, i hug the sideline. To kad hoću da dominiram napred. Frontline pressure i agressive igram obavezno, meni ima 3-4 crtice za def liniju, a 7-8 ono ispod, da bi se skupili. Kroz sredinu nema gde.

    Ali u odbrani ne držim kocku uvek. Jedino kad selektujem drugog igrača pa držim da ovaj pridje ovom kod lopte, a nekad i X po osećaju. Inače kad bih držao non stop bio bih izvozan. Počeo sam više da se stavljam na linije dodavanja kad tako skipim i da manje napadam loptu, da bi imali što manje prostora pozadi.


    Mene je zezao šut u 17. Drugar me dobijao samo na golove glavom koje nisam Ibri mogao da odbranim iako sam imao igrača ispred on ga nadskoči. Sad toga nema, ali i dalje neke timove mogu neke ne mogu.

    Pred kraj prošle sezone sa Lionim sa igrao top.

    Comment


    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
      Dje ces bez taktike na PES?
      Ja roknem odbranu na pola terena, frontline pressure, odbrana agressive, counter attack sa obelezenim desnim krilom koji se ne vraca u odbranu, plus cf koji po pravilu i ostaje. Napravim dzunglu u sredini da ne moze lopta da prodje, drzim kocku dok ne pukne džojstik i u napadu samo r2+sut. Lebe mekani.
      Uh, najvise volim takve, najlakse ih dobiti. Pretpostavljam i brzina na +2 i pas suport na 2-3?
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Možemo turnir napraviti nekad u Bg ko je... u Gaming Pub kod TC Stadion.

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Uh, najvise volim takve, najlakse ih dobiti. [emoji3] Pretpostavljam i brzina na +2 i pas suport na 2-3?
          Sta znam, ipak, PES igram od soni keca i legendarnog iss2. Na Fifu prešao samo 2003 do 2005, a iskren da budem, nijedno izdanje nisam ispustio bez solidnog staza i broja igara. Osvojio sam i nekoliko turnira, igrao finale u Delti gde je bilo 256 ucesnika, pobedjivao u Kgbu i nikada nisam igrao drugačije osim jakog i visokog presinga. Nekad se taktika u napadu razlikovala, pa sam menjao od cf-a i dva ss, do klasicnih krila uz cf ili cak 3 ss-a u formaciji 3-4-3. Pas je manuelan (L2), a brzina je 1.

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Uh, najvise volim takve, najlakse ih dobiti. Pretpostavljam i brzina na +2 i pas suport na 2-3?
            I ja najvise volim takve i u pesu i u fifi, jer najvise volim pas igru, lagano izbacim.

            Comment


            • Kakvo vam je misljenje o pesu - 17 ili 18?

              Comment


              • Pakao. I to pjeske izgubim

                sigpic

                Comment


                • Belgijanci iskoristili svoje šanse.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Kurtoa najjaci golman na svim fudbalskim simulacijama ikad

                    Ali nema veze, osvojen je kup u sledecem pokusaju, i to bas pjeske. Odbrana me jebe, nemam ja zivaca da joj se posvetim kako treba, srecom stvaram brdo prilika i dajem masu golova bas.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jebeno se tesko braniti, ako padne koncetracija samo na sekund gotovo je. napadati nije tesko, ko razumije igru mislim da je i prilicno lako. Ohrabrujuce za mene je sto sam odigrao vec dvije utakmice sa ljudima iz prve divizije, u kupu naravno, i obje dobio, ali posto i sa drugom igram co op onda je mnogo teze braniti se, napadati je doduse lakse ali odbrana je tek u dvoje preteska.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kako ide Vladane, jesi poceo UT ?

                        Ja je kupih u petak i samo UT igram, drugo nista nisam upalio, a ni ne namjeravam zadugo.

                        Doveo sam Francuze i Italijane, ne namjeravam ih ni mijenjati, samo kad se skupe pare dovesti neke bolje igrace ( mada svaku fifu to kazem, pa ne mogu nijedan tim zadrzati duze od 2 dana, uvijek nove ideje dolaze i nove ekipe )

                        Francuzi:



                        Italijani:



                        10. i 9. su osvojene, sutra ce biti osma, jer necu igrati do sutra, idemo dalje.
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Jesam ali sam bukvalno odigrao deset utakmica i to je to, em nemam vremena em nisam zadovoljan kako odbranu igram i dalje, pa sibam kupove online. Sad vec stalno igram protiv ljudi iz prve, druge ili trece divizije, iako sam sesta(nisam odigrao jos nijedan mec tamo) ali imam nivo tri zvjezdice pa mi dolaze ljudi iz top divizija i mogu ti reci da mi dobro ide, niko me ne raznese, najcesce gubim na produzetke i penale ali bas nisam zadovoljan kako se branim. Nemam fokus tokom cijele utakmice jednostavno, poletim, ne budem disciplinovan i to me jebe najvise. To sto sam poceo FUT imam Dzonsa, Mejsona, kupio sam Pirla, Bruksa, u napadu su mi Beraino i Abraham, na pozajmicu imam ili sam imao De Heu, Rojsa i Snajderlina, a imam i 3200 coina, tako da bih mogao 3-4 igraca sa preko 80 rejting odma da uzmem, ali cu da odigram jos koju diviziju offline prvo i napravim ekipu od barem 22 igraca da bih mogao da ih odmaran dovoljno. Ali mi za to treba vise vremena jbg.
                          sigpic

                          Comment


                          • Au kako sam sad izdominirao u EA Cupu, svi su mi predali, u finalu lik iz prve divizije predao u 60. minutu pri 2-0, nije mogao da se sastavi s loptom

                            Ali sam najbolju utakmicu odigrao u cetvrtfinalu protiv ovog lika, u 41. sam vodio 5-0 kad je predao



                            Imam vec devet trofeja, dva EA Shielda i tri EA Cupa

                            Poslednjih osam utakmica u EA Cupu sedam pobjeda, izgubio sam finale isto danas, vodio 2-1 do 80. onda on izjednacio i u produzecima dao dva gola. Taj je bio predobar igrac, ima brutalan skor i u prvoj je diviziji naravno. I masu je vremena trosio u produzecima posto sam imao dosta sansi na nivou meca, vise od njega. To trosenje vremena me zesce pizdi, ja to nikako ne razumijem zasto se radi
                            sigpic

                            Comment


                            • Dale valja li ovo za pocetak, desetak iljada samo me kostalo

                              sigpic

                              Comment


                              • Ja konacno napravio 2 tima iz Premier lige za FUT

                                1) Butland - Coleman, Davinson Sanchez, Christiansen, Mendy - Matic, Lallana, Renato Sanchez - Mahrez, Firmino, Son
                                2) Pickford - Trippier, Smalling, Stones, Davis - Fernandinho, Klaassen, Pereyra - Zaha, Antonio, Boufal

                                Kradje - Butland koji brani ko De Gea pre neki dan, Davinson beton i Renato najboji box to box ikada

                                Za smesne pare ova 22 igraca. E sad se stedi za neke zvezde poput Eriksena, Kejna, Edena itd... Znaci od toga nema nista, preskupi su

                                Comment

                                Working...
                                X