Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tarantula View Post
    https://pes-smoke-patch.blogspot.ba/

    Nemoj samo da bude nemože, pošto provjereno radi.
    Radi,radi,hvala puno inace najbolji pes koji sam igrao,odigrao sam 10 ak utakmica i nisam primetio nijednu vecu glupost..
    MESSI 10

    Comment


    • jel zna neko kako da sklonim onaj replay logo..koci mi mnogo,dok igram ne secka uopste ali to zna da zabaguje bas?
      MESSI 10

      Comment


      • Moze link od onog cini mi se tarantulinog pesa sto ne zauzima mnogo i samo jedan jedini pec sa kojim ne moram da se zezam, a da im poslednje transfere i grbove i te gluposti, nista specijano

        Comment


        • Nasao sam sve u temi, ali nemam zivaca da se opet jebavam sa svim bagovima
          Mora nesto drugo da se nadje, mozda fifa ne zajebava

          Comment


          • FIFU nećeš naći. Izašla je 16-ka ali ima nekih zezancija dok se instalira.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • A jel imas neki bug free pes i patch?
              Stvarno nemam zivaca da se hebavam sa tim stvarima...

              Comment


              • Pa imam onaj standardni, i radi mi bez problema. Sad možda nemaš neki dll fajl ili nešto slično, pa ti nešto izbacuje.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Ma radio mi perfektno, ali sam ga obrisao a sad mi se ponovo igra

                  Comment


                  • Aj skinuci ovaj tvoj repack pa cu ispeglam nekako sve greske. Jel imas neki najnoviji patch za koji mi ne trebaju stare verzije? Sa ovim bitnim ligama i grbovima i to. Prvenstveno ocu celu nemacku i francusku ligu, pored onih glavnih. Mora se igra sa Dortmundom i Monakom

                    Comment


                    • Ako ti izbacuje crash na Master League, onda skini onaj od 11 GB.
                      Što se tiče patcha, nakon što instaliraš onaj patch koji sam ti dao, samo instaliraj ovaj update i to je to.
                      Update: http://www.pessmokepatch.com/2017/02...pdate-932.html
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Koji patch si mi dao? Ne mogu da se setim

                        Comment


                        • Pa ovaj od Smokea, ja njegove koristim od PESa 2009 i svi rade bez problema.
                          Link: http://www.pessmokepatch.com/2017/02...-patch-93.html
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Hvala

                            Comment


                            • Skini PES 6 i igraj ko čovek

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                                Skini PES 6 i igraj ko čovek
                                Nema uzimati Inter, ima Adriano.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X