Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa može li ti računar pokrenuti igricu? Sumnjam da bi trebalo biti nekih crasheva, jer je igra zvanično postavljena od VIP usera i CPY.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Citam sada komentare i vidim da se neki zale na isti ovaj problem kao kod mene.

      Ne znam, probacu neku improvizaciju a komp mi je jaci od ovoga sto je predstavljeno kao minimalni zahtjevi.

      Comment


      • Originally posted by Ognjen View Post
        Je li probao neku ovu verziju koju je Vladan postavio?

        Meni samo pobijeli jedan dio monitora kada pokrenem aplikaciju i nista.
        Probaj ovu tarantulinu verziju, meni ona radi.

        Comment


        • Ma radi i ona Vladanova. Ukucaj na guglu pes 17 white screen launching problem I sredi to.

          Comment


          • Originally posted by Ognjen View Post
            Je li probao neku ovu verziju koju je Vladan postavio?

            Meni samo pobijeli jedan dio monitora kada pokrenem aplikaciju i nista.


            sigpic

            Comment


            • Ognjene evo ti onda CRACKFIX.

              http://extratorrent.cc/torrent/52579...CKFIX-CPY.html

              Samo crackuj PES onda sa ovim crackom.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Skinuo ovo tarantulino i pise mi error - msvcp100.dll is missing...

                Comment


                • Skini dll fixer i instaliraj ovaj fajl što ti nedostaje..

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Skinuo ovo tarantulino i pise mi error - msvcp100.dll is missing...
                    Microsoft Visual C++ skini. Trebalo bi da ima u PES folderu ili idi na microsoft.com

                    Comment


                    • Nasao taj, sad mi izbacuje ovaj error - The application was unable to start correctly (0xc000007b) xD

                      Avramovicu, pise da imam noviju verziju tog cc-a.

                      Comment


                      • Je l' imas Microsoft NET framework, DirectX ?

                        Comment


                        • Ma imam sve naravno i to najnovije koliko vidim. Malo sam googlao i izgleda da moze da bude to sto ga nisam instalirao na C: (op. sistem), vec na D: (drugi neki hd). Sad cu ispocetka na C: pa ce vidimo.

                          Comment


                          • Nema sanse da je zbog toga, al' probaj. Ako nece opet instaliraj te visual c ++ nema veze sto imas najnoviji.
                            Ja ih imam od 2005 do 2015 sve instalirane.

                            Comment


                            • Skini ovaj CRACKFIX. Bio je problem u cracku.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Skinuo onaj sto si postavio par postovo ispod. Javljam se kad instaliram i krekujem sa novim problemima

                                Comment

                                Working...
                                X