Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Koliko vas se pronašlo?

      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Hahahahahah
        Frenki brutalan, ali Cico objasnio sa Haurangom, omiljeni Huareng na Tekenu, kakav rad nogu ima covjek
        sigpic

        Comment


        • Od svih njih, Ćićo mi je najjači lik. Mada i Danijel ima neki nenormalan glas.
          Šta kaže Ćićo: "ajmo Tekena."
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Stagniram, ali recimo da sam sada stabilan prvoligaš
            Spoiler


            Ali svejedno je i dalje baš zanimljivo, pre svega zbog po svemu sudeći nepresušnog izvora interesantnih igrača u Ligue 1.


            Valjda napravim nešto konkretnije ove sezone

            Comment


            • Novi PES gameplay odlican, bas odlican. Ali ovo sa licencama i transferima je stvarno presmijesno.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Novi PES gameplay odlican, bas odlican. Ali ovo sa licencama i transferima je stvarno presmijesno.
                +1
                Bukvalno sve sto mi je smetalo u 16 je ispravljeno, bas je odlicna igra, gameplay me malo vise podseca na fifu sto je dobro i sad mi je krivo sto sam prodao PS... Ali stvarno ne mogu da verujem da dozvole sebi takve propuste sa licencama i transferima

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Jel ima neki torrent za PES 2017 ?

                  Comment


                  • Ko zna kad ce biti krek, Denuvo zastitu ima PES sad. Mada nije skup, a i PC verzija nije next gen, bliza je PS3 i X360
                    sigpic

                    Comment


                    • Sve su ispravili sto je bilo lose u 16-ici i konacno mozda napravili najbolji PES od "sestice". Licenca i transferi meni nikad nisu predstavljali problem, jer se to da lako ispraviti, mada za PS/Xbox gamere pretpostavljam druga prica.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ali grafika bolesna, juce pogodim onu sipku iza gola sto drzi mrezu zategnutom i to krene da se mrda, trese... Mozda je bilo to i u ranijim verzijama ali nisam obracao paznju, ne znam
                        Lica igraca izuzetno dobro uradjena, samo su mi igraci nekako previse misicavi...
                        Ocene manje vise realne, bar u onim timovima sa kojima sam igrao (Napoli, Milan, Roma)


                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Ako nisu popravili suteve, necu ga ni ubacivati. To me je najvise nerviralo na prethodnoj verziji igre pored retardiranih golmana i flegmaticnih sudija. Mada pitanje je da li bi mi i radio na laptop-u , posto sam cuo da je potrebnija jaca konfiguracija, a meni je pes16 radio na medium.

                          Comment


                          • Morel to radit na mojoj mašinici.

                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Jos ako ti je graficka barem GTX 750 Ti moci ces PES da vrtis na maksimumu jos barem 10 godina
                              sigpic

                              Comment


                              • Probah sad FIFA 17 demo, bolja FIFA i dalje, kako samo igraci kontrolisu loptu ovo je nemoguce.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X