Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igram pes 13 sa nekim patch-om za ovu sezonu..uzeo juve i u dve sezone dve titule seije a,jedan kup i liga sampiona..igram na superstar ali postaje dosadno..dobijam barsu 7-0 na nou kampu,real 5-1,romu redovno sa 4,5 razlike..najjaci igrac na ovom pesu ubedljivo aubamejang,covek daje 50+ golova po sezoni konstantno..doveo sam i markinjosa,fabinja,durma,rojsa,lukasa mouru,pjanica..a da,tu je i nuri sahin-jebac
    MESSI 10

    Comment


    • Posto je FIFA 14 zadnja koju mi sistem pokrece, krenuo skoro opet karijeru s Metzom i naidjem na pola Leicestera u Ligue 2. Liga ima pregrst (danas) interesantnih igraca, topla preporuka ako postoji jos neki mucenik odje

      Comment


      • Ja sam Fifu stavio po strani, dopizdila. Ovosezonski PES je odlican u offlineu, ali online je ziva muka. Ima nekih zescih retardacija, a i gameplay online se svodi na klince koji siluju turbo i ne mozes se branit protiv takve igre.

        Ideja je da se skuplja GP i kupuje mic po mic jace igrace, ali su asovi uvalili neki loan deal pa mozes za sicu uzet na par tekmi neke gro igrace i onda ti uleti neki mlatimudan koji ima los tim, a stavi Ibrahimovica kojeg je uzeo preko posudbe i samo na njega trpa lopte, turbo i sutne s bilo koje udaljenosti, bude gol.

        Ja jednostavno ne mogu tako igrat, nema mi car kad samo s jednim igracem jurcam okolo, meni se igra nogac, radi akcije. Popizdim na to.

        Comment




        • Comment


          • Lobovo ga kroz noge.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Koliko para ulažu i pes i fifa u igre i koliko novca zarade od njih a online mod je toliko jadan da iz inata ne bih kupio orginal.
              sigpic
              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

              Comment


              • Igram PES online i uzasan je, offline je igra full zabavna. Myclub mode je odvratan, ali cesto mi dopizdi Master ligu igrat protiv kompa pa odem online. Igraci se online cudno ponasaju, koliko sam retardacija od golova primio na racun podivljale umjetne intaligencije

                Protivnik uputi sut na moj gol, golman obrani paradom, ja krenem kontrolirat stopera da izbijem odbijenu loptu van, al AI odluci da bi bilo pametno stopera kojeg ne kontroliram poslat da punim trkom juri prema mom golu na loptu i ofkors odbije je u gol . Mogao bi do sutra nabrajat idiotizme iz online moda, offline je igra cist fajn, full zabavna.

                Comment


                • Ja igram pes samo offline, i šta znam volim master ligu ali me nekako smori nakon sezonu dve, nema nekako smisla igrati sam igricu... Imaju odlične uslove da naprave igru u online modu koja valja i da lepo jednom dnevno igraš ligu protiv 19 živih ljudi u ko zna koliko divizija, ovako sam online mod meni nema puno smisla.

                  A neke propuste na pesu ne mogu da razumem, pre svega kada su golmani u pitanju, penali očajni, odigram dve sezone u master ligi ni jedan jedini penal nisam ni dobio ni napravio, faulova takođe jako malo, baš, baš očajno.

                  Razmišljao sam da kupim plejstejšn ali kad bolje razmislim samo ću pući pare za konzolu i po 50 evra za pes i fifu a dobiću isto ono što bih dobio i na PC online, faktički ništa.

                  O taktičkim stvarima i kretnjama igrača na pesu da ne govorim, štoper iznosi loptu zadnji vezni tumara po sredini mesto da se vraća na njegovo mesto i slične stvari
                  sigpic
                  "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                  Comment


                  • Sut, nabacivanja i utrcavanja krila u prostor pa slanje dugih lopti po zraku ili through pass su dobro odmjereni, ima PES nakon dugo vremena fun faktor. Mene ubije duzina utakmica online, kad igram divizije tamo su tekme stavljene na full dugo trajanje, 15-20 minuta traje jedna tekma, igracima se uzasno trosi stamina, najvise bodova potrosim na stamina recovery. Tri tekme i svi mrtvi, uz sve sile rotacija i mjenjanja tokom tekme

                    Glupo su odradili nagradni fond, igras division, deset utakmica i za plasman u diviziju vise dobijes 10k GP-a sto je uzasno malo s obzirom da ti tokom tih deset utakmica polovici igraca u timu isteknu ugovori pa moras placat da ih produzis i ode ti pola zarade od pobjeda na to.

                    Challenge kupovi, online i offline su puno zabavniji i bolje nagraduju. Evo prosli tjedan sam igrao Champions league challenge, dvije tekme protiv kompa na top i supestar tezini, nagrada bio agent za potpis igraca iz Atletico Madrida/Reala i 5000 GP-a.

                    Nisu bas izbalansirali te nagradne fondove. Challenge manje tekmi, tekme krace, dobijes vise nagrada i manje trosis igrace. Divisions se polomis za plasman i onda dobijes minijaturne nagradice

                    Comment


                    • Strasno bolesna igrica, strasno bolesna .. :



                      Vodim 1-0 na poluvremenu, levat nekako okrene za dvije minute i na kraju ga jedva dobijem.. Sto je najgore svaka treca utakmica mi je ovakva, kao da im 6 Neuera na golu stoji ..
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Pes klada :-D

                        Originally posted by Dale View Post
                        Strasno bolesna igrica, strasno bolesna .. :



                        Vodim 1-0 na poluvremenu, levat nekako okrene za dvije minute i na kraju ga jedva dobijem.. Sto je najgore svaka treca utakmica mi je ovakva, kao da im 6 Neuera na golu stoji ..
                        Kad je bilo 1-2 ja na live bacio dobra kvota
                        "Čovek bez hrabrosti je čovek bez karaktera"

                        Comment




                        • Jos kad bi se razvili kao IRL..

                          Diafra je zivotinja. Martial mi je sledeci ime na shortlisti.

                          Comment


                          • Martial preskup, ali je zato došao Origi. I Coman je došao za rotaciju, 62 rejting ima za sada. Kante je inače kanta, eventualno bi mogao kao CAM da prođe, ali to mi nije u planovima trenutno pa sam ga pedalirao.



                            Marseille se posprdao s ligom
                            Spoiler


                            Pre sezone sam zacrtao 11.-13. mesto kao cilj, tako da sam zadovoljan. Ove sezone uz malo sreće možda napadnem EL.

                            Comment


                            • Lijepo, lijepo

                              1. Koja ti je ovo sezona ( druga pretpostavljam ) ?
                              2. Koliko igras, a koliko simuliras ?

                              Ja sad hocu s Hullom da pocnem, jedini onako drugoligaski tim koji me bas vuce da ih uzmem
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Aha, sad završena druga, krenuo treću.

                                Što se simulacija tiče, zavisi koliko mi je tim dobar. Baš retko s ovako slabim timom, mislim samo 3-4 meča da sam simulirao u prošloj sezoni, sa fenjerašima, sve kod kuće naravno.

                                Ja sam s Yeovilom odradio 3 sezone i onda sam uspeo da odradim overwrite na taj save i izgubim ga, jer meni backup kao ne treba.
                                Nema bolje od tih "road to glory" karijera, tako da uzimaj tigrove, što da ne.

                                Comment

                                Working...
                                X