Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tacno tako, Aleksa. Medjutim, moram da podvucem da je FIFA World verzija pravljena pre svega za trziste Dalekog istoka. S obzirom na to, prosto je nemoguce naci stabilan server, barem koliko ja znam.

    I naravno, FIFA World radi na endzinu 11-ice(sa primesama 12-ice), koji je pre tri godine bio zaista igriv i dobar, ali ga je vreme pregazilo.



    EDIT: Naravno, molim da me ispravi neko ko je mozda u mogucnosti da bez problema igra World verziju. Ali opet, endzin 15-ice je zaista daleko, daleko ispred. Barem za mene.

    Mada sam 11-icu igrao bas dugo, izuzetno mi je draga i verujem da je i dalje igriva. Sve u skladu sa mogucnostima konfiguracije/konzole(PS4, Xbox One i PC imaju istu, novu verziju, dok PS3 i Xbox360 nazalost imaju port 14-ice).
    Last edited by Bogi; 02-12-14, 19:58.

    Comment


    • Ja ne igram ovo ali pratim likove po YT što snimaju ovaj UT. Velika mi je želja da zaigram ovo ali slaba mašina. Kada nabudžim mašinu UT je prvo što ću da igram, ne volim FIFU ali ovo mi se zaista sviđa.

      Comment


      • Meni je skroz okej World. Desi se tu i tamo naravno da se koci nekada, ali uglavnom je sve okej. Veci problem su mi oni indijanci sto imaju skor 250-0-0 npr. Mada su skoro nekim update-om resili deo tog problema, te ne mogu nikako da ti takvi stvorovi nakace poraz. Engine jeste zastareo, ali je svakako i dalje igriv.

        Comment


        • Jel ima neko da je igrao i fifu i pes 15, pa da kaze sta je bolje odradjeno, carrer mode ili master liga?
          Poslednje sto sam igrao je pes 13, ako ml od tada nije nesto napredovala, da predjem ja lagano na fifu. Mada, ove klipove sto sam sada gledao, vise mi se gameplay novog pesa dopada.

          Comment


          • Postavit cu Bogi, samo dok skupim pare za Bainesa, ovako mi Cole igra i u Romi, i u Evertonu, jer je Englez, pa i tamo upadne fino, ne kvari chemistry puno ..

            Packovi prokleti, nemam za Bainesa, da ih nisam kupovao u onolikim kolicinama, sad bih mogao dovesti i TOTW igrace
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Hvala sto si me ispravio. Skinuo sam ja neku verziju na samom startu, kada se igra pojavila. Moguce da je bila Beta. Verovatno sam zato i imao problema sa serverima.

              Dobro je da to moze da se igra. Citav koncept je dobar, naravno. Ne znam da li si isprobao prethodnu verziju, FIFA Online 2, koja je radila na endzinu FIFE 07. I da, endzin 11-ice je i dalje vredan reci hvale. Mislim da su 11-ica u ova najnovija verzija prelomni momenti razvoja fransize.

              Originally posted by Dale View Post
              Postavit cu Bogi, samo dok skupim pare za Bainesa, ovako mi Cole igra i u Romi, i u Evertonu, jer je Englez, pa i tamo upadne fino, ne kvari chemistry puno ..

              Packovi prokleti, nemam za Bainesa, da ih nisam kupovao u onolikim kolicinama, sad bih mogao dovesti i TOTW igrace
              Verovatno si se nadao nekoj ''bombi''. Ja sam od toga odavno odustao, samo na Transfer Market-u kupujem u prodajem.
              Last edited by Bogi; 02-12-14, 20:04.

              Comment


              • Prvi pack na 15-ci sto sam otvorio dodje mi Gotze, i od tada svaki put sam kontao, eh sad ce neko, sad ce, ali mrka kapa.. Jedino sto sam dobio jos Walcotta i Lukakua, kad sam tek kupio igricu, pa su tad vrijedili 15ak hiljada, ostalo blagi uzas ..
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Originally posted by Bogi View Post
                  Hvala sto si me ispravio. Skinuo sam ja neku verziju na samom startu, kada se igra pojavila. Moguce da je bila Beta. Verovatno sam zato i imao problema sa serverima.

                  Dobro je da to moze da se igra. Citav koncept je dobar, naravno. Ne znam da li si isprobao prethodnu verziju, FIFA Online 2, koja je radila na endzinu FIFE 07. I da, endzin 11-ice je i dalje vredan reci hvale. Mislim da su 11-ica u ova najnovija verzija prelomni momenti razvoja fransize.
                  Nisam, i za World sam saznao ovog leta. Nisam siguran na kojem je on engine-u sad, jer je pre mesec dana ubacen novi. Gledam fudbal, pa ne mogu trenutno da izguglam.
                  Spoiler


                  I ja sam se nalozio bio na packove, jer sam dobio TOTW Callejon-a. Naravno, nikog bitnijeg posle njega nisam dobio i definitivno se transfer market mnogo vise isplati na duze staze.

                  Comment


                  • Originally posted by Prince View Post
                    Jel ima neko da je igrao i fifu i pes 15, pa da kaze sta je bolje odradjeno, carrer mode ili master liga?
                    Poslednje sto sam igrao je pes 13, ako ml od tada nije nesto napredovala, da predjem ja lagano na fifu. Mada, ove klipove sto sam sada gledao, vise mi se gameplay novog pesa dopada.
                    Isprobao sam demo PES-a jer sam imao opciju da ga skinem, ali nisam igrao mod karijere. Ako mogu da te posavetujem, odmah skini PES i kreni da ga igras. FIFA 15 se nece pojavljivati na torentima jos neko vreme jer je EA, koliko sa cuo, ulozio veliku svotu novca u zastitu koda igre. Mada, nema ni nekih impulsa da se igra krekuje jer je onlajn toliko dobar da ljudi ne cekaju ni trenutka da ga kupe - tu je sva draz FIFE(naravno, krekovana verzija ne podrzava onlajn igru). Imajuci to u vidu, EA i nije obracao preveliku paznju na AI. PES je uvek radio vise na tom polju. To je jedna dimenzija koja se ne tice kvaliteta. Po mojem misljenju, i po statistici prodaje, FIFA je daleko, daleko ispred.

                    Tako da, ako zelis piratsku verziju, a pritom ti se svidja PES, ne bi trebalo da imas neku nedoumicu. Medjutim, kao neko ko ceo zivot igra FIFU ne mogu da ne kazem da za onoga ko ima dovoljno dobar kompjuter, ili ima PS4, jednostavno mora da ima FIFU 15. Onlajn donosi toliko modova, od H2H sezona, preko Ultimate Team moda, tu je Pro Club mod, turniri, lige, kupovi i jos mnogo stvari(za ljubitelje PL svih 20 stadiona licencirano ). Verujem da je na stranim sajtovima cena cd key-a izmedju 30 i 40 evra, ali se itekako isplati. Dva druga su sledila moj primer i zaista su prezadovoljni, jer je godinu dana zabave jednostavno zagarantovano za svakog ko voli fudbal. Ja vec 4 godine pristedim i uzmem original verziju, a onda sam do sledece FIFE apsolutno miran.


                    EDIT: Da, znam za poboljsanje. Mislim da je u pitanju osnova 11-ice sa elementima 12-ice. I to je opcija, naravno.
                    Last edited by Bogi; 02-12-14, 20:22.

                    Comment


                    • Potpis na sve sto je Bogi rekao. Bas pre neki dan sam naisao na youtube-u na video gde se lik zali na CM. Jednostavno, EA svu svoju paznju posvecuje UT-u i u zadnjih par godina su poboljsanja za CM svedena na minimum.
                      Spoiler


                      Originally posted by Bogi View Post
                      EDIT: Da, znam za poboljsanje. Mislim da je u pitanju osnova 11-ice sa elementima 12-ice. I to je opcija, naravno.
                      Aha, nisam skontao da li si racunao na to u prvom postu gde pominjes engine.

                      Comment


                      • Eh, evo i Evertona :



                        Mcgeady jeste RM, ali ima 5* skills, pa mi jednostavno mora igrati, makar i lijevo

                        Na CM poziciji se rotiraju , Barry , Besic i Mccarthy, ostali su standardni
                        Last edited by Dale; 03-12-14, 22:17.
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Instalirao PES 15 i mogu vam reci da mi se ne svidja.Mnogo je lose igra uradjena,bukvalno kad napadam i hocu levo ili desno moram da stisnem par puta da bi se igrac pomerio plus golmani brane nemoguce i kad treba da se sutne znaci samo pipnem malo ono ode na preko pola
                          Ovako lepo uradjeno sve fino ali igra mi se ne svidja a Master liga nesto napakovano bezveze ne znam 13 i dalje ostaje najbolja posle 6-ice koju je nemoguce nadmasiti
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Ja jedva skinuo novi pes i sada mi prijavljuje gresku pri instalaciji ... kakav sam ja baksuz ...
                            Daj bice reci nesto detaljnije o toj master ligi u novom pesu, jel vredi to nesto ili da ja ne brisem ovaj pes 13

                            Comment


                            • Prince ako imaš XP neće verovatno da radi Mislim ako je do toga ta greška u instalaciji

                              Comment


                              • Originally posted by AleksaVP View Post
                                Prince ako imaš XP neće verovatno da radi Mislim ako je do toga ta greška u instalaciji
                                Ma koji crni xp, imam osmicu .

                                Comment

                                Working...
                                X