Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Управо сам одиграо први текму. Победио Арсенал 1:0 са Челсијем.
    Арсенал није имао ниједан шут цео меч, а играо сам на суперстар. То ми је мало чудно.

    Како нема шансе сад да спавам. Ајаооооо!!

    Comment


    • Pričaj kakav je PES, bolji li je od 14-ke ? Gledao nešto klipove ali ništa nije bolje dok sam ne zaigraš.

      Comment


      • Нисам дуго играо 14 али оно колико сам ја играо..све је боље наспрам тога.

        Агилнији су играчи доста, олдскул, стискаш е е е он добије убрзање оно као и некако боље се крећу него на 14, где су ми деловали ретардирано (са лоптом поготово). Додавању су до јаја, од покрета телом па путања лопте баш фино урадили, то ми се највише свидео. Лако се узима лопта (или ја умем). Оно што ми је чудно мало већ сам рекао, Арсенал буквално није имао прилику да упути ударац, а и ја сам тешко долазио до прилике за отворен шут. Мислим да сам имао само 5 шутева за цео меч. Шта још.. 3 пута сам набацио лопту са беком у казнени ни једном нисам ударио лопту.. Ето то би био први утисак, видећемо..

        Мени је најбитније да ја могу да играм, јер 13 више не могу не вреди знам све напамет и не смем да играм више...

        Comment


        • Originally posted by Avramovic View Post
          Kako si me nalozio i onda vidim PES.. fffuuuuu

          Comment


          • 200 sidera 9000 lichera
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Mislim da će 15 sati minimum da traje... I to ne samo torent linkovi...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Skinuo i instalirao PES, i odigrao mec Napoli-Lazio, pogodio 4.stative, a Lazio dvije, i onda Klose dao go lopta obe stative pogodila, sta je ovo, samo stativa nece u go.
                Nije lose, ali bolja mi je 12, mada igriljivo je ova 15 u odnosu na ono govno 14.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Imam jedno pitanje.Kupio sam FIFU 15 pre neku nedelju za pc.Sada sam u div 6 u Ultimate team-u.Ali ne znam kako da otvorim fifu na drugom orgin profilu ili da bar napravim novi klub kako bi moj brat igrao.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne mozes da aktiviras FIFU na drugom Origin akauntu jer je tvoj cd-key vezan za tvoj nalog. Takodje, nije moguce napraviti jos jedan klub. Jedina opcija koja preostaje je da otvoris jos jedan ''squad'', ali moras imati u vidu da se rezultati bilo kojeg squad-a u okviru jednog kluba racunaju u skor tog kluba u divizijama.

                    Comment


                    • Odlucih da dovedem gospodu iz Rome i da mi oni budu jedna postava, a gospoda iz Evertona druga .. :


                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Dale sta je to FIFA?

                        Inace moze li mi neko dati link da skinem PES posto fifu ne moze da mi podrzi grafika
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Dale sta je to FIFA?

                          Inace moze li mi neko dati link da skinem PES posto fifu ne moze da mi podrzi grafika
                          bice, ne pratim desavanja oko PES-a, ali bi ovaj torent trebalo da ti resi posao. Ako mogu da ti dam savet - ispitaj sve opcije oko FIFE, 15-ica je zaista pun pogodak.

                          http://thepiratebay.se/torrent/11443....2015-RELOADED

                          Originally posted by Dale View Post
                          Odlucih da dovedem gospodu iz Rome i da mi oni budu jedna postava, a gospoda iz Evertona druga .. :



                          Odlican tim! Ako mozes postavi skrinsot Evertona. Evo mojeg italijanskog squad-a, sa akcentom na iskustvu.



                          Mada se sada vise igra sa Spancima.



                          Imam i Bundesliga squad, ali se tamo jos uvek premisljam da li sa krilima ili da igram nesto uze. U svakom slucaju, Cabiju je zagarantovana kapitenska traka.
                          Last edited by Bogi; 02-12-14, 19:39.

                          Comment


                          • A kako imate tu ekipu sta igrate to FIFU online ili?
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Da, to je jedan mod u okviru onlajn igranja. Zove se ''Ultimate Team''. Pravis svoju ekipu na osnovu hemije: najbolje se ''slazu i razumeju'' igraci iz iste zemlje, kluba i lige. Sto je veca ta hemija, tim bolje funkcionise na terenu. Mozes da izaberes i dresove, grb, naziv, stadion svog kluba. Sto se takmicenja tice, kreces iz 10. divizije i probijas se ka 1. Postoje i kupovi i turniri. Konkurencija jeprilicno jaka, narocito od 5. divizije pa nadalje. Svaka pobeda, ali i svaki odigrani mec nosi odredjeni broj poena koje na berzi koristis za kupovinu igraca, onda navedenih obelezja kluba, zatim ugovora, fitness i healing kartica koje primenjujes na igrace, kao i razlicite vrste treninga kojim se igraci ''skoluju'' za nove pozicije.

                              Generalno gledano, to je jedan vrlo interesantan mod koji je vrlo popularan medju igracima FIFE. Koliko se secam, u 11-ici je cak bilo potrebno platiti odredjeni iznos da bi mogao da ga igras, ali je od 12-ice naovamo potpuno besplatan, integralni deo igre.
                              Last edited by Bogi; 02-12-14, 19:47.

                              Comment


                              • Bice, to je FIFA Ultimate Team .. To imaš kada uzmeš original Fifu i jeste igra se online, a imaš takav sistem i na FIFA Worldu koga možeš da skineš besplatno preko Origina.

                                EDIT: Evo odg ti opširno Bogi
                                Last edited by Lord Aleksoni; 02-12-14, 19:48.

                                Comment

                                Working...
                                X