Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je jedina stvar koju sam primijetio da nije u redu, pa eto samo da skrenem pažnju.

    Ja takođe jako rijetko igram sa Barsom.

    Comment


    • Originally posted by conviction View Post
      U ovom update-u je odrađeno dosta toga. Posebno mi se sviđa to što je izbačeno mijenjanje pravca igrača pri kretanju pod 90. Znate da u osnovnoj verziji PES-a Messi, Nani, Bale itd mijenjaju pravac kretanja pod 90, e u ovom update je podešeno da svi postepeno mijenjaju pravac.
      Ma izmislio toplu vodu taj sto je radio ovaj update. Dovoljno je bilo da odes u edit player u pesu, pa player index i iskljucis opciju kojoj je prva rec speed, a druga znam da pocinje na slovo M.

      I ja nasao vas dvojicu da slusam koji update da ubacim, pa ovo ne valja nista . Ocene lose, kopacke stare, grafika nista, i ima par faca igraca. Jos i Djenova ima dresove Milana.

      Comment


      • Originally posted by PRINCE View Post
        Ma izmislio toplu vodu taj sto je radio ovaj update. Dovoljno je bilo da odes u edit player u pesu, pa player index i iskljucis opciju kojoj je prva rec speed, a druga znam da pocinje na slovo M.

        I ja nasao vas dvojicu da slusam koji update da ubacim, pa ovo ne valja nista . Ocene lose, kopacke stare, grafika nista, i ima par faca igraca. Jos i Djenova ima dresove Milana.
        Kopačke jesu stare, nije niko ni rekao da je to mijenjano. Čovjek koji je pravio update usmjerio se na zimske transfere, ocjene igrača i odradio je još face igrača. Ocjene je baš odlično odradio, ne vidim problem uopšte. Što se tiče dresova Djenove kod mene je sve u redu. Mora da nešto nisi uradio kako treba ili je neki drugi problem. Ovo je update za PESedit 6.0 patch. Jesi li imao instaliran taj patch prije nego što si dodao ovaj update?

        Imaš ovaj Mega patch koji je nedavno izašao, tu je kao rađena neka grafika pa ćeš vidjeti koje je s*anje. Bolje ne dirati grafiku ništa ovako kakvo jeste je sasvim OK.

        Comment


        • Ocene koje sam ja radio su mnogo bolje odradjene nego li ovo, a imao sam ubacene i novije kopacke i dosta faca. Sva sreca pa sam sve sacuvao.
          Video sam slike od tog mega patch-a, preterali su sa grafikom.

          Comment


          • Originally posted by PRINCE View Post
            Ocene koje sam ja radio su mnogo bolje odradjene nego li ovo, a imao sam ubacene i novije kopacke i dosta faca. Sva sreca pa sam sve sacuvao.
            Video sam slike od tog mega patch-a, preterali su sa grafikom.
            Fazon je što su oni tu napravili neku ludilo grafiku a neke bitnije stvari su zanemarene.

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by PRINCE View Post
                Ocene koje sam ja radio su mnogo bolje odradjene nego li ovo, a imao sam ubacene i novije kopacke i dosta faca. Sva sreca pa sam sve sacuvao.
                Pa normalno da ce tvoje edit-ovanje biti najbolje tebi, to je subjektivan osecaj. Ti cenis da npr ovaj treba da ima 90 overall ocenu, a ovaj drugi da ne treba.
                Tako je i ovaj maksimalno radio po svom nekom rezonu, koji meni odlicno odgovara, vecina igraca ima sasvim zadovoljavajuce ocene za moj ukus, sto je opet subjektivno osecanje.

                Nekome se uopste i ne svidjaju one default ocene kada izadje odmah PES, nekome da i to je to. Uglavnom nikad neces naci da je 100% PES igraca zadovoljno ocenama, uvek ce biti za i protiv.

                P.S. Kako stvari stoje, i ja cu izgleda polako preci na FIFA-u, ako se PES ne popravi.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Pa normalno da ce tvoje edit-ovanje biti najbolje tebi, to je subjektivan osecaj. Ti cenis da npr ovaj treba da ima 90 overall ocenu, a ovaj drugi da ne treba.
                  Tako je i ovaj maksimalno radio po svom nekom rezonu, koji meni odlicno odgovara, vecina igraca ima sasvim zadovoljavajuce ocene za moj ukus, sto je opet subjektivno osecanje.

                  Nekome se uopste i ne svidjaju one default ocene kada izadje odmah PES, nekome da i to je to. Uglavnom nikad neces naci da je 100% PES igraca zadovoljno ocenama, uvek ce biti za i protiv.

                  P.S. Kako stvari stoje, i ja cu izgleda polako preci na FIFA-u, ako se PES ne popravi.

                  Ispravna odluka
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Samo me uzasno nervira ovaj built igraca, po ovom traileru, vidim da to jos nisu odradili kako valja. Ali nema veze, rizikovacu.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Odrastao sam uz PES, al konami se igra sa svojim fanovima, jer svake godine se trudi da sjebe igricu sve vise i vise FIFA je dosta napredovala, ali ono kretanja igrace me uzastno nervira.

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Odrastao sam uz PES, al konami se igra sa svojim fanovima, jer svake godine se trudi da sjebe igricu sve vise i vise FIFA je dosta napredovala, ali ono kretanja igrace me uzastno nervira.
                        FIFA napucana licencama,modovima marketingom ali ni njhiov fudbal kao i PES nije nista napredovao ja cu opet dati sansu PES 15 ..videcemo 25.6. ce biti prvi gameplay trejler za PES15 .
                        GIFSoup

                        Comment


                        • FIFA 15 FEATURES

                          EA SPORTS FIFA 15 brings football to life in stunning detail so you can experience the emotion of the sport like never before!

                          EMOTIONAL INTELLIGENCE

                          For the first time ever, players have memories and will show emotion based on the context of the match. With over 600 new emotional reactions, players now respond to pivotal moments on the pitch – bad tackles, missed chances, epic goals - as they would in real life.

                          DYNAMIC MATCH PRESENTATION

                          Match Day is dynamic and immersive. Improved commentary will highlight unique fan reactions, while chants and behaviors will be relevant to country or even your club. New bench reactions, side line character animations, 10-man goal celebrations, and more will keep you engaged in the story of the match.

                          TEAM TACTICS

                          Your teammates and opponents now recognize what’s happening in the match and will adjust their tactics just like real players. Park the Bus, In The Mixer, and Time Wasting are some of the Team Tactics you’ll come up against in FIFA 15.

                          AUTHENTIC PLAYER VISUALS

                          The Next Generation football player is here. Player faces have an incredible level of detail, while character models look and feel powerful and athletic. Kits move realistically and change with the environment, becoming dirty with mud and grass as the match unfolds.

                          LIVING PITCH

                          Stadiums are alive and full of the emotion that only football can create. Playing surfaces wear down as the match progresses, with boot marks, slide tackles, and debris visible on the pitch. Corner flags move, goal frames shake, and animated LED ad boards bring FIFA 15 to life.

                          AGILITY & CONTROL

                          Leave defenders in the dust or control the ball like the world’s best footballers. Players explode into action with improved balance, cuts and closer touches when in possession, giving greater responsiveness and personality to the game’s superstars. Experience brilliant control as you keep the ball in a sprint or when searching for an opening in those close-touch situations.

                          MAN-TO-MAN BATTLES

                          Dispossessing your opponent is more rewarding than ever! Intercept and keep the ball with possession tackles and new shoulder barges. Feel the impact with big fall physics; shirt pulling will also be visible with enhanced cloth technology. FIFA 15 fundamentally changes the way you compete for the ball.

                          CORRECT CONTACTS

                          Ball physics are authentic. You’ll see better accuracy in the spin, curl and flight of the football as it moves realistically after each contact. In FIFA 15, the game evolves with astonishingly lifelike ball trajectories and spin while dribbling, passing, taking a touch, or blocking a shot.

                          SET PIECE CONTROL

                          Now you’ll command set pieces. Position off-the-ball teammates during throw-ins, corners, and free-kicks so they’re best placed to receive a pass and create attacking opportunities.
                          http://www.easports.com/uk/fifa/features

                          Ignite endzin dolazi i na PC. Zahtevnost ce doduse biti znatno povecana, ali ce se, barem prema mojim merilima, novac ulozen u FIFU 15 itekako isplatiti.
                          Last edited by Bogi; 10-06-14, 14:34.

                          Comment


                          • Kako je mene ludjelo ono pognuto trcanje na FIFA-i, ali navikao sam se i uspjesno presao sa PES-a. Ali cu svakako dati sansu i PES-u 2015, stoji on meni i sad na hardu, ali ga nisam upalio odavno
                            sigpic

                            Comment


                            • Vjerovatno ću i ja preći na FIFA-u. Samo da je moj komp može "iznijeti" i sve OK.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X