Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uvek!

    Comment


    • Avramovic, koji PES igraš, 13 ili 14?
      Last edited by ognjen; 11-05-14, 12:31.

      Comment


      • Originally posted by conviction View Post
        Avramovic, koji PES igraš, 13 ili 14?
        13

        Comment


        • PES 14 mi se u početku činio OK. Međutim ne leži mi uopšte, kažem kao da nije dovršena igrica. Možda onima koji mogu igrati na maksimumu to djeluje potpuno drugačije.

          Comment


          • PES 13 +gejmplej peč

            Comment


            • jel moze neko da postavi link od shollym patcha sa transferima od januara 2014?
              MESSI 10

              Comment


              • Originally posted by miha92 View Post
                jel moze neko da postavi link od shollym patcha sa transferima od januara 2014?
                https://mega.co.nz/#!TYgxGSQZ!OMGXmS...6mJw12qqSd9WW4

                Comment


                • hvala nasao sam,nesto nije htelo sa ovog mega pa sam morao da trazim drugi link,jedva sam nasao mogu reci da bolji patch u zivotu nisam video,pes 6 je sa ovim patchom bolji od 13
                  MESSI 10

                  Comment


                  • Originally posted by miha92 View Post
                    hvala nasao sam,nesto nije htelo sa ovog mega pa sam morao da trazim drugi link,jedva sam nasao mogu reci da bolji patch u zivotu nisam video,pes 6 je sa ovim patchom bolji od 13
                    Nzm, ja sam sa ove Mege skinuo, radi sve savršeno, a možda su u međuvremenu pukli linkovi ko zna. Perverzija je ovaj patch, čak može i online da se igra a bez patcha da bi igrao online morao si da imaš original.

                    Comment


                    • Originally posted by AleksaVP View Post
                      Nzm, ja sam sa ove Mege skinuo, radi sve savršeno, a možda su u međuvremenu pukli linkovi ko zna. Perverzija je ovaj patch, čak može i online da se igra a bez patcha da bi igrao online morao si da imaš original.
                      ja sam dugo igrao fifu 8 pa fifu 10 jer komp ne moze da tera ove novije verzije i onda se setim pesa 6 i nadjem ovaj patch bruka
                      MESSI 10

                      Comment


                      • Cisto da se pohvalim da sam juce osvojio BPL sa Sautemptonom! I to u svojoj drugoj sezoni... Radi se o FIFI 14 cisto da se zna.

                        U prvoj sezoni sam bio 6-7, a eto vec u drugoj sampion! Mada mora se reci da se dosta igraci kadar promenio, na bolje naravno.

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Cisto da se pohvalim da sam juce osvojio BPL sa Sautemptonom! I to u svojoj drugoj sezoni... Radi se o FIFI 14 cisto da se zna.

                          U prvoj sezoni sam bio 6-7, a eto vec u drugoj sampion! Mada mora se reci da se dosta igraci kadar promenio, na bolje naravno.
                          Slicna karijera kao i Mojesa u Mancesteru, samo sto je Mojes posle prve sezone dobio otkaz

                          Comment


                          • PRINCE, jer si ti na PES Serbia forumu pod ovim istim nikom

                            Comment


                            • Originally posted by PRINCE View Post
                              Slicna karijera kao i Mojesa u Mancesteru, samo sto je Mojes posle prve sezone dobio otkaz
                              Pa dobro da sam uzeo Mancester vrv bih isto prosao... ovde ipak nisu velika ocekivanja. Mada su mi trazili u drugoj sezoni da osvojim LE sto i jesam u finalu dobio Liverpul sa 1:0.

                              A od igraca sto su otisli su Lambert, Snajderlin , Ramirez, Dejvis, Fonte, Boruc...
                              Dovedeni Bakali, Depaj, Dzonatan Dos Santos, Oliver Torres, Agbonlahor, Batujasi, Scesnji, Kovacic.

                              Comment


                              • Nisam tebra . Odavno ja tamo registrovan kao MC93, samo slabo idem tamo zato sto ne igram pes 14.

                                Comment

                                Working...
                                X