Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako mogu da snimim gol, koji program ide? Dao sam sa Mvilom gol sa 40 metara booom

    Comment


    • Znam samo da u toku replaya snimiš frapsom. Ali možda postoji još neki programčić koji onaj fajl što si snimio u saveu promeni u video.

      Comment


      • Originally posted by KERSDRS View Post
        Freshman malo je off, ali za nba 2k14 ima neki mod ili patch, ne znam ni ja, sa timovima iz svih godina, ali samo najboljim. Tipa ima Finiks sa Nashom, Amareom, Raja Bell itd.
        Hjuston sa Tmacom i Mingom. Ne znam kako se zove to sam video jednom, moram skinuti, cenim da ce probuditi mnoga secanja kada uzmem Berona Dejvisa i bacim na zakucavanje Rikiju

        Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
        To je Ultimate Base Roster.
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • Steta sto primecujem da vrlo mali broj ovde igra fifu, motam se po forumu zbog motora i formula jer su to sportovi koje pratim, i slucajno vidim temu fifa ,pes ,inace usao sam zbog nade da cu naci neke ljude sa fife jer sam ja u top3 u Srbiji,dok nisam trenirao bio sam top1.

          Comment


          • Igram ja zadnje 2-3 godine fifu veoma češto, mnogo mi je bolja od pesa.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Ne znam, ja ne mogu da smislim FIFU, PES mi je zakon.

              Comment


              • Ceo život PES fan, ali poslednja verzija FIFA-e je 100 puta bolja od Japanaca...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Ceo zivot igram FIFU, a poslednje 4 godine se svaki dinar ulozen u cd-key itekako isplatio.

                  Comment


                  • Ja PES, zadnju FIFA-u koju sam igrao je ona iz 1999. sa soundtrackom Funk Soul Brother, ali sam zadnjih mjeseci presao na FIFA-u, jednostavno je bolja iako je graficki barem na PS3 novi PES bolji od FIFA-e, ali je EA napravio mnogo bolji posao na najvaznijem polju, gameplay-u.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by wandeR View Post
                      Steta sto primecujem da vrlo mali broj ovde igra fifu, motam se po forumu zbog motora i formula jer su to sportovi koje pratim, i slucajno vidim temu fifa ,pes ,inace usao sam zbog nade da cu naci neke ljude sa fife jer sam ja u top3 u Srbiji,dok nisam trenirao bio sam top1.
                      Onda si vjerovatno bio sampion Srbije
                      Jesi li isao na svjetska takmicenja i jesi li mogao ista braci Njemcima?
                      sigpic

                      Comment


                      • Pravo da ti kazem igrao sam pes do 12,i fifu 13 sam poceo i prvi put upalio i vec posle 3 meseca u januaru usao u reprezentaciju srbije u fifi,posto treniram profesionalno atletiku nemam vremena mnogo da igram, u 13 pri kraju sam usao u top3 u srb,dok sam u fifi 14 od samog starta bio najbolji ,i posle kad mi je krenuo pripremni period u novembru poceo da igram svaki 4,5 dan fifu i to koliko stignem ,zbog svega toga malo sam popustio i 2 igraca su me sustigla,posto sam naveo da od 13 igram fifu ,slabo sam isao lan turnire ali imas online ESL turnire ili zotac, http://fifa.zotac-cup.com/en/cups/15...ifa-14-cup-216 , http://www.esl.eu/eu/fifa14/go4fifa/ , ovo su ti turniri gde igraju najbolji igraci sveta poput : Deto,Yozhyk,Wolborq,Riv9,dawnsson,Schiewe,bejott itd.. Ja sam jedno vreme bio u top16 na svetu i vrv da sam nastavio mogao sam daleko dogurati,ali ipak zbog prevelikih obaveza nisam mogao sebi da prisutim to zadovoljstvo,poslednji turnir koji sam igrao jeste bio u oktobru , i tu sam bio u 1/4 finalu sa najboljim igracem turske Riv9 vec navedenog,a evo link http://fifa.zotac-cup.com/en/cups/12...ifa-14-cup-189
                        Last edited by wandeR; 10-05-14, 22:04.

                        Comment


                        • Фифа је за девојчице.

                          Comment


                          • Flertujes sa negativnom

                            Comment


                            • PES JE ZAKON !!!!
                              Last edited by Lord Aleksoni; 11-05-14, 02:12.

                              Comment


                              • Bio nekad
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X