Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • RELOADED verzija je prava...

    Dočekao sam i ja da na kompu ne mogu da igram PES k'o čovek. VRAM mi je 256MB, minimum je 512MB tako da je Unable. I na low secka, a trava je očajna (na treningu je dobra).
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • E sad moram i ja da skinem i da probam... Aj pomozi boze da je ona verzija bila neki bag...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        E sad moram i ja da skinem i da probam... Aj pomozi boze da je ona verzija bila neki bag...
        Пробај брате, надам се да ћеш моћи. Гуд лак!

        Иначе, PESEdit ради пуном паром..

        http://pesedit.com/forums/showthread...Coming-Soon%21

        Comment


        • Originally posted by DelijaHool View Post
          Пробај брате, надам се да ћеш моћи. Гуд лак!

          Иначе, PESEdit ради пуном паром..

          http://pesedit.com/forums/showthread...Coming-Soon%21
          Samo mi reci, je li ima razlike u specifikacijama sada u odnosu na onu pokvarenu verziju, da li si uporedjivao ??? I da li je tebi uopste ulazilo u igricu ili ne ??? Da znam da imam cemu da se nadam...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ма исто све као и на оној слици што сам ставио.

            На оном првом торенту ми забадало у менију, а кад сам кренуо да играм не да је сецкало него је био slow motion јебени.
            И било је мутно до јаја.

            Кад сам овај инсталирао ушао баш намерно на HIGH и играм јбг сецка на моменте али у односу на оно је мноого, много боље.
            Пази онај први сам ставио на LOW и 800x600 и забадало све..

            Ее и да први је имао тачно 5 гига кад сам инсталирао, а овај RELOADED има 5.69..
            Last edited by Avramovic; 19-09-13, 15:59.

            Comment


            • E vidis meni nije ni usao u igricu, sumnjam da cu moci da pokrenem...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Е па то је проблем.. не знам шта да ти кажем.
                Јбг, скини па пробај ништа те не кошта..

                Comment


                • Originally posted by DelijaHool View Post
                  Е па то је проблем.. не знам шта да ти кажем.
                  Јбг, скини па пробај ништа те не кошта..
                  Kosta me zivaca, debelo...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ja sam isto skinuo neku satro skidrow verziju i bese mi cudno jer je trava toliko nerealna i cudna, a igrao sam na medium. Inace, ono malo sto sam igrao, ne svidja mi se uopste.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Reload verzija je "nacistija" a i PESEDIT patch i nije kompatibilan sa Skidrow verzijom, upravo zbog drugacijeg kitservera...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Сећам се и прошле године су људи имали проблема са SKIDROW-ом верзијом кад су пробали печ да инсалирају.
                        Ја увек скидам extremezone(reloaded) игрице, само што је сад ова изашла прва, а наравно да нисам могао да дочекам.

                        Ево T-Snell како је код мене трава кад је на HIGH све..

                        Spoiler

                        Comment


                        • Deluje ok, jbem li ga... Mada pazi, ovo je tek prva verzija, Konami ce redovno izbacivati DLC update, i sve ce oni to resavati, i transfere, i ocene delimicno, a i graficke delove igrice, pa i oni slajderi, gameplay itd...
                          Last edited by Freshman; 19-09-13, 16:51.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Па да, као прошле године онај blur кад је био..

                            Изашаo patch 1.01 и DLC 1.0

                            People are already complaining that 1.01 gameplay is much much worse from 1.00
                            Са PESEdit форума.. не знам шта доноси DLC неки говоре 2 нове лопте.

                            Comment


                            • je l' crack može bilo koji ili mora odgovarati verziji igrice?

                              Comment


                              • Originally posted by DelBoy View Post
                                je l' crack može bilo koji ili mora odgovarati verziji igrice?
                                Mora da odgovara instalaciji, ako je RELOAD verzija, trazis njegov crack and so on. Mada ko zna, moze biti i da sam u krivu...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X