Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aj ako neko zna neki patch za sve sadasnje transfere za PES 10 .. Jbg, to je najnoviji PES koji mogu da igram na ovom mom krsu od kompa

    Comment


    • И сви смо на ИСС-у метали Роберта Карлоса у напад са Роналдом?
      Исто се сећам да сам као клинац играо код лика у крају Фифу '98, ја на тастатури он на мишу са три клика. Једино сам то и запамтио.
      А иначе пошто имам срање комп и не могу да подржим ништа од игара које су прављене у последњих 7-8 година и даље играм ПЕС 6. Капирам и да могу да играм 13-цу да бих и даље фурао 6-ицу.
      Ево за 15-ак минута ћу да опикам једно 3-4 партије са Јувеом у Мастер Лиги.
      Last edited by Урош94; 18-09-13, 00:50.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Originally posted by T-Snell View Post
        Znam da je krs, pa ja na kompu na 13 osvojim svetsko sa Ircima na Top Player, ovamo bre ne mogu gol da dam. Al' jbg, nije jos izasao cip za ovu verziju konzole koju imamo, a nema se para za oridjidji.



        Kako ne, je l' se secas mozda onog Winning Eleven-a, mislim da je kao verzija svetsko u Japanu i Koreji kad krenes sa centra i zapalis odmah loptu sa Carlos-om recimo, samo vidis 1:0 sa centra. ISS bio zakon, i sto je najjace u isto vreme je postojao i Pro Evolution, ali ga niko nije igrao, svi pikali ISS. ISS kec, pa kad iznajmis Sony na dan i krenes ML sa Lawson-om, Stella-om i ostalima, jedan mec kad dobijes pevanje.
        Na tom fudbalu bila je fora kad ides sa igracem kojima jak i precizan sut sa svoje polovine i onda taman sto predjen centar, nekih metar-dva odmah sutiras jer golman je izasao i mozes da ga lobujes. Secam se toga kao juce

        Na ML najbitnije je bilo kupiti R. Carlosa ili Davidsa zbog duplog pasa i suta. To je fatalna kombinacija. Miranda je legendarni igrac ML-e

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Na tom fudbalu bila je fora kad ides sa igracem kojima jak i precizan sut sa svoje polovine i onda taman sto predjen centar, nekih metar-dva odmah sutiras jer golman je izasao i mozes da ga lobujes. Secam se toga kao juce

          Na ML najbitnije je bilo kupiti R. Carlosa ili Davidsa zbog duplog pasa i suta. To je fatalna kombinacija. Miranda je legendarni igrac ML-e
          Miranda...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Posto sam ja tad bas bio klinac, secam se odem kod starijih drugara i gledam dok oni pikaju ML, pa kad vidis u timovima Carlos-a, Ronaldo-a, Davids-a itd nista ti nije jasno otkud oni tu. Idi bre, nisam nikad stigao da kupim vise od 3-4 osrednja igraca


            Na ISS-u 2 sam secam se najvise voleo da igram sa Holandijom. Tacno se secam trio u napadu Zenden-Overmars-Klajvert i pisaj <3 Eeeeeeeee, to su bili dani, a danasnji klinci se drogiraju WoW-om i ostalim govnima.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Igram ja Wow jos uvek ali PES igram cesce i nijedna igrica me ne odusevi toliko koliko me PES odusevljava . Cenim da ce 14-stica biti mnogooo dobra .
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Originally posted by T-Snell View Post
                Posto sam ja tad bas bio klinac, secam se odem kod starijih drugara i gledam dok oni pikaju ML, pa kad vidis u timovima Carlos-a, Ronaldo-a, Davids-a itd nista ti nije jasno otkud oni tu. Idi bre, nisam nikad stigao da kupim vise od 3-4 osrednja igraca


                Na ISS-u 2 sam secam se najvise voleo da igram sa Holandijom. Tacno se secam trio u napadu Zenden-Overmars-Klajvert i pisaj <3 Eeeeeeeee, to su bili dani, a danasnji klinci se drogiraju WoW-om i ostalim govnima.
                To se brate ne ponavlja.

                Ne zaboravi vezni red Holandjana, Seedorf i Davids. Tad je Barsa jos uvek bila gotivna All star Worl vs All Star Europe eto je tek nezaboravno, nema crvenih a ne zna se koga da ubacis jbt. Trajanje tekme 20 min i na kraju rezultat 10-10

                Comment


                • Ja sam dugo igrao Fifu 95 na 486, sa nekim izmisljenim igracima, dok nisam kupio bolji komp, a onda presao na 2003. Od tada sam redovno kupovao nova izdanja fife, sve do 2010. Tada, 2009. su izbacili novu fifu, sa uzasnom travom i potpuno neoptimizovanu. Onda predjem na pes, taman kad je izasao prvi pes ( pes 10 ) potpuno odvojeno radjen za PC, za razliku od ranije kad je bio samo prilagodjen i uvijek prezahtijevan. pes igram i danas, kako izadje novi skidam i updateujem peceve, a fifu sam pokusao ponovo prosle godine, mnoge stvari su i dalje daleko bolje nego na pesu, ali je i dalje ostala neoptimizovana. Upravo skidam novi demo fife, pa se mozda ove godine i vratim EA verziji fudbala.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • na warez-bb se već može naći pes14, pa eto ko je raspoložen neka pristupi preuzimanju....

                    inače "otišao" sam malo na neke forume posvećene pes-u, i ima raznih mišljenja, od kilometarskih post-ova kako ništa ne valja do onih koji su optimistični
                    Last edited by ognjen; 18-09-13, 13:52.

                    Comment


                    • Ja vec 55% na Skidrow... Kad instaliram i odigram neki mec, javljam utiske...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ја тек 10% ..

                        Шта значи CLONEDVD?

                        Comment


                        • Originally posted by DelijaHool View Post
                          Ја тек 10% ..

                          Шта значи CLONEDVD?
                          Narezan DVD jbt... Ripped, cloned, same shit...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ako neko pravi turnir u ISS-u neka sibne pozivnicu!

                            Sve posle ISS-a gubi smisao .


                            Uzmes Flo-a ili nekog drugog glavonju i samo spartaj po strani i centriraj..
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • koliko kod vas piše da zauzima instalacija, tamo u opisu piše da je 5.2 GB a ovde dok skidam piše da je 5,08 GB?

                              Comment


                              • http://kickass.to/3dmgame-pro-evolut...-t7884610.html

                                Ја скидам овај, бржи ми од SKIDROW-a.. 5.23 GB

                                Comment

                                Working...
                                X