Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako su ovo prave ocene, ja prelazim na Fifu...

    Comment


    • Ma PES je karina vec duze vreme, ljudi igraju iz navike jer su odrasli uz PES. Ne ide vise, previse zivaca ode u nepovrat zbog idiota koji ne umeju napraviti normalnu igricu evo vec godinama.

      Comment


      • Bogami i ocene u FIFI nisu bajne... Ne moze to niko da pogodi, ja uvek skidam specijalne patcheve za ocene, ili ako bas moram, sam editujem...
        Mada prvi update resi sve...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ma patchevi se moraju skidati, jer momci koji to rade odrade detaljno. Najgore mi kad Kaka ima jacu ocenu krila nego AMF, plus umeo je na nekim izdanjima i levom centrirat bolje nego Beckham desnom. Zivim za to kad ce uvesti ocenu za crossing/centarsut. Da ne moze svaka budala izigravat Beckhama

          Comment


          • Proto, to je novina u novom pesu, sada ces imati one ocene tipa through balls i samo pass kao ocenu, a ne pass accuracy i pass speed, dakle samo pass, sto je meni napredak. Uvedene su jos neke novine kod tih ocena i ima ocena za cross, zove se lofted pass, mada je to prakticno long pass...

            http://www.peseditblog.com/2013/09/p...reenshots.html

            Slike 1080p rezolucija sa meca Juve - Milan...



            Trening novine, nesto slicno sto i FIFA ima cini mi se...

            Navikao sam se na PES, nema sanse da cu igrati FIFA-u...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ma ja igrao FIFU sa burazerom iz Svice, oni tamo nista drugo i ne igraju. Ranije sam im stalno govorio da FIFU igraju samo amateri i deca. Mada to realno i nije daleko od istine

              Te novine u vezi pasa mi se svidjaju. Samo jos da ne daju velike ocene za taj lofted pass svakakvim pacerima. Ako i na ovom fudbalu primetim sablonske greske odmah ga bataljujem. Msm tako radim vec godinama, maksimalno igram PES, nakon izlaska, do nove godine i onda cekam novo izdanje

              Comment


              • Ja PES tezim da igram sto raznovrsnije, ali priznajem, iznerviram se kada izgradim akciju veka i promasim zicer i onda buraz through ball preko pola terena i istrcava tamo Aguero pretice sve ko Bolt i daje mi gol, tad mi dodje komp da polomim. Ali sve se da spreciti pa sam naucio fazone kako i to da resim. Za svaki problem ima i resenje...

                FIFU sam igrao do 2011 i tada sam prestao i presao opet na PES, mada sam igrao i FIFU malo, ali vise PES. Mada je PES 12 bio kriminalan. Tada je FIFA i preuzela primat. Ne vredi, vise mi se svidja motorika i kretnja igraca u PES-u nego u FIFI, jace od mene. Meni u FIFI igraci trce abnormalno cudno, nekako takav utisak imam i nmg to da igram... Decije mi nekako izgleda brate...
                Last edited by Freshman; 17-09-13, 23:26.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Svaka ti ja ka' u Njegosa Ti makar igras na komp, po meni bolja igra nego na konzoli. Ma kakva raznovrsnost, samo se zatvoris i cekas kontre. To je zakon cak i na FIFI

                  Uopste ne mogu da uzivam u igri, jer moras igrati defanzivno i na kontre i koristiti te sablonske greske. Inace mozes igrati za svoju merak al gubit svaku drugu tekmu.

                  FIFA je dobra tek od ove godine. Kao i sto sam kazes i pored svega sto se FIFA nenormalno pojacala ipak motorika i kretanje igraca nije na nivou PES-a. Konami je na tom polju uvek bio bolji od EA sport.

                  Comment


                  • EA have been extremely aggressive with signing deals with clubs and leagues this year, and it has meant we can't implement major European stadiums, including NO Spanish stadiums. - PES community manager Adam Bhatti
                    Јбт, ово сам тек сада провалио.

                    Неће бити ни кише, јбг а како кажу ипак ће се дресови прљати када играч падне или уклиза.
                    До јаја је што ће бити трећи дресови ове године, вероватно у неком од DLC-a.
                    Што се тиче оцена то ми и није проблем, све се то среди.

                    Comment


                    • Ma nek' bude normala gameplay jbe ti se za kisu. Ja je ionako nikad ne stavljam

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Ma nek' bude normala gameplay jbe ti se za kisu. Ja je ionako nikad ne stavljam
                        Ма и то што кажеш, ал' ја волим кишу да турим поготово кад играм са Енглезима.

                        Comment


                        • Ma ocene su bile problem i u 13, pa se sve to resi update-om i patchevima, a i licnim editovanjem...

                          Tacno Proto, u PES-u nabijes bunker i samo quick-counter, ali ja hocu da izigravam budalu i da odigravam pasove kao Barca, pa na svakom mecu imam pass accuracy preko 82-83%, a buraz ispod 70% i opet me nabije... Mada doduse kad mene krene, ne mogu se zaustaviti, i imam tendenciju da nikad ne igram puno sa istim timom, i nikad igranje sa Barcom, Realom, i Bayernom. Jos nikad sa njima nisam odigrao, ono ozbiljno. Bas nekako volim "slabije" timove, a trenutno u PES 13 sa svim update-om ocena i transfera, igram sa Interom, i blago receno dominiram. A tu je i Napoli, i Dortmund...

                          Mada, ocene igraca i ne znace nekad mnogo, licno sam se uverio kada sam prvi put uzeo Dortmund bez ikakvog updatea. Nekako tim ima hemiju, lakse se povezuju i bolje krecu i to je ono sto je vidljivo u PES-u, ako niste primetili, bar u 13. Npr uzmem PSG i nmg se sastavim, a onda uzmem Shakhtar jbt i dominiram.

                          Slazem se Proto, vecina ljudi i igra fudbal na konzolama, i to je greska, jer je meni PES na konzoli krs, na PC je to druga prica, neki drugi nivo...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Ma ocene su bile problem i u 13, pa se sve to resi update-om i patchevima, a i licnim editovanjem...

                            Tacno Proto, u PES-u nabijes bunker i samo quick-counter, ali ja hocu da izigravam budalu i da odigravam pasove kao Barca, pa na svakom mecu imam pass accuracy preko 82-83%, a buraz ispod 70% i opet me nabije... Mada doduse kad mene krene, ne mogu se zaustaviti, i imam tendenciju da nikad ne igram puno sa istim timom, i nikad igranje sa Barcom, Realom, i Bayernom. Jos nikad sa njima nisam odigrao, ono ozbiljno. Bas nekako volim "slabije" timove, a trenutno u PES 13 sa svim update-om ocena i transfera, igram sa Interom, i blago receno dominiram. A tu je i Napoli, i Dortmund...

                            Mada, ocene igraca i ne znace nekad mnogo, licno sam se uverio kada sam prvi put uzeo Dortmund bez ikakvog updatea. Nekako tim ima hemiju, lakse se povezuju i bolje krecu i to je ono sto je vidljivo u PES-u, ako niste primetili, bar u 13. Npr uzmem PSG i nmg se sastavim, a onda uzmem Shakhtar jbt i dominiram.

                            Slazem se Proto, vecina ljudi i igra fudbal na konzolama, i to je greska, jer je meni PES na konzoli krs, na PC je to druga prica, neki drugi nivo...
                            Zbog ovoga i ne volim ni da igram Iznerviram se ko nikada u zivotu. Izbaci me iz koloseka, Hulk je mala maca

                            Mada hemija je bitna. Ima jakih timova a ja sa njima ne mogu da pomerim. I ja volim male ekipe, posebno ako barem jednog driblera da se izivljavam

                            Comment


                            • Ja nisam nikad igrao defanzivno, ali igranje FIFE od 2006. godine uvelike je pomoglo da ja igram napadacki fudbal. Primim kamaru cesto, ali isto tako sa bratom Giroudom dominiram.

                              Kad igram s rajom, sjebaju se ljudi kako onako igram sa igracem koji nije nista specjalno na igrici, ali nekako fazon mi je da ja sa Barcelonom bukvalno pojma nemam, dok s Arsenalom cu dobiti svakoga
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Barsa je kanta skoro na svakom fudbalu, preslabi su fizicki a i nisu nimalo dobri u skok igri. Ne mozes preko centarsuteva dati gol, mozes primiti. Zbog slabe fizicke snage tesko se dribla jer poneki krkani ponesu loptu ,igraca i sudiju sve u paketu. I qrac da das gol.

                                Comment

                                Working...
                                X