Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • no zato je tu patch da licencira i što treba i što ne treba....

    Comment


    • FULL MATCH

      Comment


      • Nakon obećavajućih vijesti za Pro Evolution Soccer 2014 stižu nam i nešto manje vesele informacije. Naime, igra neće imati različite vremenske uslove, a ni španske stadione.

        Prelazak na novi FOX engine Pro Evolution Socceru ipak neće donijeti napredak na svim poljima. Zapravo, ovogodišnjem će izdanju igre nedostajati neke stvari iz prijašnjih verzija – u prvom redu različiti vremenski uslovi i editor stadiona. Kako je Konami ovoga puta igru radio iz temelja, u razdoblju od samo jedne godine nisu uspjeli implementirati kišne ni snježne uslove u PES 2014 pa će sve utakmice sada tako igrati u idealnim, suvim uslovima.

        „Dok je ubacivanje kišnog vremena u igru samo po sebi izvedivo, moramo razmisliti kako se efekt prikazuje kroz gameplay. To uključuje sklizak teren, poskakivanje lopte i elemente kojima bi korišteni tim bio naviknut na tu klimu i znao ju iskoristiti. Trudit ćemo se i dalje da sve te stvari posložimo te implementiramo za 2015. godinu.“ – izjavio je menadžer za PES zajednicu Adam Bhatti.

        PES 2014 ostao je slab i po pitanju brojnih licenci zbog čega je između ostaloga izostavljen editor stadiona. Igra će doći s oko dvadesetak stadiona, što je manje nego prijašnjih godina, a značajan gubitak osjetit će se na izostanku španskih stadiona.

        „Electronic Arts bio je ekstremno agresivan u postizanju dogovora s klubovima i ligama ove godine, a to znači da ne možemo uvrstiti neke od najvećih europskih stadiona, poput onih iz Španije. Ta je novost i nama došla prilično kasno, pa samim time nismo imali vremena uvrstiti druge stadione kako bismo ih zamijenili.“ – izjavio je Bhatti.

        wtf......

        Comment


        • PESEdit.com 2013 Patch 6.0

          Spoiler





          PESEdit.com 2013 Patch 6.0 will be the last version of PESEdit.com 2013 Patch. The new PESEdit.com 2013 Patch 6.0 adds 600+ new summer transfers to a total of more than 3000 summer transfers. New kits for more than 20 teams have also been added.

          NEW FEATURES PESEDIT.COM 2013 PATCH 6.0
          Transfers: ALL transfers up to September 3 (600+ new summer transfers since patch version 5.1; in total 3000+ summer transfers)
          New kits: Ajaccio, Atletico, Barcelona, Bastia, Bayern München, Benfica, Bordeaux, Brescia, CSKA Moscow, Evian, Kiev, Kobenhabn, Kuban Krasnodar, Leverkusen, Lyon, Nacional Madeira, Olhanense, Pacos Ferreira, PAOK, Porto, Real Sociedad, Schalke, Vitoria Setubal

          GENERAL FEATURES PESEDIT.COM 2013 PATCH

          Added new 1st division leagues: Bundesliga, Primera Division Argentina, Liga MX,
          Russian Premier League, Spor Toto Süper Lig, Superleague Greece, Raiffeisen Super League
          Added new 2nd division leagues: 2. Bundesliga, Liga Adelante, Npower Championship, Serie B, Ligue 2, Brasileirão Série B, Primera B Nacional
          Added other teams (Arminia Bielefeld, BATE Borisov, BSC Young Boys, Dnipro Dnipropetrovsk, FC Basel, KRC Genk, Metalist Kharkiv, Steaua Bucuresti, Videoton FC, Viktoria Plzen + Indonesia, Malaysia)
          Correct kits for all Premier League, Liga ZON Sagres + all National & Classic Teams
          13-14 summer transfers set
          Corrected names for fake players in unlicensed National teams and ML unlockable players
          Faces: ~800 new faces (all fixed by PESEDIT)
          Includes newest DLC 6.00 & game version 1.04
          Scoreboard and stadium switch in selector
          Removed blur
          Fixed boots + accessories for a lot players (Premier League, Ligue 1, Eredivisie, Serie A, Liga BBVA, Bundesliga and many more)

          DOWNLOAD:


          Last edited by Avramovic; 05-09-13, 10:57.

          Comment


          • u PES 14 ubačena mogućnost da se Become a legend igra kao golman....

            ova vijest će posebno obradovati DelijaHool-a jer je on jednom rekao, ako me sjećanje dobro služi, da voli braniti kada igra fudbal...

            Comment


            • Да, да.
              Баш ме занима како ће то изгледати. Једва чекам да изађе, а излази за мој рођендан.

              Comment


              • FC Barcelona Balkan ‏@BarcaBalkan 1m
                Sutra je planirano da izađe demo za FIFA-u 14, a jedini stadion koji će biti dostupan upravo je Barçin Camp Nou

                Comment




                • Kakav vrh ..

                  Evo i demo , izasao je , pa ko hoce nek skine :

                  http://www.fifa-infinity.com/fifa-14...ble/#more-5709
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Comment


                    • Dok ne odigram neku tekmu ne mogu dati pravi sud. Iako sam uvek bio fan PES-a, FIFA je ove godine bila mnogo bolja, pre svega na Xbox 360

                      Comment


                      • A cini mi se da ce sad jos veca razlika biti i da ce Fifa jos mocnija da bude ..

                        PES mi sve gori i gori , nemam dileme , ja uzimam Fifu za PS3 100 % ..
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Каква црна Фифа, ПЕС је кева!

                          Comment


                          • oduvijek igram PES, Fifa12 i 13 sam jednom probao ali previše dugo sam na PES-u tako da

                            svakako da treba prvo odigrati koju utakmicu ovog PES -a 14 pa tek onda suditi, iskreno ovako kada gledam video nisam baš nešto pretjerano oduševljen ali treba sačekati i uvjeriti se sam kakav je gameplay

                            Comment


                            • Tebra prodaj PS3 i kupuj Xbox, po meni dosta bolja konzola. Barem mi je FIFA bolje i drugacije deluje na Xbox u odnosu na PS3. Kakav ce biti PS4 videcemo, ali vidi se da PS3 treba upgrade. Nije ni cudo sto izlazi cetvorka.

                              Comment


                              • Svaka vama cast sto volite FIFU, ali ja uvek biram PES

                                Comment

                                Working...
                                X